אורלי יקרה

היי :) אני מעיינת בפורום שלך ונהנית לקרוא את תשובותייך מאחר ואני מאמינה גדולה בחשיבה חיובית ותוצאותיה על אף שהרבה פעמים אני שוכחת ליישם זאת בחיי :) אני פונה אלייך בנושא זוגיות. היום לעומת העבר אני יודעת שיש מי שרוצה ומעוניין אך הפעם אני לא מצליחה לצאת מ"התסביך" שמשהו מאוד דפוק אצלי כיוון שאף אחד לא מוצא חן בעיניי. אין לי את הקליק הראשוני הזה, אין לי משיכה כמעט לגברים שאני פוגשת. פעמיים בחיים רק נמשכתי לבחורים ואח"F התאהבתי מהר מאוד והם לקחו חלק של שנים בחיי. מאוד קשה לי לנסות ולצאת לדייטים עם בחורים חדשים אם אין איזשהו קליק בהתחלה , סוג של משיכה ראשונית. זה גורם לי להרגיש לחוצה וסוג של דחייה. מה שאומר שאין לי קשר שהוא סטוץ בלבד :) איך את ממליצה לעבוד על כך ? אני יודעת שהמחשבות שלי שאני מתוסבכת לא בדיוק תורמות לעניין, אבל כיצד כן אני יכולה להרגיע את עצמי שזה יגיע ? שהבחור שאני חולמת עליו ומחכה לו, בן הזוג שאני מזמנת אכן יגיע ? אודה לעזרתך

ברוכה הבאה

שלום לך דינדין, מדברייך הבנתי שאינך חשה כל משיכה לגברים שאת נפגשת איתם וזה מלחיץ אותך ומונע ממך לתת להיכרות איתם צ'אנס.אך האם את יודעת בדיוק מי הוא גבר החלומות שלך? את יכולה לתאר אותו לעצמך בפרטי פרטים? אם לא, אז הגיע העת לכתוב ולפרט בדיוק מה את רוצה.לתאר איך הוא נראה, מה תכונות האופי שלו, במה הוא עוסק, איך הוא מתייחס אלייך, איך נראית האהבה שלכם, איך זה מרגיש להיות איתו בזוגיות, איך נראה ה"ביחד" שלכם וכו'. ממש לתאר לעצמך בפרטי פרטים. אם את כבר יודעת והכל רשום לפנייך, אני מציעה לך לחשוב עלייך יום יום. תביטי על הדף הרשום ותאמיני בכל ליבך שאותו גבר יגיע. גם אם דרכו אלייך מתעכבת, הוא יגיע. אולי הוא כרגע לא פנוי ולא זמין לקשר ועל כן אינך פוגשת בו. אני מכירה גבר שחלם במשך שנים על אשת חלומותיו ולא הבין מדוע היא לא מגיעה. רק לאחר מכן התברר לו שהיא היתה נשואה בכל התקופה הזאת ובעת שהתגרשה, והתפנתה לקשר, הם נפגשו תוך זמן קצר ואהבתם פרחה מיד. אני לא טוענת בדבריי שגבר חלומותייך נשוי כרגע.. אך יתכן שיש מה שמעכב אותו מלהגיע אלייך. אולי מסיבה אחרת הוא לא פנוי כרגע לקשר. אך נסתרות דרכי האל והחיים מזמנים הפתעות מרגשות מפינות סמויות.. תאמיני שהוא יגיע וזה יקרה. אם את לא מעוניינת להתפשר ולצאת סתם עם כל אחד, את לא חייבת. ואם בא לך סתם להעביר את הזמן בבילוי עם גבר שאת לא נמשכת אליו, אל תלקי את עצמך ותאפשרי לעצמך לזרום בכייף, גם אם את יודעת שהוא לא האחד. את תחליטי מה נכון עבורך בכל רגע נתון וכל החלטה שלך תהיה נכונה עבורך. וגם את חזרת מדייט מאכזב ואת חשה תחושת כישלון, תחשבי על גבר חלומותייך בחיוך.. תדברי איתו בדמיונך ותשתפי אותו במה שעבר עלייך. אל תאשימי את עצמך, אל תכעסי ואל תלחצי. תחייכי לעצמך באופטימיות ותזכרי כל העת שהנסיך שלך יגיע. כי את ראויה לו. אני בטוחה שאם תתמידי במחשבות חיוביות, ובציור דמותו, הוא לא יאחר לבוא. אני מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר