חסימה בכסףףףףףףףףףףףףף

נקלעתי לקשיים כלכליים אמרה לי מתקשרת כי: יש לי חסימה רגשית שקשורה בכסף אשמח לקבל הכוונה לשיחרור החסימההההההההההההההההההההה

חסימות ותפיסות מעכבות

שלום לך ותודה לך על פנייתך. אני מבין מדברייך שנקלעת לקשיים כלכליים, ושאחד ההסברים שקיבלת לכך היא "חסימה רגשית שקשורה בכסף". אני מסכים שזה יכול להיות אחד ההסברים, אך על פי תפיסת העולם שלי – שווה לבדוק הסברים נוספים קודם. על מנת להרגיע אותך אומר, שאם אמנם ישנה חסימה כזו – בהחלט ניתן לפתור אותה. אמנם זהו תהליך, אך הוא אפשרי ואפקטיבי מאד. כמאמן הונה ליצירת מציאות אני מאמין שכל אדם יוצר את המציאות שבה הוא חי, הוא משפיע עליה וגם יכול להעריך או לכוון את עתידו. משמעות הדבר שאנחנו אחראים לגורלנו ושבידינו לשנותו, אם נחפוץ בכך. הטכניקה היא לנסות לברר מהן התפיסות שלנו לגבי הנושא שבו קיים הקושי, לשנות את התפיסות הללו ועל ידי כך לשנות את המציאות בה אנו חיים. בעבודתי כמאמן, אני מציע לראות את מכלול החיים שלנו כתוצאה של יצירה שאנחנו יצרנו עבור עצמנו, מתוך עולם התפיסות שלנו ומתוך ההתנהגויות שלנו, אשר בדרך כלל נגזרות מתפיסות אלה. אך כפי שאמרתי, לפני שתחשבי על 'חסימה' אני מציעה לך לבדוק מהן התפיסות שלך לגבי כסף. הנה כמה דוגמאות: •מה את חושבת על אנשים עשירים מאוד ועל הדרך בה השיגו את כספם? •מה היחס שלך למושג "עבודה קשה" ומה היחס בינו לבין רווח כספי? •מה לדעתך עלול לקרות לך, לאופי ולאישיות שלך, אם יהיה לך כסף רב? שאלות אלו ואחרות, עשויות לעזור לך לברר את תפיסותיך לגבי כסף, רווחים כספיים מעבודה, משמעות המושג עושר ועשיר, ועוד. אני מאמין שהברור יגלה לך את ה"חסימות" שאת יוצרת בעולמך ומכאן גם הכוח לפתוח את החסימות הללו. שינוי תפיסתי וחשיבתי בתחום זה עשוי לעזור לך מאוד להצליח מבחינה כספית ובכסף בכלל. במידה ואמנם קיימת חסימה, תזדקקי לעזרה בשינוי התפיסתי. במידה ולא- תוכלי לשנות את התפיסות בעצמך, בקלות יחסית. אשמח לעזור לך לברר את הדברים יותר לעומק, מתי טל מאמן אישי ומשפחתי matytal@gmail.com

ברור שאת זקוקה לעזרא , נראה לי שאת עדין זוכרת חשבון של כתה א,

אז קחי דף ורשמי בצד אחד,כמה כסף את מרוויחה והכי חשוב ,בצד שני כמה את מוציאה,כדי לצאת מהחסימה בסה"כ צרין ,או להגדיל ההכנסות או לבטל ההוצאות,
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר