הרבה שנים לא עובדת

נולדתי 8.12.1965 אני מעונינת לחפש עבודה בדחיפות מה אני צריכה כדי לעבוד ולהתפרנס אני מתוסכלת זה משפיע על חיים שלי נפשית ופיזית .

היי

שלום לך מה היה העיסוק האחרון שלך? במה התעסקת במשך השנים? מה מעניין אותך?

מציאת עבודה

לשאלתך במה התעסקתי הייתי רוב הזמן בבית למדתי רפלקסולוגיה וריקי אני לא ממש התעסקתי בזה מה מעניין אותי אני בעצמי כבר לא יודעת מה שאני רוצה שקט בחיי להתפרנס כספית להביא את החיים למצב של שמחה ללא דאגות ומתחים מה יהיה עם המצב הכספי אני באמת עיפה מהמצב לעשות כל הזמן אותו דבר מאסתי מזה אין לי תשובות ברורות לכתוב לך איזה עיסוק אני רוצה אני רוצה עבודה שמאימה ליכולת שלי שאהיה שמחה בה וארגיש טוב כל בוקר שאני קמה לעבודה ועושה משהו בשביל עצמי חיפשתי עבודה בדרכים מסוימות אבל תמיד אני חוזרת לאותו מצב אם תוכלי לעזור לי בענייון אני אהיה מאושרת שמשהו יזוז

מודעות עצמית

היי בכדי לדעת מה הייעוד שלך ומה יגרום לך אושר, עלייך לעבור תהליך של מודעות עצמית. קשה לי לומר לך ללא הכרות אישית מה נכון לגבייך. התשובות נמצאות בך ובכדי לחשוף אותן ולגלות מה באת לתת לעולם,מה יגרום לך אושר וסיפוק ומה הכיוון המקצועי שלך, אני ממליצה לך להתחיל בתהליך אימון אישי. בתהליך האימון תלמדי על עצמך יותר, תגלי ותחשפי רבדים עמוקים יותר באישיותך. תלמדי כיצד לצאת ממצב של תקיעות בחיים, להציב לעצמך מטרות ולהגשימן תוך זמן קצר. מדובר בתהליך של שלושה חודשים. אם את מעוניינת בפרטים נוספים, אשמח לסייע לך. בהצלחה אורלי מייל:holisticoach@gmail.com

מתערבת לרגע

למדת רפלקסולוגיה ורייקי? ואת עוד פה? למה שלא תקני לך מיטת טיפולים ותתחילי בקטן, לקבל אדם אחד, 2, לטיפול. כבר יהיה לך משהו בחיים משם תמשיכי. תתחילי בשביל הנתינה, הכסף יבוא אחרי זה, עם הנתינה בא השפע. (לא מומלץ לטפל רק בשביל הכסף זה לא מביא ברכה). כל טוב הצלחה רבה ממני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר