מימוש עצמי?

טוב אני לא חדש בקטע של מימוש עצמי .שינוי. קצת פחות בקטע של רוחניות....בכל מקרא מאז שנכנסתי לקטע הזה אני רואה שינוי עצום בן מה שהייתי למה שאני עכשיו הבעיה שמשום מה אני מרגיש שאני שוב תקוע אני רוצה להשתנות יש עוד הרבה מה לשנות מה שאן זה את הרצון העיקבי אני מצד אחד רוצה להזיז משהו מצד שני אני לא עושה כלום עם עצמי ועד שאני מתחיל אני לא עקבי ויורד קצת אחרי שאני מתחיל אן לי מושג מה לעשות אני רוצה להמשיך מישהו היה פעם בסרט הזה ?

שלום אלי..

יש לי הרגשה שיש בתוכך מלא קולות שמושכים למלא כיוונים ולכן אתה מתנהג ככה,זה בסדר, תמשיך, בסוף מה שישאר זה ממילא הדבר שהכי קרוב לליבך והאמת שלך הפשוטה.אתה עכשיו מתנסה ונותן ביטוי להרבה דברים כמו נהר שוצף.בנהר יש קטעי מים שוצפים סוערים וסוחפים ולעיתים קטעים שקטים ורגועים.תהנה מהזרימה,אל תהיה שיפוטי כ"כ כלפי עצמך..הזרימה היא אחת ואין טעם להתנגד לה,עם כל הכאילו אי-סדר יש בה חוקיות,היא זורמת למקום אחד שזה לים, גם אתה ככה עכשיו..תשמח,אתה מגלה.

הי אלי

שלום לך. זה קורה לכולנו כל הזמן, לנו האנשים וליקום בכלל- אור וחושך, גאות ושפל. למידה וידיעה לעומת שיכחה ובורות, שמח- עצוב. יופי שאתה שם לב לכך, עכשיו המטרה היא לא להזדהות עם הסיטואציה. מדיטציה ממש עוזרת. אם קשה לך עם מדיטציות שקטות פנה למדיטציות אקטיביות. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר