הגעתי לפת לחם

לא יכולה להבין אך אחת עים ידים כמו שלי לא מצליחה להיתפרנס אני חד הורית עים 4 ילדים עובדת בסלון כלות כבר 11 שנה מסרקת ברמה גבוהה מאד ולעומתי יש הרבה פלצנים ופלצניות שתוקעות מחירים גבוהיים ולהם הולך ניסיתי להגיע לכלות הביתה גם זה לא הלך יש אחת מאפרת שהיא מנהלת את פורום החתונות בתפוז תחת אנטרס פירסומי ולי היא לא מרשה להיכנס כל מה שאני כותבת היא מוחקת היא לא ברמה המיקצועית שלי והיא מוציאה הרבה כלות מהפורום הזה רק אני תפרנית

הערכה עצמית ופרנסה

שלום לך רונה ותודה לך על פנייתך. את מתארת את עצמך כאישה בעלך ידי זהב, מוטיבציה גבוהה, אמביציה ויוזמה ובכל זאת לא מצליחה למצות את יכולותיך ולתרגמן להכנסה כספית. כפי שאת מתארת את המציאות שלך, את סובלת מתחרות כוחנית מצד גורמים בעלי השפעה שמכשילים את מאמציך להתקדם בעיסוקך ובכך הם גם פוגעים בפרנסתך. המציאות של חייך באמת מעלה שאלות קשות מאחר שעל פניו נראה שאת עושה כל שביכולתך להצליח, וללא הועיל. כאדם המאמין באחריותו לגורלו ולמציאות בה הוא חי, אני שואל את עצמי שאלות אשר עשויות לעזור לי לגלות את המחשבות והאמונות העומדות בבסיס תפיסתי העצמית, ואשר משמשות רקע לפעולותי. מאחר שהן היוצרות את מציאות בה אני חי. תארי לעצמך ספורטאי המתחרה באמונה שלא ינצח, ברור שיקשה עליו לנצח, ואני חושש שלא יוכל לנצח כלל. בתחרות שבה אדם אינו מאמין בעצמו, קשה מאוד לנצח-אם בכלל. אני מציע לך להתמקד בכישרונך ומשם לשאוב בטחון והצלחה. אם באמת תאמיני בכישוריך, אין סיבה שלא תצליחי. יש לי תחושה כי את ממוקדת בתחרות וזה לא נכון- עליך לא להתמקד בתחרות אלא בהצלחתך האישית. גבשי לעצמך תפיסת הצלחה אישית ולא יחסית, אשר אינה באה על חשבונן של אחרות, היא אינה קשורה לאחרות ואינה תלויה בהן. האמיני כי גם לך יש מקום בעולם העסקים בתחום הספרות ותצליחי בקלות. בנוסף, נסי לברר את המחשבות והתפיסות העומדות בבסיס הרגש התחרותי שלך בתחום בו את עוסקת, והאמיני כי תצליחי. כלות ומסתפרות קיימות כל הזמן ובכל מקום. מכאן ברור שיש מקום לכל בעלי המקצוע בתחום. אשמח לסייע מאחל לך הצלחה בכל ליבי מתי טל מאמן אישי ומשפחתי matytal@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר