שלום כולם...

מה זה יצירת מציאות? אפשר ליצור מציאות אחרת? אם כן,איך? כי אני שונאת את המציאות הארורה שיש לי... אודה לתשובתכם שבוע טוב!

יצירת מציאות

שלום לך רינת, "יצירת מציאות" זה מושג המתאר את יכולתו של כל אדם להיות אחראי לגורלו, לשנות את חייו ולבנות את עתידו בהתאם לרצונותיו וחלומותיו. יש טכניקות רבות ליצירת מציאות, החל מדמיון מודרך, חשיבה חיובית ושליחת מסרים ליקום וכלה באימון אישי (קואוצ'ינג) לצורך הגשמה אישית. אני מבינה שאת לא מרוצה ממציאות חייך. בכדי שאוכל לסייע לך, להבהיר ולהמחיש את האופן בו תוכלי לשנות את חייך,אשמח לשמוע ממך פרטים נוספים, ממה בדיוק את לא מרוצה בחייך? מה מפריע לך? מה לא שלם בחייך? איך באמת היית רוצה לחיות? מהם חלומותייך? בברכה, אורלי. האתר שלי

היי אורלי

אה כן? בטח קשה ליצירת גורל בעצמי כאילו לשנות אותם מעניין מה אני לא מרוצה במציאות שלי? אני לא מרוצה ממשפחתי לא מרוצה שאין לי תעודת בגרות,שלא מקבלים אותי לצבא לא מרוצה שמה שאני ממש הכל יש המון.. הייתי רוצה מציאות אחרת.. משפחה חמה ואוהבת ומאוחדת כמו טלנובלה ויוה שיהיה לי תעודת בגרות שאתקבל לצבא אחרי שאתגייס אוכל להירשם לאונ' בזכות בגרות וללמוד מקצועות שאני אוהבת פיסכולגית,יועצת,שחקנית,מעצבת גרפי,צילום,סופרת,זהו.. וכמובן להיות יפהייפה כמו כל בנות אחרות (בלי לפרט אילו חלקים אניני מרוצה בגופי) כי כאן לא מתאים לפרט לטוס לחו"ל שאהיה עצמאית עם מלא ביטחון עצמי שאהיה מסוגלת לדבר ולקרוא שפתיים אני חייבת לציין אני חירשת מלידה. שיהיו לי המון חברים ולעבוד במקצועות שאלמד באונ' ולעזור לזולת שיהיה לי מחזור על מנת אוכל ללדת 8 ילדים לפחות ולהתחתן כי במציאות אמיתית גברים הגעלו ממני אפחד לא מתאהב בי וסבלתי המון מהגברים וגם ממשפחתי הייתי רוצה להיות חזקה ואמיצה יש המון חלומות....

חשיבה חיובית

היי אני מבינה את מצוקתך.כל אדם נולד עם נתונים שונים וכולנו מתמודדים עם קשיים ואתגרים שונים במהלך החיים. לכל אדם יש חולשות לצד חוזקות. ולכולנו יש הזדמנות לחזק את נקודות החוזקה שלנו ולהעצימן ולהתמודד עם נקודות החולשה שלנו באומץ. כשמדברים על שינוי החיים ו"יצירת מציאות", לא מדובר על "הוקוס פוקוס" שמתרחש בשניה. בכדי לשנות את החיים יש צורך באומץ רב, משמעת עצמית, נחישות, סבלנות ודבקות במטרה. הצעד הראשון בדרך לשינוי מתחיל בחשיבה חיובית. במקום להתמקד במה שרע, יש לנסות לשפוך אור חיובי על החיים ולהתמקד במה שזכינו לקבל. שאלי את עצמך את השאלות הבאות: מה מרגש ומלהיב אותי בחיי? מה טוב בחיי? מה גורם לי לחוש הנאה בחיי? על מה אני מודה ליקום? מה מיוחד בי? במה התברכתי? מי אוהב אותי ואת מי אני אוהב? מה גורם לי לחוש גאווה בחיי כעת? בנוסף לכך, רשמי 5 הצלחות שהיו לך בשנים האחרונות. ועשר תכונות אופי חיוביות שלך. תביטי במה שרשמת,תתמקדי במה שחיובי בחייך ותראי שיש תקווה. אם היו לך הצלחות בעבר, אין סיבה שלא יהיו לך גם בעתיד. אני בטוחה שיש לך תכונות טובות ונקודות אור חיוביות בחייך. תעלי הכל על הכתב, תתמקדי בטוב. זה הצעד הראשון בדרך לאור וליצירה. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר