הסיפור של יצירת מציאות

או יותר נכון לקבל את מה שאתה באמת רוצה עובד בהחלט, אבל מה קורה אם אתה לא יודע מה אתה רוצה? או יותר גרוע , יודע מה רוצה אבל אין חשק להתאמץ ולחשוב על זה מספיק טוב? או שעוד יותר גרוע, מפחד לקבל את מה שאתה רוצה, או שיודע מה אתה צריך לרצות אבל לפעמים כל מה שרוצה זה שיעזבו אותך בשקט וליפול איפשהו ולישון בלי סוף? או בכלל לסיים את החיים ורק לא רצה להכאיב למשפחה? אוייש אני מצטערת אם דיכאתי מישהו..

להתאמן על לרצות..

אני אנסה לענות על השאלות שלך אחת אחת - אם את לא יודעת מה את רוצה - יש טכניקות וכלים לברר זאת. אני עוסקת הרבה בברור השאלה מה אנשים רוצים; בזוגיות, בחיים, במקצוע, בהורות ועוד. אני נעזרת בכלים מעולם הדמיון, בשאלונים, ובשיטות אבחון שונות. אם את יודעת ואין לך חשק להתאמץ - תצטרכי לעשות עבודה של העצמה אישית, וחיזוק עצמי. או - למות.. הרי את מבינה בעצמך, שאדם ללא רצון וללא מוטיבציה, לא באמת חי. גם אם הוא עדיין נושם. הפחד לקבל את מה שאת רוצה קשור לשאלה התפיסות שלך ביחס למה שאת ראויה - או לא ראויה לו בחיים הללו. ניתן לשנות את התפיסות הללו, אבל אליה וקוץ בה - תצטרכי להתאמץ.. ואם את באמת מרגישה שאת רוצה לישון ללא סוף, אני מציעה בחום שתעזרי ברופא המשפחה, וקחי כדור שיאזן אותך לבנתיים. כמו שאמרת - זה יגרום עצב ליותר מידיי אנשים, ויבזבז את חייך, שהם ראויים - גם אם קשה לך לראות את זה כרגע. אשמח לסייע יותר כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית ליצירת המציאות kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

תודה רבה על תשובתך הכנה

תראי, העניין הוא שזה בא בגלים מאוד חזקים אצלי ורוב הזמן אין אמצע, או תחושת אופוריה בלתי ניתנת לעצירה או דיכאון ומחשבות אובדניות.כאשר זה מתהפך כל כמה ימים/שבועות. ובדרך כלל העצבים והדירכאון באים מדברים פעוטים יחסית וכך גם האושר שיכול להשתלט עליי . ועם זאת הנושא של משיכה וקשר עם היקום או מודעות תמיד מורגש, עליתי על הדברים האלה לבד לגמרי ואחר כך התחלתי לקרוא והבנתי שהרבה אנשים עלו על זה. השאלה אם אפשר להתאזן במצבי הרוח שלי גם בעזרת הנושא של משיכה. *לא חושבת שאני חולה במשהו. אולי רק משועממת ורוצה כבר להתקדם לעולם אחר ומציאות הבאה."טווחים מורחבים", הדבר האחרון שהייתי רוצה זה שמישהו ירשום לי תרופות נגד מנייה דיפרסיה ויגיד שזה ירגיע אותי כי זה כמו לשקר את ההכרה שלי. אפילו דיי משפיל להגיד שכל המודעות שלי היא בעיה . הפסקתי לצפות בטלויזיה, לפעמים אפילו נמנעת ממפגשים חברתיים העיקר לא לשמוע שליליות או "דיבורים של אנשים(!) מפגרים" ככה זה נקרא אצלי כי זה פוגע לי בתדרים לגמרי וגם השטחיות מעצבנת נורא.פעם הייתי מסמר של כל אותם המפגשים .. לאחרונה זה תקופה די אפורה ומדוכאת , קשה לי לראות או לדבר בחיוביות.לכן ההודעה הזו. תודה שוב. אני בכל הכח מנסה לחוש את תחושת החמימות של האופוריה הזו והיא לא מגיעה , ממש כמו סם את מבינה מה הולך איתי?

האמת שהתשובה שלך מטרידה אותי..

אני לא בטוחה שאפשר לטפל בעצמינו לבד - בכל מצב. אני מציעה בכל לב, שלפחות תפני למישהו לשיחות שלך כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית ליצירת המציאות Kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

kineret44@gmail.com

היי כנרת,

תודה שאת מוטרדת בשבילי, רוצה לומר לך שאתמול אחרי צהריים פתאום חזרתי לחייך, היה לי דייט מקסים הם הבן זוג בערב והבוקר התעוררתי בסבבה והלכתי לעבודה רעננה. יכול להיות שמשהו שם התהפך ויכול להיות שזה בזכות כך שדיברתי על זה איתך, כך או כך מודה לך על ההקשבה והיחד הנעים. מאחלת יום נהדר.

תודה על העדכון המשמח

מאחלת לך הרבה ימים מחייכים כנרת

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר