אימון אישי=יצירת מציאות?

אני מנסה להבין אם בכדי ליצור מציאות חדשה צריך רק לחשוב עליה והיא תתממש? מה לגבי אימון אישי?(אני מתכוונת למה שנקרא קוצ'ינג) יש בו צורך או שלא?

אימון אישי ליצירת מציאות

היי בכדי ליצור מציאות חיים חדשה, יש בראש ובראשונה צורך לחשוב עליה, לתכנן ולשרטט אותה בדמיון. תחשבי איזה חיים את רוצה שיהיו לך, בכלל או בתחום ספציפי. "תסריט" החיים החדש צריך להיות משודר בתודעתך שוב ושוב.עלייך לנשום אותו, להרגיש אותו ולשדר לעולם את המסר הנכון.רצוי גם שתכתבי את התסריט על דף, אפילו תתלי אותו על הקיר, על המקרר ובכל מקום בולט. בכדי שתזכרי בו כל הזמן, בכדי שיהיה בתודעתך. במקביל, ניתן להתחיל תהליך של אימון אישי, בכדי "לקרב את הגאולה".. לא מספיק רק לחשוב. מחשבה ללא פעולה היא פנטזיה.אני לא יודעת באיזה תחום ברצונך להתאמן ומה את רוצה לשנות בחייך, אך אם לדוג' את מעוניינת למצוא בן זוג ועברת את השלב הראשון ואת כבר יודעת בוודאות מי גבר חלומותייך, אך אינך יוצאת לדייטים ולא מנסה להכיר, קשה לי להאמין שבמקרה הוא ידפוק על דלת ביתך. תעשי לפחות את הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום ותראי ששאר הצעדים יהיו קלים הרבה יותר. את תקבלי עזרה מהבריאה, דברים יתחילו להתקדם. ומציאות חייך תתחיל להיראות כפי שחלמת שתהיה. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר