-------------- משאל קצר ------------------

נא לענות בכן או לא. אם הייתה אפשרות להרשם ולהשתתף בסמינר מתגרשים לקראת נקיטת הליך הגירושים, האם הייתם בוחרים בזה?

לא. ואם תרצה הסבר אשמח לתת:)

--- אשמח לקבל---

נא לענות בכן או לא. אם הייתה אפשרות להרשם ולהשתתף בסמינר מתגרשים לקראת נקיטת הליך הגירושים, האם הייתם בוחרים בזה?

חד משמעית כן !!!

--- אשמח לקבל---

------------ רעות, אני מקווה שלא שכחת לענות לי -----------

לא

------------ רעות, אני מקווה שלא שכחת לענות לי -----------

לא שכחתי, אתה מעדיף אולי שאשלח לך במייל?

------ כרצונך, את מוזמנת ----------

בהחלט!

------ כרצונך, את מוזמנת ----------

טוב, החלטתי שאענה לך ע"ג הפורום, אולי לאחרים יהיה מה להוסיף על דבריי

אז ככה. אצלי ההתלבטות אם להתגרש ארכה הרבה זמן, עד שהחלטתי סופית. עברתי הרבה שלבים עם עצמי, לפעמים החלטתי לתת הזדמנות נוספת, לפעמים החלטתי שזהו. אני חושבת שאם הייתי הולכת לסמינר מתגרשים, זה היה דוחף אותי לעשות את הצעד הזה בלי להתבחבש עם עצמי - כי היתה לי תמיכה משאר המשתתפים, אולם אחרי הגירושין הייתי נשארת עם עצמי, והקבוצה לא היתה ממש יכולה למלא לי את החסר. ההתבחבשות הזו חשובה כי היא תורמת לתחושת שלמות כשלוקחים את ההחלטה הסופית. אם לא הייתי שלמה באמת, זה היה יכול להוביל לתחושת מרמור מאוד חזקה. בנוסף, אני זוכרת שהתאמצתי כ"כ להסתיר מפני הגרוש שלי את עצם העובדה שאני חושבת על פרידה, כי פחדתי מהתגובה שלו (לא תגובה פיזית, חס וחלילה - הוא מעולם לא הרים עליי יד או משהו כזה), פחדתי שהוא יילך מיוזמתו, בלי שאני עוד מוכנה לזה, או ייפגע ממני כ"כ ויחליט לנקום בי ע"י אי מתן גט או משהו כזה. בגלל זה השארתי את הדברים די בסוד, שיתפתי רק חברה אחת ואת משפחתי הקרובה. וגם להם לא סיפרתי הכל. אני חושבת שאם הייתי משתתפת בסמינר כזה הייתי נלחצת עוד יותר. אבל - מה שבאמת היה עוזר לי הוא אולי ללכת לשיחה אחד על אחד עם מישהו שכבר עבר את זה. שיסביר לי מה בדיוק הולך לקרות ברבנות (חטפתי שם סטירה שהראתה לי צד אחר לגמרי של המוסד הזה, שגרמה לי להחליט שיותר אני לא מערבת אותו בחיי, אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי), לאילו תרחישים כדאי להתכונן נפשית - ובלי שייקח לי 1000 ש"ח של ייעוץ אצל עו"ד... בשורה התחתונה - עם כל הערך של הסמינר הזה - הוא היה מלחיץ אותי, והייתי מעדיפה להיפגש עם מישהו שעבר את זה פנים מול פנים. רואה למה לקח לי המון זמן לענות? שימי כבר אמר שאני פלספנית... מקווה שעזרתי:)

אתם הבנתם את זה ??? רעות הסתירה את כוונותיה, כדי להפתיעו !!!

סמינר זה חיובי, הואיל ויכין את הגבר בצורה מדוייקת ומקצועית לקראת הצפוי לו

במכלול תחומי החיים: בימ"ש רווחה משטרה עבודה חברה "שוק בשר" של גרושות פעורות ופוערות. יזהירו מפני סכנות רבות (לא מפני כולן, לאור יצירתיות נ(ח)שית העולה על כל דימיון) יזהירו מפני עו"ד שרלטנים שיבטיחו לו את הבלתי מושג כדי לרוששו ולאחר מכן להכחיש כי הבטיחו. ועוד ...

הסתרתי את כוונותיי כדי להגן על עצמי מפני סירוב לקבל גט

וחוץ מזה, באופן כללי כן דיברתי על פרידה, אבל הוא לא חשב שאני מדברת ברצינות... אל תנסה להוציא אותי לא טוב. אני מצטערת שגרושתך פגעה בך כ"כ עד שאתה שונא את המין הנשי, אבל באמת יורם, אל תכליל.

אני לא (!!!) שונא את בנות המין הנשי !!! אני מבמחין הבחן היטב בין אשה לבין אש(פ)ה

בין נשים (אמיתיות, הגונות, ראויות) לבין נ(ח)שים. גרושתי, אפס מאופס מהלך על שתיים, לא "פגעה" בי, אלא הפעילה מערכת הזויה שכנגדה לא היו בידי אמצעים מספיקים כדי להתמודד. נקודה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר