אני מאוד מאמינה בזה

אני מאמינה שאני מציבה לי מטרות הן מתגשמות, אפילו סתם הייתי חושבת לעצמי שעד גיל 35 אני ארזה, ואכן רזיתי (לא משנה שעליתי אחר כך במשקל, אך בגיל 35 בדיוק, הייתי רזה 6-7 קילו פחות) וזה הוכיח את עצמו בהרבה דברים באופן עקבי. או שאני רוצה ללמוד תחום כזה וכזה, ואכן מצאתי את עצמי לומדת את זה. זה הוכיח את עצמו אצלי באלמנטים חיוביים של צמיחה. ואני אמשיך להציב לעצמי מטרות גם בתת המודע, ברגע של היסח דעת בלי התכווננות אך עם רצון לעשות את זה.. וזה יתגשם. אני חדשה פה אך מקווה שהבנתי את רוח תאוריית הפורום.

ברוכה הבאה

אני חושבת שהבנת את רוח הדברים. ואני בכל זאת רוצה לחדד - עלפי ההונה זה כן משנה אם רזית ואחר כך עלית במשקל, או - אם למדת, אבל הפסקת באמצע, או- לא הצלחת לממש את הלימודים גם בעבודה וכו'. זה משנה - בתנאי שזה משנה לך כמובן. אם רצית לרזות רק עבור גיל 35 ואח"כ לא אכפת היה לך להשמין שוב - אז זה בסדר. השאלה האם זה אמנם מה שרצית? להונה יש שיטות שמטרתן לסייע לאנשים להגשים את מטרתם באופן תמידי, ולא באופן זמני. שוב - בתנאי שזה מה שהם רוצים כמובן. כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת על פי שיטת ההונה kineret4@bezeqint.net http://coaching4love.com/index.htm

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

מצטרף לברכה

ברוכה הבאה פופא. אני כמובן מסכים עם כנרת ומוסיף שהצבת מטרות והבעת משאלה להגשמתן היא מפתח יסודי בחיים על פי עקרונות ההונה. לכן חשוב לדייק בניסוח המשאלה ובמחשבה על היעד הסופי והתמידי אותו אנו מבקשים להשיג. לרצות לרזות זה דבר אחד, אבל לרצות לרזות ולהשאר רזה זה דבר אחר, רחב יותר ועמוק יותר. בהצלחה מתיטל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר