לכנרת ומתי בוקר טוב,

דבר ראשון בהצלחה בפורום. נושא הפורום מאוד מעניין אותי.ואני מאמינה מאוד בדרכי חשיבה כגון אלו.. האמת שאני ממש לא מזמן קראתי את כל הספר "כוחו של תת המודע" וממה שקראתי במכתב הפתיחה שלכם הבנתי שהשיטה שלכם פחות או יותר על אותו עיקרון שזה אומר בגדול: מה שאתה מכניס לך לראש, דרך המחשבה שלך כך תהיה המציאות ואם תאמין מאוד גם תצליח להגשים. יש לי בעיה שאולי תוכלו לעזור לי: יש לי רשיון נהיגה כבר 9 שנים. עוד כשהייתי רווקה התחלתי לנהוג ברכבים של חברים ופעם אחת ברכב של ההורים עשיתי תאונה ומאז אנילא נוהגת. יש לי פחד לא מוסבר של אי שליטה על ההגה ופחד מתאונות - שאני אעשה. כיום אני אמא לשני ילדים ומרגישה פספוס עצום שאני לא עולה על ההגה . זה מגביל אותי מאוד, אני לא עצמאית וניידת שיכולה להגיע לכל מקום, צריכה לפעמים להסתמך על אנשים בלהגיע למקומות רחוקים וכד'. רציתי לדעת אם יישום השיטה בפועל ע"י הדרכה נכונה או אפילו ע"י קריאת השיטה עצמה, תוכל לעזור לי להתגבר על הפחדים האלו ולחזור לעלות על ההגה כמו שצריך ולסלק את הפחד שיש בתוכי. אניט מאוד רוצה להתחיל שוב לנהוג אך תמיד לנגד עיני הפחד מחוסר שליטה על ההגה. זה ממש מפריע לי!! אודה לתשובתכם, יום טוב , חגית

עצמאות

הי חגית. ראשית, אני מסכימה איתך שהספר כוחו של הלא מודע, מתאר טכניקות עבודה דומות לאלה איתם אנחנו עובדים. וביחס לשאלתך - את מספרת שיש לך פחד לא מוסבר מפני נהיגה. למעשה הפחד מוסבר וברור מאד- עברת תאונת דרכים, וכנראה נבהלת עד עמקי נשמתך. בימים אלה ממש אני מסיימת עבודה עם אישה צעירה, שהפסיקה לנהוג מסיבות דומות לאלה שאת מתארת. השיטה עובדת מצויין עם בעיות מן הסוג הזה. לדעתי גם אין צורך בעבודה ארוכת טווח, אלא בתכנית קצרה יחסית. את מוזמנת ליצור קשר איתי או עם מתי, לצורך ברור מעמיק יותר וקביעת פגישה. כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית ליצירת המציאות kineret4@bezeqint.net matytal@gmail.com

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

הזמן הקצר, המלים מתרבות והחיים עוברים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הי, בעבר התמודדתי עם בעיה דומה, ועברו שנים מבלי שהעזתי לנהוג. ובאמת, לאחר לידת בתי השניה, קיבלתי רכב מחברה שנסעה לחו"ל ופשוט (זה לא היה פשוט, כי כל הזמן היו לי פחדים שאמות בתאונת דרכים שאגרום לעצמי) ופשוט נכנסתי לאוטו והתיישבתי הכנסתי מפתח סגרתי דלת התנעתי שילבתי הילום דרכתי על הגז ונסעתי לאט לאט כמה מטרים, לאחר מכן האצתי מעט, חזרתי הביתה. הפעם הבאה היתה עם בן הזוג שלי קצת עליות רברסים נסיעה בלילה ובצ'יק אני נוהגת וחלפו הפחדים. אין זמן לבירבורי שכל ומלים!!!!!!!!!!!! המציאות הרבה פחות מפחידה מהמחשבה ש.... כך שאני מציעה לך, בלי לחשוב בכלל, להכנס לאוטו ו ל ה ת מ ו ד ד !!!!! וחסל!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר