זוגיות

זוגיות

שלום לך מתי טל שמי רחל ואני פרודה 4 וחצי שניים היה לי קשר מיני עם בחור שהקרתי לפני שנתים וחצי ואני אפסקתי עם זה מאר מאוד כי זה לא אתאים לי כי אני לא גרושה ועד היום אני והוא בקשר חברי לא זוגי אני מתלבתת עם הוא מחקה שהדגרש בכדי שנהיה ביחד כל הזמן הוא מתקשר ושואל לשלומי ודוהג לי נורא בגלל הגרושים הקשים שאני עוברת אני מבולבלת כי אני אוהבת אותו מאוד מה אתום חושבים שגם הוא אוהב אותי עם אתם רוצים את התאריך לידה שלי ושלו אני ארשום (אני נולדתי ב20-9-64 והוא נולד ב-20-11-56 )יש לא יום הולדת ביום שישי שמו יהודה אודי כולם קוראים לא אודי אשמח לתשובה בתודה רחל תודה תודה

זוגיות

שלום רחלי ותודה על פנייתך אנחנו לא עובדים עם אסטרולוגיה, אלא עם האמונה שאדם יכול ליצור לעצמו את המציאות שהוא רוצה, באמצעות כוח הרצון. לא משנה מה תאריכי הלידה שלכם, אלא איך תתנהלו בקשר. מה שתעשו ומה שתאמינו בו ישפיע על עתידכם. אני מציעה שלפני שאת שואלת את עצמך מה רוצה אודי, בדקי מה את רוצה. אם את רוצה בקשר איתו, חכי בסבלנות עד הגרושין, ואז ספרי לאודי מה את רוצה, ובדקי האם זה מתאים גם לו. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר