שלום

שלום

מזל טוב לפתיחת הפורום החדש.:) לפי מה שהספקתי לראות אורלי מקסימה שעונה במלוא הרצינות.כל הכבוד לך ולמי שהגה את הרעיון לפתיחת הפורום הזה.בטוחה שהוא יועיל ויעזור להרבה אנשים.המשיכו כך ! . 'הבעיה' שלי היא כזו,לא יודעת אם לצערי או לשמחתי אבל כל מה שכתבת והמלצת אני כבר מכירה ויודעת.יודעת שאין כמו לחשוב חיובי אבל לא יודעת איך אני מחזירה לעצמי את הכוחות הללו. לפני כ-3 שנים קראתי את הספר המופלא כוחו של התת מודע והייתי בתקופה המדהימה בחיי,חשבתי אך ורק חיובי,חייכתי לכולם,התמקדתי רק בטוב והייתי הכי אני;) התקופה הזו נמשכה שנה וקצת והתפוגגה לה.מאז אני לא מצליחה לחזור לזה,קוראת קטעים מהספר,מודה לה' על מה שיש,כותבת לעצמי מה אני רוצה ומה טוב בחיי,ואפילו התחלתי להיות קצת דבילית ולצחוק לעצמי מול המראה בבוקר:)אבל כלום לא עוזר, מרגישה שפעם אחת כבר הייתה ואין אפשרות לחזור לזה שוב.שהמוח כבר מכיר את כל 'הטריקים' ולא מוכן לחזור לזה שוב. :\ אני רוצה לצאת מזה רוצה לחזור להיות אותה אחת שהייתי לפני 3 שנים.רוצה אך לא מוצאת את הדרך. איך אני חוזרת לזה?איך אני מתחילה לחשוב חיובי? ואיך אני מתחילה להאמין בזה? תודה מראש ! מירב

שלום לך מירב

ראשית, תודה על הפירגון אני מבינה שהייתה לך תקופה טובה לפני 3 שנים והיא התפוגגה.. חשיבה חיובית ואופטימיות הן חיוניות בכדי לחיות חיים מאושרים. אך לפעמים מציאות חיינו רחוקה לחלוטין מאיך שתכננו אותה וקשה לנו לזייף חיוך ו"לשכנע" את עצמנו שאנחנו בתקופת "שיא" בזמן שאנו חווים שפל. אך דעי לך, שגם אם את נמצאת כרגע בתקופה פחות זוהרת בחייך, המצב יכול להשתנות לטובה בכל רגע. את פשוט צריכה להביט על תמונת חייך בבהירות, לא להאשים את עצמך על כך שאת בתקופת ירידה ולחיות מתוך תקווה ואמונה שתוכלי לשנות את חייך לטובה וליצור מציאות חיובית, יפה ומושלמת בכוחות עצמך. אני אשמח לשמוע פרטים נוספים.. מה היה נפלא בתקופה ההיא? מה חסר במציאות חייך היום בכדי שתוכלי לחוש כפי שחשת אז? מה השתנה בחייך ומה צריך להשתפר בכדי שתחושי כמו בעבר? איך את רוצה לחיות את חייך? מה חלומך? ומה מונע ממך למצוא את השביל לאושר?

היי

תודה על תשובתך. :) תראי,מאז ומתמיד הייתי חסרת ביטחון וביישנית,כזו שלא מדברת לפני אנשים,כזו שמתביישת לחייך,מתביישת להביע את דעתי, מתביישת מאנשים חדשים,מתביישת מהצל של עצמי.. ולכן כששמעתי על הספר המופלא כוחו של התת מודע אצתי רצתי לקנות,קראתי,האמנתי ותוך זמן קצר הייתי מירב אחרת,מחייכת, רגועה,מדברת מול קהל של אנשים,מביעה את דעתי ועומדת על שלי. כל הדברים שפחדתי לעשות עשיתי ואהבתי!אני זוכרת איך העיניים שלי נצצו באותה תקופה.הייתי מאושרת.:) שלא תביני לא נכון,תודה לאל לא חסר לי כלום,יש לי משפחה מקסימה שתומכת ועוזרת,יש לי בעל מדהים שאוהב ומפרגן,יש לי מה לאכול מה לשתות,כסף לקנות מה שאני רוצה,אני בריאה וכל הסובבים אותי..יש על מה להודות לה' :) אבל הדבר שהכי חסר לי זה הביטחון העצמי שנעלם לו.אני רוצה לחזור להיות איך שהייתי באותה תקופה.אני לא חוזרת לזה כי חסר לי הכוח רצון להתחיל לחשוב חיובי,יותר קל לחשוב שלילי.וזה אני עושה מצויין..:\ אני רוצה לחיות חיים מאושרים,חיים 'עסוקים' שבהם אעבוד,אלמד אגדל ילדים ואהיה אישה אוהבת לבעל:) אני מאמינה שמה שמונע מעצמי למצוא את השביל לאושר הוא... שאני לא יודעת איך להגיע אליו? ... :)

השביל נמצא

השביל ישנו מה שצריך זה רק לראותו וודאי קראת את הספר האלכימאי חוויתי אותו איזה אושר לדעת שהכל ישנו רק לראות לחוות לאפשר בהצלחה

הגשמה עצמית

שלום מירב, אני מבינה מדברייך שהתברכת במשפחה אוהבת ובזוגיות טובה. לא חסר לך דבר מבחינה כלכלית, את בריאה וכו'.. אך עדיין חסר לך משהו... משהו מתוכך זועק ואינך יודעת למה. אנשים רבים חיים "בסדר גמור" ולמראית עין "הכול תקין" בחייהם. אך חסר "תבלין" מיוחד שייתן טעם ייחודי ומשמעות מיוחדת לחייהם. לתבלין הזה אני קוראת "הגשמה עצמית". נשמע מדברייך שאת רוצה להגשים את עצמך, למצוא את ייעודך, למצוא כיוון בחיים.. לחיות מתוך התלהבות וריגוש, להביט בעצמך במראה ולראות ניצוץ בעיניים. ברגע שתמצאי את ייעודך ובעת שתביני מה באת לתת לעולם ואיך את מעשירה את קיומך, חייך ישתנו מהקצה לקצה. ביטחונך העצמי יתחזק, את תקריני אור ושמחת חיים. את תחיי מתוך שמחה ומשמעות ולא מתוך חוסר ברירה. אני מציעה לך להתחיל בתהליך של "אימון אישי" להגשמה עצמית. את זקוקה לתמיכה וליווי של איש מקצוע בכדי לפתח מודעות עצמית, לגלות את ה"אני" האמיתי שלך ולהעצים את יכולותייך וכישורייך. את רק צריכה את הכלים הנכונים. אשמח לעזור ולסייע לך. תוכלי ליצור איתי קשר בטל' או במייל שבקישור הבא. בברכה אורלי אימון אישי הוליסטי

היי שוב :)

תיארת יפה מאוד את המצב שלי,הדבר שאני הכי רוצה זה למצוא את עצמי אבל אם אין לי אפשרות לקחת אימון אישי? אם אני רוצה לעשות זאת לבד?אין ספר או משהו בסגנון? בכלל,אפשר לדעת קצת יותר פרטים על האימון,מה עושים בו? כמה מפגשים (פחות או יותר) צריכים לקחת וכו'... תודה מראש מירב

היי

מה המייל שלך? אני אשלח לך מידע לגבי תהליך האימון, אפשרויות ופרטים נוספים.. בברכה, אורלי.

תכתבי לי מה המייל שלך,אני אשלח לך ואת תשלחי לי בחזרה

אוקיי מצאתי את המייל שלך,כבר שולחת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר