התבלטות לגבי זוגיות- אשמח לעזרה

שלום לכולם! אני אשמח לעצה טובה ממכם. אני לא יודעת כל כך מאיפה להתחיל ואני מקווה שיהיה ברור לכולם.. אני באמת אשמח לשמוע תגובות כנות כי אני חושבת שאני זקוקה לשמוע דעות נוספות ולראות דברים שלא ראיתי.. אז ככה.. הסיפור שלי הוא כזה.. אני בת 24 בקשר עם בחור בן 26 כבר חצי שנה. אני מתלבטת לגבי הזוגיות שלנו, לאן להמשיך?.. אנחנו זוג דתי ובמקרה שלנו צריך להחליט בעיקר בגלל ההגבלה של המגע לאן? חתונה או להיפרד? תמיד היו לי ספקות לגבי האהבה שלי אליו היו תקופות שזה נעלם לגמרי ושוב חזר רק מי שחווה את זה יכול להבין עד כמה זה יכול לשגע בן אדם. חבר שלי הוא מהזן מיוחד. באמת. בחור עם לב זהב, אוהב לתת ולעזור , יש בו משהו טהור ועדין בחור עם אידאלים החלום שלו זה להיות עשיר ולעשות עם הכסף דברים למען אחרים.. באמת בחור מזן מאוד מיוחד וגם היחס שלו אלי בהתאם הוא מפנק אותי אוהב אותי הכי בעולם..ורוצה לתת בשבילי הכל והוא מתכוון לזה.. מבחינה נפשית אנחנו מאוד מחוברים, מדברים כל יום לפחות חצי שעה היה רק יום אחד שלא דיברנו כי זה לא הסתדר.. אני כנה איתו מאוד וכבר מהתחלה שיתפתי אותו בהתלבטויות שלי.. אמרתי לו שאני מפחדת שאני לא באמת אוהבת אותו, אלא שאני אוהבת את האהבה שהוא מעניק לי באתי מחסך אהבה מהבית אז בשבילי זה המון.. ווא תמיד אמר שהוא מרגיש שאני אוהבת אותו ושאני פשוט מפחדת להתאהב.. הוא תמיד אמר לי אחרז איך את מסבירה שאת מתקשרת אלי?ושעזרתי לו כלכלית תק' קצרה והוא רוצה להחזיר לי את הכסף ובמגע שלי?.. לפעמים הרגשתי שזה באמת"זה" ושאני אוהבת אותו ולפעמים שוב הספקות האלה שאולי, לא? הרי כבר מההתחלה רציתי לתת לו צ'אנס כי מדובר בבחור מאוד מיוחד ושבאמת אוהב אותי..:( במשך חצי שנה נגענו דרך סדינים זה נשמע הזוי, אני יודעת:0) אבל זה מה שעזר לנו לשמור ולא להיגרר למעבר.. עד שנשברנו השבת והתנשקנו ונגענו בלי סדינים... מבחינת חיבור פיזי לא הרגשתי רעידות בגוף/גלי חום.. אבל היה לי מאוד נעים, בעיקר חיבוקים הוא עדין בכל הגוף שזה מדהים.. גם הנשיקה שלו מצד שני נגעלתי, למען האמת מהלשון שלו ומהרוק ולא יוכלתי שלא לתהות שאם אני באמת אוהבת אותו אז איך אני נגעלת מחלקים בו? מדי פעם הרגשתי אפילו סלידה.. אני מרגישה בקשר הזה שהקול הפנימי אומר לי שאני לא אוהבת מצד שני המציאות מראה לי אחרת. המעשים שלי מראים אחרת, כלומר אני מתקשרת אליו הרבה, מתגעגעת, וגם נמשכת אליו וזה מבתבטא במגע.. ואני לא בחורה שיכולה לגעת בלי רגש ובצורה שיטחית אז למה הקול הפנימי מדי פעם צץ לו? ומבעבע לו? וגורם לי יסורים?! היה מישהו שאהבתי ובאמת מאז אני מפחדת להתאהב וכו' אבל בסכ"ה התגברתי עליו. הוא בלב שלי אבל לא כמו פעם , אני מתכוונת שבאמת פינתי מקום בלב.. נכון, הוא מפריע לקשר אבל זה יותר מזה. הקול הפנימי שהוא חלש וסדוק ועד שאני שומעת אותו.. אומר יותר מזה .. בלי קשר לבחור שאהבתי מקודם.. אני בחורה שבאופן כללי מתקשה לקבל החלטות ומתלבטת . השתדלתי להראות לכם בקצרה אך בהרחבה את התמונה כדי שתוכלו להגיד לי את דעתכם.. אני מאוד מאוד אשמח אם יש מקום להרחיב/ שאלות נוספות אני בשמחה אכתוב ואשמח אם תכתתבו לי.. המון המון תודה מקרב לב

התלבטות לגבי זוגיות

מצד אחד כבחורה מאמינה עלייך לדעת שזוגיות באה משמיים אך לשאלתך, אנני חושבת שאפשר לחיות עם מישהוא שיהיה מקסים, מדהים אם "נגעלים" ממנו אך את צריכה לבדוק מה זה משקף אצלך?! ממה את נגעלת אצלך. בקיצור לקחת אחריות על הרגשתך ומחשבתך. דק את צריכה לחיות עם אותו בחור. בהצלחה ובמזל

אהבה בזוגיות

שלום לך ותודה על פנייתך. את מתארת התלבטות ביחס לשאלה האם את אוהבת או לא אוהבת את בן הזוג שלך. מדברייך נדמה, שאם את אוהבת, אסור לך אף פעם להגעל, את אמורה לרצות להיות בקרבתו תמיד, ושלעולם לא יהיו ספקות. לטעמי אין אלה הוכחות מספיקות לאהבה. אהבה בזוגיות היא משהו מעבר לכל אלה. בהחלט חשוב שתהיה משיכה, שיהיה קשר רגשי עמוק, הכרות, קרבה ורצון להיות יחד. אבל מעבר לכל אלה יש מחוייבות הדדית ליצירה המשותפת של האהבה. בלי המחוייבות הזו האהבה תדעך, אצל כל אחד. לא רק אצלך. לכן השאלה הנכונה היא, כפי שרמזת בעצמך, האם את מוכנה למחוייבות הזו, להתמסרות שבאה איתה, ולפחד שמלווה את כל אלה. אני מאמינה שברגע שתהיי מוכנה להתמודד עם הפחד, ההתלבטות תעלם. עדין - לא תמיד יתחשק לך.. ולא תמיד תרצי להיות קרובה, עדיין יהיה לך הרבה מה ללמוד על זוגיות, עם בן הזוג שבחרת לעצמך. הבחירה עצמה - היא ההתחלה. מאחלת לך שתבחרי נכון - לא מתוך הרגע, אלא מתוך הערכים, הקירבה והעומק שבינכם כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית ליצירת המציאות kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

היי.תעשי "ניתוק"קטן ותראי לאן נוטה הלב.בהצלחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר