יצירת מציאות

אני יודעת שיצרתי את המציאות שלי לפני מספר שנים שגרתי במשפחה אומנת ולאחר שהתחתנתי החלטתי שאני חייבת לפגוש את האמא הביולוגית שלי וכל כך הרבה חשבתי על כך ואכן האמא פנתה בבקשה לראות אותי וכך קרה ולא האמנתי את המחשבה הפכה למציאות אבל אחרי שפגשתי אותה רציתי למצוא אחות ודמיינתי והכל והייתי אצל מיסטיקאים וכל אחד נתן תשובה שונה ועד היום לא קרה כלום ונראה לי שעכשיו המחשבה שלי לא יוצרת מציאות אבל למדתי לחשוב רק חיובי למרות שלפעמים בתוך החיובי יש לי גם מחשבה שלילית פורום נחמד למדי אודה לתגובתכם

חשיבה חיובית

שלום לך וברוכה הבאה. דברייך ריגשו אותי והן הוכחה קיימת לכוחה העצום של החשיבה החיובית. אני שמחה בשבילך ומקווה שהפגישה עם אימך הביולוגית העצימה אותך והיתה לטובה. לגבי אחותך, לא ברור מדברייך אם אכן יש לך אחות. האם אימך סיפרה לך על אותה בת? האם היא מגדלת אותה או שגם אותה שלחה לאימוץ? אשמח לשמוע פרטים נוספים.

תודה על תגובתך אורלי היקרה

אכן יש לי אחות אבל אני לא יודעת אם היא בחיים כן אמא סיפרה לי על אותה בת היא לא מגדלת אותה אני כיום בוגרת וגם היא אמורה להיות בוגרת לא אני ולא היא גרנו בבית

שמחה לשמוע

שיש לך אחות. מעניין אותי לדעת אם יש לך פרטים נוספים לגביה כמו שם, תאריך לידה וכו'. אני ממליצה לך לשבת ולחשוב, לדמיין איך זה יהיה לפגוש אותה. לשלוח מסר ליקום שאת רוצה לפגוש אותה, שאת ראויה לפגוש אותה. אני מקווה מאוד שהיא חיה. אך אל תתעסקי במחשבה זאת. כי אם את תשדרי מסרים סותרים ליקום ותחשבי על כך שאולי היא נפטרה חלילה, את תשדרי בעצם חוסר אמונה באפשרות להיפגש איתה. תחשבי רק חיובי. אך ורק על הרגעים המשותפים שיהיו לכן, על הקירבה שתהיה לכן, על הביחד שלכן.תנשמי, תחושי ותתמלאי בתחושה הנפלאה של המפגש איתה. תחשבי על כך יום יום, מבלי להטיל ספק בעובדה קיומה. תראי שהיקום ישלח לך בטבעיות מסרים שונים אודותיה. את תקבלי לפתע אינפורמציה חדשה שתשפוך אור עליה, על גורלה וחייה. את תראי שאם תדבקי ברצונך ואמונתך לפגוש אותה ולדעת אודותיה את תקבלי את מה שביקשת. בהצלחה יקירה

אורלי

קיבלתי המון מסרים לגביה דרך מיסטיקה אבל לא מצאתי אותה אני עדיין בתקווה ותודה לך אורלי

להבין

דריך להבין את ה תרגומים של מסרים אלה. למה הם באים. מה המוסר השכל של כל דבר. jammers
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר