שלום

שלום

אני רוצה להתקדם בחיים למצוא אהבה בן זוג ועבודה. אך בשבילי לצאת לדייט זה פשוט סיוט וללכת לראיון עבודה זה קטסטרופה אני לא יודעת להציג את עצמי ואין לי בטחון וגם שונאת את עצמי. מה לעשות? אני מודה מראש לכל מי שיכול לתת עצה

ביטחון עצמי

שלום אני מבינה בהחלט לליבך. אינני יודעת בת כמה את וכמה זמן את במצב הזה, אך מובן מדברייך שאת סובלת מחוסר ביטחון עצמי, הערכה עצמית נמוכה ויכולת הנעה עצמית נמוכה. ראשית אני מציעה לך להשתמש בשפה פחות קיצונית. מילים כמו "סיוט" קטסטרופה" ו"שנאה" לא משרתות אותך ורק גורמות לך להרגשה רעה וכבדה יותר. אני מציעה לך למצוא מילים חלופיות ומתונות יותר כגון- "ללכת לראיון עבודה זה אתגר בשבילי" במקום לומר "ללכת לראיון עבודה זה קטסטרופה" וכו'. הכיני רשימת התבטאויות קיצוניות שאת נוהגת להשתמש בהם והכיני משפטים חלופיים. כך הרגשתך הכללית תשתפר וגם חייך. מעבר לזה, יש פתרון לחוסר ביטחון עצמית והתמקדות שלילית בחיים. את יכולה בעזרת מס' מפגשי אימון אישי לשפר באופן מפליא את יחסך לחיים, את הערכתך העצמית, ביטחונך ואיכות חייך. את תלמדי לפתח מודעות עצמית ולהתמקד בחשיבה חיובית. תלמדי ליצור את מציאות חייך, לבנות את עתידך ולשלוט בגורלך. אין סיבה שתמשיכי לסבול ולהישאר "תקועה". החיים לפנייך, את תוכלי להגשים כל חלום וכל משאלה. אם יש לך שאלות נוספות, אני כאן. חג שמח ובהצלחה רבה בהמשך דרכך! אורלי

אני רוצה מאוד לשנות את סגנון הדיבור

אבל נראה לי משימה קשה איך עושית את זה ואיך הבטחון שלי יכול להתחזק?

ראיון עבודה ודייטים

הי חושנית, מה אם תתחילי ללמוד משהו שמעניין אותך, וקחי לעצמך מעט זמן כדי לדעת במה את רוצה לעסוק, נראה לי שהבטחון העצמי יבוא במקביל, וכך בבוא הזמן תגיעי לראיון עבודה בתחום שאת מאוד רוצה לעסוק בו וזה כבר לא יפחיד. לגבי הדייטים, אולי תצאי למקום שאת אוהבת (סרט, לשתות קפה, תערוכה, הרצאה וכד') עם חברה או כל מישהי שקרובה אלייך ותכירי מישהו באופן ספונטני, שיימצא חן בעיניך, תזכרי..בכל מקרה, כל ההתחלות מרגשות זה טבעי ומוסיף חן.

אני רוצה מאוד לשנות את סגנון הדיבור

אבל נראה לי משימה קשה איך עושית את זה ואיך הבטחון שלי יכול להתחזק?

שפה חיובית

היי אני מצרפת לינק למאמר המסביר כיצד לשנות סגנון דיבור שלילי וקיצוני, ולאמץ שפה חיובית.ניתן להשתמש בהתבטאויות מעצימות כתחליף להתבטאויות קיצוניות. למילים יש כוח אדיר. ומילים חיוביות יכולות לשפר באופן משמעותי את איכות חיינו. אני מקווה שהמאמר יאיר דרכך. בהצלחה אורלי.

תודה רבה

מבינה אותך גם אני הייתי שם

הכל יסתדר רק תאמיני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר