אני מבינה שצריך לחשוב חיובי אך איך ...

שהכול קשה ועצוב? איך אפשרמ מתוך הקושי והעצבות לחשוב חיובי?

היי

זה הטריק... באמת האמיתית האבסולוטית יש רק אור חיובי.. מה לעשות שאנחנו חיים בעולם שע"פ שמו הוא מעלים(ע.ל.מ) על המציאות האמיתית..(ע"פ רעיון חסידי).. ע"פ גישה הוליסטית אם תתני מקום למחשבות שליליות תיווצר אנרגיה פנימית שתשפיע על תפקוד האיברים מהבחינה האנרגטית וזאת תשפיע כלפיי חוץ וחוזר חלילה.. עלייך לשבור את השרשרת..וליצור שרשרת חדשה של חיוביות..אין ברירה מחשבה בוראת מציאות.. בכיף :)

יש פתרון

שלום לך. קראתי את דברייך ואני מבינה לליבך. כשאדם נמצא בתקופה קשה וניצב בפני קשיים ואתגרים רבים הוא נוטה להתמקד אך ורק במה ששלילי בחייו.נוטה לשקוע בעצבות, ייאוש ועצב. אך אל תשכחי שגם במערה חשוכה ניתן למצוא פתח לאור.. החיים מציבים בפנינו אתגרים לא פשוטים. אך אם תביטי על התמונה הכוללת של חייך תראי שגם בעבר היו לך רגעים קשים לצד רגעים טובים. לא ברור לי מדוע את עצובה ומה הקושי הניצב בדרכך ואשמח לקבל ממך פרטים נוספים. אך דעי לך שהחיים הם מארג של קושי לצד שמחה. והחוכמה היא להתמקד בשמחה ובמה שחיובי בחייך ואני בטוחה שיש המון חיובי. טיפים לחשיבה חיובית: 1.קחי עט ודף ורשמי לפחות 5 הצלחות והישגים שהיו לך בשלוש השנים האחרונות. 2.שאלי את עצמך בכל בוקר שאלות מעצימות: מה מרגש ומלהיב אותי בחיי? מה טוב בחיי? מה גורם לי לחוש הנאה בחיי? על מה אני מודה ליקום? מה מיוחד בי? במה התברכתי? מי אוהב אותי ואת מי אני אוהב? מה גורם לי לחוש גאווה בחיי כעת? תאירי את החיובי בחייך ותראי שהרע יתגמד. כך תקבלי פרופורציות אחרות לגבי החיים. תראי שהם הרבה יותר יפים ממה שנדמה לך. אני מצרפת לינק למאמר שכתבתי בנושא. בהצלחה

זה נכון

שאלות שנכון לשאול את עצמינו. אהבתי את תשובתך. גם המאמר מעניין.

היי

זה הטריק... באמת האמיתית האבסולוטית יש רק אור חיובי.. מה לעשות שאנחנו חיים בעולם שע"פ שמו הוא מעלים(ע.ל.מ) על המציאות האמיתית..(ע"פ רעיון חסידי).. ע"פ גישה הוליסטית אם תתני מקום למחשבות שליליות תיווצר אנרגיה פנימית שתשפיע על תפקוד האיברים מהבחינה האנרגטית וזאת תשפיע כלפיי חוץ וחוזר חלילה.. עלייך לשבור את השרשרת..וליצור שרשרת חדשה של חיוביות..אין ברירה מחשבה בוראת מציאות.. בכיף :)

מציאות

חחח כן כי זאת המציאות האמיתית בטח בטח..ממש ספא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר