אורלי שלום

בתקופה האחרונה אני מוצאת את עצמי מאוכזבת ופגועה עד עימקי נישמתי מחברים שחשבתי אותם לחברי- נשמה.אני עוברת זמן קשה מאוד בחיי ומרגישה שהם פשוט בגדו בי בכך שהם לא מתנהגים כחברים,אלא ההיפך המוחלט מכך.העיניין הזה משפיע עלי מאוד ואיני יודעת מה לעשות.אני מרגישה כל-כך פגועה ולא מצליחה לצאת מתחושת האכזבה והבגידה שלהם. אשמח מאוד לשמוע את דעתך..פז

הי פז

ברשותך רציתי לתת לך נקודה למחשבה. אני מאמינה שמה שאתה מביא לחיים חוזר אליך חזרה...אני מאמינה שאנשים הם מורכבים מאוד מאוד...ומה שהם בוחרים להביא אלייך הוא השתקפות של פן אחד או כמה בודדים מכלל המורכבות. בנוסף,אני מאמינה שחומר ורוח - אחד הם. כמו שאם תשליכי חפץ כלשהו למעלה הוא יפול אלייך חזרה..כך גם מעשים.... את בעיקר מדגישה את המילים "אכזבה" "בגידה" ו"חוסר חברות". אני מציעה לך לנסות לחשוב איפה את מייצגת התנהגות זו. ואם תגלי שאת בתור חברה נתת ועשית והקדשת ....ולא נהגת בבגידה כלפיהם...אז אולי בגדת בעצמך.... אולי נתת יותר מדי(שזה פחות מדי לעצמך) אולי עשית דברים שלא היו נעימים לך או מתאימים לך...אולי וויתרת על עצמך, אולי פגעת בעצמך... אנחנו מלמדים אנשים איך להתנהג אלינו... זה שיעור כואב...כולנו עוברים אותו...אני מאחלת לך בהצלחה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר