יש לך טיפים איך לצאת מדיכאון?

אני רוצה לראות את העולם בצורה חיובית. הבעיה שאני רואה רק את מה שרע. אני בבעסה כבר הרבה זמן. איך רואים את האור?

הפתרון לדיכאון

חשיבה חיובית היא הפתרון לדיכאון. עלייך להתמקד במה שטוב, חיובי ונפלא בחייך. גם אם יומך קשה וגם אם את עוברת תקופה לא פשוטה בחייך, אני בטוחה שיש לך על מה להכיר תודה ובמה לשמוח. ראשית, אני מציעה לך להשתמש בשפה חיובית. במקום לומר "אני בדיכאון", תאמרי "אני ניצבת כרגע בפני אתגר", או "יש לי דכדוך קל ואני אתגבר עליו", "אני בתקופה קצת מורכבת", "אני עומדת לשנות את חיי לטובה" וכו'.. תמצאי משפטים חיוביים ומעצימים שישפרו לך את ההרגשה. ברגע שאת אומרת שאת "בדיכאון" ו"בעסה", את ודאי חשה כבדות ותחושה קשה של חוסר תקווה. למילים שליליות יש מטען כבד רגשית ועצם הגייתן גורמת לנו לחוסר תקווה. לכן תשתמשי במילים חלופיות שעוצמתן פחותה (כמו "דכדוך קל" במקום "דיכאון") או משפטים שהגייתן תחזק אותך ("אני ניצבת כרגע בפני אתגר", "אני עומדת לשנות את חיי לטובה"). בנוסף, אני מציעה לך לשאול את עצמך שאלות מעצימות, במקום להתמקד בשאלות שהמילה "דיכאון", "בעסה" ו"רע" הן עיקר תוכנן. שאלי את עצמך בכל בוקר שאלות מעצימות וחיוביות שיחזקו אותך ויעניקו משמעות לחייך ולקיומך: מה מרגש ומלהיב אותי בחיי? מה טוב בחיי? מה גורם לי לחוש הנאה בחיי? על מה אני מודה ליקום? מה מיוחד בי? במה התברכתי? מי אוהב אותי ואת מי אני אוהב? מה גורם לי לחוש גאווה בחיי כעת? טיפ אחרון- הכיני רשימה של 20 דברים שגורמים לך להנאה וכייף. זה יכול להיות כל דבר החל מתחביבים, שמות של חברים, מקומות בילוי, פעילות גופנית ועוד. קחי איתך את הרשימה לכל מקום. ברגע שתהיי "קצת מדוכדכת" תחליטי באופן מיידי לשנות את יומך לטובה! בצעי מיד את אחת הפעולות המהנות שרשמת בדף ותראי שיהיה לך קל יותר לצאת מהמצב ולהתחיל ליהנות מחייך..!! אני מצרפת מאמר שכתבתי בנושא.. בהצלחה האתר שלי

פשוט להיות

הייתי במקום הזה שלראות חיובי היה בלתי אפשרי למדתי לסלוח למי שלא מבין לסלוח בעיקר לעצמי במקום הזה ש"לרגע" שנימשך ככל שנימשך יש את הזמן שלו דווקא השיחרור שלי את עצמי מכל רגשות אשמה שחרר אותי מהדיכאון מאחלת לך פשוט להיות עם היש לנשום אותו לאפשר אותו בלי לעשות דבר האור יגיע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר