שלום אורלי

בס"ד מה לדעתך הדבר החשוב ביותר עלי אדמות? ועוד דבר-תבחרי סמל (הכול מכול כול-טבע,חפצים,בעלי חיים,וכול דבר שעולה על דעתך) ותני לו צבע זו מתנה

אהבה

שלום תכלת.. לדעתי, האהבה היא הדבר החשוב ביותר. ואם היתה אהבת חינם בעולם, הכל היה נראה אחרת.. לגבי הסמל, אני בוחרת פרח ורוד . אשמח לשמוע מה מטרת התרגיל..

אהבה ותשובה

בס"ד אורלי,מטרת התרגיל הוא לתת לאדם מודעות על עצמו. וכן אני מוצאת שפיענוח הסמלים נותן סיפוק גדול לאדם שאני מפענחת לו וגם חיבור טוב לעצמו. אפשר לראות גם יותר עמוק.. הסמל פרח ורוד מורה על כך שאת: אשה בעלת משמעת עצמית חזקה ללא פשרות יש בך את מידת העקשנות-לא מוותרת בקלות ולא מתייאשת בקלות חמה לבבית ואימהית כנה ואמיתית אשת שיחה נעימה יכולת להרגיע סערת רגשות ולהפיח תקווה אשה טובה בעלת לב זהב נוכחות שקטה אך מורגשת היטב בשטח אוהבת הרמוניה ויופי כשיש לך משימה אתגר או מטלה את מחלקת לפי סדר הגיוני שמתאים לך או לאותו מצב. שמה לב לכול הפרטים הקטנים המראה שלך מעורר השראה לעשייה ריכוז טוב יודעת להקשיב היטב וקולטת את המסרים הנילווים בתוך דבריו של בן שיחתך(שאותם הוא לא אמר) אחראית אסרטיבית אני מאחלת לך שתזכי להיות שליחה טובה של הבורא לרפא ולרומם כול אדם שיבוא בשערייך! אמן!!! תכלת

תודה רבה לך יקירה.. אהבתי את הפרשנות..

וואו...אפשר גם בבקשה?

שלום hagush4 כן,אפשר,בשמחה. כתבי לי את כתובת האימייל שלך.

תודה

להלןכתובת האימייל שלי: hagush4@walla.co.il

אהבה ותשובה

בס"ד אורלי,מטרת התרגיל הוא לתת לאדם מודעות על עצמו. וכן אני מוצאת שפיענוח הסמלים נותן סיפוק גדול לאדם שאני מפענחת לו וגם חיבור טוב לעצמו. אפשר לראות גם יותר עמוק.. הסמל פרח ורוד מורה על כך שאת: אשה בעלת משמעת עצמית חזקה ללא פשרות יש בך את מידת העקשנות-לא מוותרת בקלות ולא מתייאשת בקלות חמה לבבית ואימהית כנה ואמיתית אשת שיחה נעימה יכולת להרגיע סערת רגשות ולהפיח תקווה אשה טובה בעלת לב זהב נוכחות שקטה אך מורגשת היטב בשטח אוהבת הרמוניה ויופי כשיש לך משימה אתגר או מטלה את מחלקת לפי סדר הגיוני שמתאים לך או לאותו מצב. שמה לב לכול הפרטים הקטנים המראה שלך מעורר השראה לעשייה ריכוז טוב יודעת להקשיב היטב וקולטת את המסרים הנילווים בתוך דבריו של בן שיחתך(שאותם הוא לא אמר) אחראית אסרטיבית אני מאחלת לך שתזכי להיות שליחה טובה של הבורא לרפא ולרומם כול אדם שיבוא בשערייך! אמן!!! תכלת

היי תכלת מור

אשמח גם אני להשתתף בתרגיל

בשמחה עדן-תני לי את כתובת האימייל שלך ואשלח לך

תודה

להלןכתובת האימייל שלי: hagush4@walla.co.il

עיצובים

זאת הכתובת שלך? חשבת על עיצוב לוגו לאתר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר