אורלי היקרה

בוקר טוב וברכות לפורום החדש{?} אני אשה צעירה, בת 28 וקצת, לאחר אכזבות רבות וכשלונות אני מוצאת עצמי שוב ושוב מתחילה את חיי מחדש.עבודה חדשה, דירה חדשה, בן זוג אחר. ואולם, אני מנסה תמיד להשאר אופטימית. לחזק את עצמי, להודות לאלוהים, ליקום ולכל מי שמחייך לעברי על ההזדמנויות שניתנו לי. ובמבט לאחור, לאחר שאיבדתי כמעט הכל ומסגרת חיי התנפצה לי בחשבון הנפש שלי חשבתי שאולי אני תמימה למדי. כל הזמן מודה מודה שמחה שלמה והכל מתנפץ לי, מנסה לשמור על הקיים, כל כך משתדלת עד שזה נהרס. נופלת, קמה מתחילה מחדש רוצה לשבור את הרצף הז של הצלחה-כשלון-הצלחה-כשלון. מכיוון שאני גרה ביישוב המרוחק מאזור המרכז ואין באפשרותי להגיע לסדנאות הללו {גם כלכלית אינני יכולה להרשות לעצמי כרגע} אשמח לדעת האם ישנה סדנה שמתקיימת במהלך סוף שבוע שלם למשל? אני אחלת לך הצלחה בפורום זה, שיהו בך הכוחות להכיל את השתפכויות המשתתפים, לכוון, לייעץ ואולי להפוך עוד כמה אנשים לשמחים יותר וטובים יותר

אופטימיות

שלום לך, ראשית, אני מודה לך על איחולי ההצלחה בפורום.. אני מקווה שפורום זה יהיה לעזר רב ושתהיה לי היכולת להאיר, להפיח רוח חיים, תקווה, אמונה, אופטימיות ושמחה בליבם של אנשים טובים. אנשים רבים נוטים להביט על הצד השלילי של חייהם, לשקוע במרה שחורה ולאבד את זווית הראיה החיובית. הקשיים והאתגרים הניצבים בפני כל אחד מאיתנו גורמים לנו לעיתים לאבד את האמונה בעצמנו ואת התקווה. אך בעזרת שינוי זווית הראיה, ניתן לחולל מהפך משמעותי בתפיסת החיים, דבר שיעצים את חיינו ויעניק לקיומנו משמעות אחרת. משמעות חיובית והכלה של העוצמה הטמונה בנו. אני שמחה לשמוע שאת אופטימית על אף האתגרים שניצבו בחייך. דעי לך שאין כל רע בשינויים והתחלות חדשות. כל התחלה היא הזדמנות חדשה לחיים. כשפרק מסוים מסתיים, זה הסימן שפרק חדש ומאתגר יותר אמור להיפתח. הגישה שלנו לחיים היא שתקבע אם הפרק שנסגר והלקחים שהופקו יהיו מנוף וקרש קפיצה לעתיד או להיפך. קחי בחשבון שכל התנסות בחיים רק מחכימה אותנו. אני בטוחה שהיום את אישה הרבה יותר חכמה וחזקה מאשר היית בעבר. כל אתגר מחשל אותנו, מעצב את אישיותנו והופך אותנו לאנשים מנוסים, בעלי ידע מעשי לגבי החיים. אתגרים רק מעניקים לנו את הכלים לעיצוב חיינו העתידיים בחוכמה ובביטחון, מתוך אמונה בעצמנו. אם שרדנו בעבר, אין אף גורם בעולם שיוכל להכניענו. אני מאמינה בך. אני בטוחה שההתנסויות שלנו חישלו אותך. תחייכי לעצמך מול המראה באהבה. תאמרי לעצמך משפטים חיובים ומעצימים, כגון: "אני אישה חזקה ואצליח בכל אשר אבחר לעשות", "בזכות חוכמת החיים שצברתי, אדע להתמודד עם כל אתגר שהחיים מציבים" וכו'. תחשבי חיובי ויהיה חיובי. תרשמי על גבי דף איזה חיים את רוצה שיהיו לך. איזה גבר את רוצה, מה צריך להיות בקשר הזה בכדי שתהי מאושרת. כך לגבי כל תחום בחיים. אני בטוחה שההתנסויות בחייך רק מחדדות את ההכרה וההבנה לגבי העתיד שאת רוצה. העתיד שאת ראויה לקבל.חשבי יום יום על העתיד הרצוי. בקשי מהיקום, מהבורא או מכל כוח שאת מאמינה בו, את העתיד הרצוי. את תראי שלמחשבה יש כוח עצום ושאם תתמידי את תקבלי את שביקשת. אני אשמח אם תשאירי לי את המייל שלך וכך אוכל לעדכן אותך לגבי סדנא מרוכזת בסופ"ש בעת שתיפתח.יש גם אפשרות לייעוץ ואימון טלפוני. תעדכני אותי אם את מעוניינת. אני מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך

וואווו!!

אורלי. תודה. המייל שלי הוא:hagush4@walla.co.il אשמח גם לייעוץ ואימון בטלפון. גם אם זה משולב בפגישות אחת לשבועיים- חודש באזור המרכז אעשה את המאמץ. אבל פרטים במייל כמובן. תודה רבה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר