עזרה בבקשה..

התחלתי מערכת יחסים שמאוד מוצאת חן בעניי , וברוצי שזה ימשיך כך - הדבר שיכול לגרום לריחוק מצד בן זוגי שיש לציין אוהב אותי מאוד אם נישאר עד עכשיו.. הוא האי יכולת אצלי לשלוט בעצמי במצבים מסויימים - ידוע לי לאחר מעשה שאם היתי פועלת אחרת בטח היתי מקבלת תוצאה שונה ממה שקיבלתי.. אין לי את האינסטינק כמו שאומרים לספור עד 10.. איך אוכל לשלוט על ה"מצבי רוח " שיש לי ברגע של אי הסכמה מהצד השני , מקווה שהיתי ברורה יחסית..תודה

שליטה עצמית

הי חלי, התשובה לשאלתך מתחלת למספר חלקים. על החלק הראשון ענית העצמך - כדי להגיע לשליטה עצמית צריך לספור עד 10. לפחות. החלק השני מתייחס לשאלה איך? איך מצליחים לספור עד 10, או - מה עושים במהלך הספירה?זה כמובן יותר מורכב, אבל בהחלט פתיר: על מנת להגיע למצב שאת מסוגלת לעצור ולספור עד 10, לנשום ולהרגע קצת, את צריכה להיות מסוגלת לראות מה תחשבי בעוד 3 שעות מהארוע, ואיך תראי אותו אז. בדרך כלל אחרי 3 שעות (או 3 ימים. תלוי..) הארוע ניראה ונתפס אחרת לגמרי. אם תסגלי לעצמך את היכולת לראות מה תחשבי אז - יתכן שתוכלי להרגיע את עצמך ביתר קלות. בנוסף - בדרך כלל חוסר שליטה עצמית מתרחש כאשר מישהו לוחץ על 'כפתור' לא מודע אצלנו: על חוסר הבטחון שלנו, על פחדים, על תחושת ניצול ועוד. אם תלמדי לזהות את הכפתורים הללו, ותטפלי בהם, יהיו הרבה פחות דברים שיקפיצו אותך. מדובר בתהליך כמובן, אך אם הזוגיות שלך עומדת על הפרק - אולי שווה שתכנסי לתהליך כזה.. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

ברור שאת צריכה להרגע,יתכן והחבר לא מתאים מלחיץ, יותר מדי פעמים יש אי הסכמה

לדעתי יהיה קשה לך להשתנות ,אבל אם תמצאי אחד שבחברתו את רגועה ,תהני מכל רגע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר