עזרה בבקשה

שלום, אני מעוניינת במשיהו שלומד איתי בשכבה. אנחנו לא מסתובבים ביחד אבל יוצא לנו מדי פעם לדבר קצת. מה עליי לעשות כדי שישים לב אליי?איך להתנהג לידו? ואיך אני גורמת לו להבין שאני מעוניינת בו בלי לומר זאת במפורש. תודה

אהבת נעורים

הי ליהי. ראשית אני שמח על פנייתך, מאחר שהיא מעלה שאלה שבני נוער רבים מתחבטים בה: כיצד למשוך תשומת לב של בן זוג אהוב, באופן שיבחין בי וגם ירצה להשיב לי אהבה??? הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט לגשת אליו ולספר לו מה את מרגישה כלפיו, אלה שאת מתביישת או חוששת. כאן, אם כן, עולה שאלת הדימוי העצמי שלך בעיניי עצמך. החששות שלך מעידים שאת לא בטוחה שהוא יתעניין בך, ולכן את לא מעזה לפנות אליו ישירות. ומה אם גם הוא מעוניין בך ורק מתבייש? ומה אם הוא מרגיש לא ראוי לך, ולכן לא מעז? ואולם, השאלה האמיתית המתבקשת בעיני היא האם את מאמינה שאת רואייה לו. אני מציע לך להסתכל מהצד על כל העניין ולנסות לראות ולהבין את הרגשות ואת המחשבות שמונעים ממך לפעול. נסי לראות את עצמך באור חיובי ולמנות את הדברים שיש לך להציע לו, ואני בטוח שיש רבים כאלה. אני מאמין שכאשר את טעונה במחשבות חיוביות על עצמך ועל הערך העצמי שלך, יהיה לך יותר קל לגשת אליו, ולהציע לו את מה שיש לך להציע, בידיעה שזה נפלא. קחי נשימה ואזרי אומץ. אהבה היא דבר נפלא, אל תחששי מפניה. בהצלחה. אשמח לעזור. מתי 054-6625123 matytal@gmail.com

תודה רבה על התגובה

לפני כשנה העזתי להודות בפני בחור אחר על התעניינותי בו. אמנם עשיתי זאת באמצעות המחשב, גם כי לא העזתי לעשות זאת פנים מול פנים וגם כי הוא גר רחוק ולכן לא הייתה לנו הזדמנות להיפגש. החששות העיקריות שלי הן מפני שקשר הדיבור בינינו אינו רציף ולכן אני חוששת שהסיכוי שהוא חושב עליי בצורה כזאת הוא נמוך מאוד. לפני שאעשה צעד כזה הייתי רוצה להפנות את תצומת ליבו אליי.

תעוזה ואהבה

הי ליהי, ובבקשה. את מספרת שלפני שנה העזת להודות בפני בחור על אהבתך לו,ועל האכזבה שנחלת בנסיון זה. אני רוצה להפנות אותך למילה "העזתי" ולשאול אותך למה היית צריכה תעוזה כדי להודות על רגשותיך? רגשות הם דבר טוב וטבעי ולא צריך להיות נועז כדי להודות בהם. אני יודע שלא נעים לקבל תשובה שלילית ואפילו כואב ומאכזב. אך האם החשש מפני אכזבה שווה את הסיכון לפספס סיפור אהבה שיכול לצמוח מכך???.....מסופקני. אם הבחור מכיר אותך ויודע על קיומך, ואם היה בינכם קשר ברמה כזו שהיתה עשויה לאפשר לו להכירך ולהתעניין בך, הרי שלדעתי יש סיכוי שזה יצליח. ובכל זאת אני מבקש להדגיש, כי החשש שלך מפני אכזבה קשור לתפיסה שלך את עצמך כבת זוג. נסי לחשוב כמה טוב יהיה לו איתך ולמה זה כדאי לו. נסי לראות את היתורנות שיש בך ומה יש לך להציע לבחור שאת אוהבת. עשי לעצמך רשימה של התכונות הטובות שלך ("המתנות" שיש לך להעניק), מקדי אותן ונסי להזכר במקרים בהם הן באו לידי ביטוי מעשי. מחשבות אלה עשויות להעלות את הערך העצמי שלך בעיני ולהעצים אותך מבחינה אנרגטית. המקום הזה שבו את מרוכזת בתכונותיך הטובות, עבורך באופן כללי ובמקרה הזה בפרט. והפעם כשאת מדברת עם הבחור ומגלה לו את אשר על ליבך, נסי להיות טעונה במחשבות על האכויות שלך ופחות על הסיבות בגללן הקשר נועד לכשלון, כמו מרחק או קשר רופף. זכרי, אין מקום שהוא רחוק מידי ואין מרחק שיכול להפריד בין לבבות אוהבים. בהצלחה מתי 054-6625123 matytal@gmail.com

אהבת נעורים

הי ליהי. ראשית אני שמח על פנייתך, מאחר שהיא מעלה שאלה שבני נוער רבים מתחבטים בה: כיצד למשוך תשומת לב של בן זוג אהוב, באופן שיבחין בי וגם ירצה להשיב לי אהבה??? הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט לגשת אליו ולספר לו מה את מרגישה כלפיו, אלה שאת מתביישת או חוששת. כאן, אם כן, עולה שאלת הדימוי העצמי שלך בעיניי עצמך. החששות שלך מעידים שאת לא בטוחה שהוא יתעניין בך, ולכן את לא מעזה לפנות אליו ישירות. ומה אם גם הוא מעוניין בך ורק מתבייש? ומה אם הוא מרגיש לא ראוי לך, ולכן לא מעז? ואולם, השאלה האמיתית המתבקשת בעיני היא האם את מאמינה שאת רואייה לו. אני מציע לך להסתכל מהצד על כל העניין ולנסות לראות ולהבין את הרגשות ואת המחשבות שמונעים ממך לפעול. נסי לראות את עצמך באור חיובי ולמנות את הדברים שיש לך להציע לו, ואני בטוח שיש רבים כאלה. אני מאמין שכאשר את טעונה במחשבות חיוביות על עצמך ועל הערך העצמי שלך, יהיה לך יותר קל לגשת אליו, ולהציע לו את מה שיש לך להציע, בידיעה שזה נפלא. קחי נשימה ואזרי אומץ. אהבה היא דבר נפלא, אל תחששי מפניה. בהצלחה. אשמח לעזור. מתי 054-6625123 matytal@gmail.com

הפעילי את עיניך, הסתכלי מקרוב ,נגיד מטר לתוןצ עיניו,במשך כחמש שניות,ככה אחרי כמה דקות שוב,

הוא יבין אותך ואם לא הפסיד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר