ליצור הרבה כסף

בת 27 קראתי את הספר ליצור כסף ספר מדהים האמת החוקים בו עובדים אבל הצלחתי ליצור הרמוניה בחיי של כסף כאילו לא חסר ותמיד יש רציתי ליצור כסף מותרות הרבה יותר וזה מה שלא הצלחתי מישהו מכיר את הדרך טיפים וכאלה

ברוכה הבאה נורית

היי בכדי למגנט כסף ושפע כלכלי יש לבצע את המהלכים הבאים: 1. ראשית יש לבדוק עם עצמנו אם אנו באמת מעוניינים בחיים של שפע. אנשים רבים מצהירים שהם רוצים להתעשר, אך בליבם פנימה הם די חוששים ולא בטוחים שיוכלו להסתדר עם ההון. הם פוחדים שסדר יומם ישתבש או שיהרסו היחסים בינם לבין קרוביהם. ויש עוד סיבות רבות ומגוונות לחשש מהתעשרות פתאומית.. כסף הוא ברכה אך גם עלול ליצור חוסר איזון ושינויים קיצוניים. החשש הלא מודע הזה יכול למנוע מהשפע להגיע גם אם אנו נוקטים במהלכים הנכונים. 2. ברגע שהחלטת שאת באמת רוצה שפע כלכלי ושאינך יראה מפניו, עלייך למגנטו בעזרת כוח המחשבה. אני מציעה לך לקרוא את "דמיון מודרך למתחילים". ברגע שתכנסי למצב של הרפיה ורוגע, תתחילי לדמיין כיצד השפע נראה בעינייך. מה בדיוק את רוצה להשיג. ואיך בדיוק את רוצה לחיות. לא מספיק להצהיר שבכוונתך לחיות בשפע, עלייך להיות ספציפית. 3. דמייני לעצמך בנוסף, כיצד השפע יגיע אלייך. מה המהלכים שעלייך לנקוט בכדי להשיג אותו. 4. עלייך להתמיד לפחות פעמיים ביום במשך 10 דקות בכל פעם בתרגיל המשיכה בכוח המחשבה. רק בעזרת התמדה, נחישות, דבקות ואמונה, את תמשכי את השפע הכלכלי אלייך. 5. אל תתייאשי. השפע לא יגיע תוך יום- יומיים, אך אם תתמידי במחשבה עליו יום יום בהתמדה, הוא יגיע ויפתיע..!! אני מאחלת לך הצלחה רבה...........

מאחל הצלחה

אגב, כסף יוצרים באמצעות יצירתיות תהיי יצירתית והכסף יזרום אלייך. בהצלחה

ליצור הרבה כסף

בת 27 קראתי את הספר ליצור כסף ספר מדהים האמת החוקים בו עובדים אבל הצלחתי ליצור הרמוניה בחיי של כסף כאילו לא חסר ותמיד יש רציתי ליצור כסף מותרות הרבה יותר וזה מה שלא הצלחתי מישהו מכיר את הדרך טיפים וכאלה

כסף זה אנרגיה

את צריכה להציף את עצמך בעושר עושר רוחני וגם עושר חומרי אומנם בשלב ראשון אין לך את העושר החומרי, אבל חשוב דווקא כן לפרגן לעצמך אני לדוגמא מאוד אוהב מתנות ולכן אני מקפיד להקיף את הבית שלי בהמון דברים שאני אוהב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר