בוקר טוב .... אודה להתיחסות

בוקר טוב לפני הכול ברכות על הפורום החדש קראתי פה את תשובותייך כול הכבוד ניסיתי ליישם את הטיפ שנתת לבחורה פה בפורום שיוצאת עם גברים הלט נכונים וכן אתמול הכנתי רשימה וניסיתי לדמיין עליי להגיד שזה מאוד קשהההההה מבחינתי אולי מהסיבה שאני עדיין מאוהבת באקס שלי למרות שעברה כבר שנה אשמח לשמוע את דעתך ומה אפשר לעשות איזה שהוא עצה ?כאשר אני כתבתי את הרשימת " הבחור שלי שאני רוצה "- אז עלה לי דמותו בראשי אני רוצה זוגיות חדשה אשמח לדעתך תודה ויום טוב

זוגיות חדשה

שלום לך עינבי וברוכה הבאה לפורום :-) אני מבינה מדברייך שעדיין לא השתחררת רגשית מהאקס שלך וזה מה שמקשה עלייך להמשיך הלאה בחייך. לא ברור מדברייך מדוע נפרדתם, אך אני מניחה שנותרת פגועה. ראשית, עלייך "להתנקות" רגשית. כל עוד הוא חי ונושם בדמיונך ומצוייר בעינייך כ"גבר האידיאלי", הוא מהווה נטל רגשי עבורך. באופן הזה לא תתפני להכיר גבר חדש וגם אם תפגשי בגבר הנכון, לא תבחיני בו. אם נפרדתם, סביר להניח שלא הכל היה מושלם בזוגיות שלכם.למרות שאינני מכירה את פרטי המקרה ואינני יודעת מדוע נפרדתם ואם זה היה ביוזמתו או ביוזמתך, אך ברור לי לחלוטין שאם זוג נפרד, משהו לא היה בריא בקשר. ייתכן שהיו ריבים וכעסים. רגעי בכי וצער, אך את בוחרת להיזכר דווקא ברגעים הרומנטיים שלכם. בכדי להוציא אותו אחת ולתמיד מתודעתך, עלייך להפסיק לשחזר אותו בדמיונך כאביר על סוס לבן. אל תחשבי ותפנטזי על הרגעים הטובים והמרגשים שהיו לכם ביחד, אלא דווקא על הרגעים הקשים.כדי לאמץ הרגלים טובים ולהשתחרר מהרגלים רעים, עלינו לקשור עונג עז להרגל החיובי בו אנו מעוניינים ולקשור כאב רב להרגל השלילי. כך גם במקרה בו אנו רוצים להשתחרר מאהבה לא רצויה ולאמץ את האפשרות לזוגיות חדשה. תרשמי על דף את כל תכונות האופי השליליות שלו, את הרגעים בהם פגע בך, את הסיטואציות בהן רבתם וכעסתם. עצמי עיניים תדמייני ותחושי כעת מה שחשת בעבר בעת שפגע בך. תחושי את האנרגיות הרבות שהוא שאב ממך, את הכאב שגרם לך והצער שנגרם לך. תתמקדי אך ורק במה שהיה רע, פוגע והורס בקשר הזה. אל תדמייני אותו במלוא יופיו והדרו. תראי אותו בדמיונך כדמות קטנה ומגוחכת בתמונת שחור-לבן. תחשבי עליו כדמות שלילית ששרק הזיקה לך, שוב ושוב, יום יום. עד שבמקום אהבה אליו תחושי תחושת גועל. רק בשלב הזה, כשכבר כל ההילה הרומנטית והמושלמת סביב דמותו תתמוסס מול עינייך, רק אז תהי פנויה להכניס גבר אחר אל חייך. גבר שראוי לאהבתך. רק בשלב הזה, כשאת פנויה רגשית, תדמייני מי הגבר הנכון עבורך. איך הוא צריך להיראות, מה טיב הקשר ביניכם. על מה אתם מדברים וצוחקים ואיך נראים הרגעים הקסומים שלכם ביחד. תרשמי את תכונות האופי שלו, את התחביבים המשותפים שלכם ועוד. בשלב הזה יהיה לך כל כך כייף ומהנה לדמיין את גבר חלומותייך, כי את תהיי פנויה לחלוטין בשבילו. תבקשי מהיקום שישלח לך אותו ותראי שזה יקרה.מכיוון שהפעם המסר יהיה חד וברור. הפעם תדעי מה את רוצה ומה את ראויה לקבל. יקירתי, מגיע לך להתאהב ולהיות נאהבת. אני מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך

תודה אורלי אנסה ואשתל לישיים את מה שכתבת לי ואכין את הרשימה עוד היום תודההההההההה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר