זוגיות

זוגיות

מה עלי לעשות? מתי והיכן אפגוש בן זוג לפרק ב של חיי? 1.5.1958 תודה

זוגיות בפרק ב'

שלום לך רחל ותודה לך על פנייתך. את שואלת לגבי פרק ב' בחייך. אני שואל את עצמי באיזה נסיבות את פותחת בפרק ב'? האם לאחר גרושין, או מסיבה אחרת? זוגיות היא אכן שאלה מורכבת שיש לתת עליה את הדעת בקפידה. כמאמן הונה ליצירת מציאות, אני שואל את המתאמנים שלי שאלות לגבי המוכנות שלהם למציאות המתבקשת. בדרך כלל לא כדאי להסתפק בהצהרות רגילות ויש צורך לחקור את רצונו האמיתי, המודע והלא מודע של האדם. על פי תפיסתי האדם מקבל את מה שהוא מבקש או רוצה. ואם את מתקשה למצוא זוגיות חדשה, יש לבדוק מה מעקב אותך. פעולת האימון תפקידה להניע אנשים לעשייה שתיצור עבורם את המציאות על פי בקשתם ורצונם. במידה ואין התנגדויות פנימיות, ידועות או לא ידועות, מצליחים אנשים באמצעות כיוונון והבהרה של מטרותיהם, להגשים את משאלותיהם. אני מציע לך לשאול את עצמך שאלות שיעזרו לך לברר את המוכנות ואת הרצון שלך לזוגיות: בראש ובראשונה שאלי את עצמך, האם את באמת מוכנה ורוצה זוגיות, בשלב זה של חייך. האם טיפלת בחששות ובפחדים, במידה והיו כאלה, שמקורם בניסיון הראשון שלך? האם את יודעת מה עליך לעשות כדי להצליח ליצור זוגיות טובה, והאם את מוכנה לכך? ברור שאלות אלה ועוד שאלות אחרות יכול לסייע לך להבין לעומק את הגורמים לעיקוב בזוגיות שלך. אני מבקש להדגיש שאין המדובר בגורל, כוכבים ומזלות, בהם אני כמאמן הונה אינה תולה את עתידי. המציאות בה אנו חיים תלויה אך ורק בנו, בתפיסות שלנו ובפעולות הנגזרות מהן. מאחל לך הצלחה מרובה. אשמח לעזור לך לברר את הדברים יותר לעומק, מתי טל מאמן אישי ומשפחתי matytal@gmail.com

הכי טוב זה להרשם לקורס שמענין אותך, אל תתחייבי להרבה זמן,יתכן ושם נמצא אחד במצבך

אם לא חפשי קבוצה אחרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר