אורלי שלום

בתקופה האחרונה אני מוצאת את עצמי מאוכזבת ופגועה עד עימקי נישמתי מחברים שחשבתי אותם לחברי- נשמה.אני עוברת זמן קשה מאוד בחיי ומרגישה שהם פשוט בגדו בי בכך שהם לא מתנהגים כחברים,אלא ההיפך המוחלט מכך.העיניין הזה משפיע עלי מאוד ואיני יודעת מה לעשות.אני מרגישה כל-כך פגועה ולא מצליחה לצאת מתחושת האכזבה והבגידה שלהם. אשמח מאוד לשמוע את דעתך..פז

ברוכה הבאה פז

קראתי את דברייך ואני בהחלט מבינה לליבך. אך חסרים לי פרטים נוספים בכדי לראות את התמונה כולה. האם אותם "חברי-נשמה" היו לצידך בעבר? האם עברת תקופה קשה והם הפגינו תמיכה ונאמנות? במה בא לידי ביטוי אותה חברות ומה גרם לך לחשוב ולהאמין שהם חברים אמיתיים? לפעמים אנו נמצאים במערכות יחסים שטחיות עם בני אדם, המבוססות על בילוי משותף, תחומי עניין דומים, מקום עבודה משותף וכו', אך אלו מערכות יחסים שטובות ונכונות רק "כשהשקדיה פורחת ושמש פז זורחת", כלומר רק כשהכל בחיים טוב, נחמד ונעים. אך אותם "חברים" המתבקשים להוכיח חברות אמיצה ואמיתית ברגעי משבר, פשוט נעלמים ומתאדים ברגע שהשמיים בחייך קודרים. בכל אופן, גם אם זה המצב, אל תאפשרי לכאב ולאכזבה להשתלט עלייך. יש טכניקות שונות ב"דמיון מודרך" (וגם יש טיפול יעיל בתמציות "פרחי באך")שיכולות לסייע לך להתגבר ולפתח חסינות אישית במקרים כאלו. אשמח לשמוע פרטים נוספים ולסייע לך בהמשך

אורלי

אני מבינה היטב את כוונתך והאמת שהיה מקל לדעת שזהו המצב..אך זה ממש לא כך.מדובר בחברים של שנים רבות וארוכות שבהחלט היו מצבים שהם עמדו לצידי אך נראה שמדובר בגילגול אחר.כי עכשיו אין כל זכר לכך.לא סתם קראתי להם 'חברי נשמה', הרגשתי שאני להם והם לי ללא כל תנאי.אין לי מושג למה ואיך הם השתנו ככ..ומדוע הבגידה הזאת שלהם.כך זה מרגיש לחלוטין.

נסיבות החיים

לעיתים אנשים שהכרנו משתנים מול העיניים מבלי שנוכל לשים את האצבע על מקרה כזה או אחר שגרם לכך.אולי שינוי בנסיבות החיים הביא אותם לכך. אני מעלה רק השערה, מכיוון שעדיין חסרים לי פרטים רבים להבנת התמונה כולה. ייתכן שבעבר היה להם יותר פנאי להיות אוזן קשבת ולתמוך בך ואולי היום עקב נסיבות החיים (אולי הם כבר נשואים, הורים לילדים וכו'), יש להם פחות פנאי לכך. לפעמים אחריות רבה ו"עומס" החיים גורמים לאנשים להיראות מרוחקים ולא מפני שאין להם עניין יותר בחבריהם משכבר הימים. אלא שהאנרגיות שלהם מופנות לאפיקים אחרים בשלב הזה של החיים ואין להם פנאי, כוח ואנרגיה להתעסק בחיים של אחרים (גם חברים טובים). אל תשפטי אותם על כך וגם אל תאשימי את עצמך. אם התעניינותם בך פסקה באופן בלתי צפוי,דבר שפגע בך ביותר, ואת חשה שאינך יכולה להמשיך לסדר היום כל עוד הם מתעלמים ממך, אני מציעה לך לשים את הקלפים על השולחן. לא להיאכל מבפנים, פשוט לגשת ולשוחח איתם (עם כל אחד ביחידות, רצוי רק עם חבר אחד בהתחלה). תסבירי להם שאת זקוקה להם מאוד בשלב הזה של החיים. זקוקה להקשבה, לעיצה טובה, לאיכפתיות ולסיוע. תוכלי להשתמש ב"דמיון מודרך" לפני השיחה איתם. לשבת ולדמיין באופן חיובי איך תראה ותישמע השיחה. תדמייני את תגובתם החיובית. תדמייני חיוך אכפתי ואוהב שמופנה כלפייך, סימפטיה וחום. תשבי ותדמייני מספר פעמים ביום, אינטרקציה חיובית איתם. ברגע שתחושה טובה של ביטחון ושלווה, אמונה בעצמך ובהם, תמלא אותך, תגשי לשוחח איתם ותראי שתתקבלי בפנים מוארות וחיבוק. אם יש לך שאלות נוספות, אני כאן. בהצלחה

תודה אורלי

ראשית,תודה לך על ההיתייחסות.אני כותבת כרגע מהפלאפון אז אני לא יכולה לראות אייקונים, אבל תודה.. לגביי מה שכתבת,שאת צודקת ונסיבות חייהם ישתנו,אך האם חברות לא נמדדת בשעת צרה?אם אני עכשיו בצרה ומשבר למה אני צריכה להתחשב בכך שהם 'עסוקים' בחייהם?אני זו שזקוקה לתמיכה ועזרה ואם אין להם את המעט זמן בשבילי,אז מה שווה הכל? אני מאמינה שתמיד אפשר למצוא זמן כשרוצים.הכל זה סידרי עדיפויות לא כך?וכן ניסיתי לדבר איתם,ולא פעם אחת.ובאתי ממקום חיובי וניסיתי לברר את הדברים והסברתי.אבל הם לא לקחו אחריות ולא שינו דבר.פשוט לא מבינה

אורלי,שכחתי להוסיף שאשמח לשמוע על הטיפול בפירחי באך שהיזכרת.תודה לך

אורלי שלום

בתקופה האחרונה אני מוצאת את עצמי מאוכזבת ופגועה עד עימקי נישמתי מחברים שחשבתי אותם לחברי- נשמה.אני עוברת זמן קשה מאוד בחיי ומרגישה שהם פשוט בגדו בי בכך שהם לא מתנהגים כחברים,אלא ההיפך המוחלט מכך.העיניין הזה משפיע עלי מאוד ואיני יודעת מה לעשות.אני מרגישה כל-כך פגועה ולא מצליחה לצאת מתחושת האכזבה והבגידה שלהם. אשמח מאוד לשמוע את דעתך..פז

היי פיתרון אפשרי..

שלום רב.. ע"פ תיאוריה מעניינת שיש לי וע"פ נסיוני באסטרולוגיה ובשאר כלים אם תרשמי את תאריכי הלידה של כל הקבוצה ניתן לפצח את שורש הבעיה בפשטות.. כמו באנרגיה גופים נמשכים בגלל שיש בהם ענין או יחסי גומלין ולפעמים יש בהם גם שליליות.. אשמח לבדוק את זה בשבילך על מנת לבאר את המקרה כמה שאפשר.. בכיף.. :)

תודה אורלי

ראשית,תודה לך על ההיתייחסות.אני כותבת כרגע מהפלאפון אז אני לא יכולה לראות אייקונים, אבל תודה.. לגביי מה שכתבת,שאת צודקת ונסיבות חייהם ישתנו,אך האם חברות לא נמדדת בשעת צרה?אם אני עכשיו בצרה ומשבר למה אני צריכה להתחשב בכך שהם 'עסוקים' בחייהם?אני זו שזקוקה לתמיכה ועזרה ואם אין להם את המעט זמן בשבילי,אז מה שווה הכל? אני מאמינה שתמיד אפשר למצוא זמן כשרוצים.הכל זה סידרי עדיפויות לא כך?וכן ניסיתי לדבר איתם,ולא פעם אחת.ובאתי ממקום חיובי וניסיתי לברר את הדברים והסברתי.אבל הם לא לקחו אחריות ולא שינו דבר.פשוט לא מבינה

פז יקרה

אני מבינה את מצוקתך ואכזבתך מחברייך. אני מבינה מדברייך שכבר שוחחת איתם על כך והם התעלמו מבקשתך. בכדי לגרום לאדם להשתנות, עליו לרצות בכך, לקבל אחריות ולבצע שינוי. אך אם הם עסוקים בחייהם ומתעלמים במודע מבקשתך לעזרה ותמיכה, לא ניתן לכפות עליהם שינוי. מה שעלייך לעשות, במקום לבזבז את האנרגיות שלך בנסיון למשוך מהם תשומת לב ואכפתיות, תשתמשי באנרגיות היקרות שלך למטרות אחרות. קחי לתשומת ליבך שאנשים משתנים ואותם חברי ילדות שהיו לצידנו בעבר, לא בהכרח ילוו אותנו כל החיים. לפעמים יש צורך בשלב מסוים בחיים להיכנס למעגלים חברתיים חדשים, עם אנשים במצב דומה, בעלי רקע דומה. אני מציעה לך להניח לחבורה שאכזבה אותך. אל תפתחי ציפיות ואל תשקיעי את האנרגיה שאין לך בכדי לתקן ולשנות אותם אם אין הם מעונינים בכך. כנראה שהגיעה העת למצוא אוזן קשבת במקומות אחרים. לא ברור לי אם את רווקה או נשואה, מה הרקע הכללי שלך. האם את עובדת / לומדת. מעניין אותי לדעת את יש לך ידידים נוספים מלבד אותה חבורה מאכזבת. אשמח לשמוע פרטים נוספים אודותייך בכדי לראות את התמונה כולה

אורלי,שכחתי להוסיף שאשמח לשמוע על הטיפול בפירחי באך שהיזכרת.תודה לך

פרחי באך

אני ממליצה לך בחום על טיפול בפרחי באך. התמציות הן טבעיות ויכולות לטפל ביעילות רבה ברגעי משבר, טראומה, ייאוש. וגם במצב של רגישות יתר. ישנה תמצית המיועדת לאנשים רגישים שמסייעת ליצור הגנה רגשית, מן "מעטפה" חיצונית שתמנע ממך מלהיפגע ולהתאכזב מחברייך. את התמציות תוכלי לקבל ממטפל מוסמך בפרחי באך. בנוסף, אני ממליצה לך להשתמש בכוח הדמיון והחשיבה החיובית. ולדמיין שאת מוקפת אהבה, תמיכה, ואנשים טובים ששמחים להיות בקרבתך ולסייע לך. אם תדמייני זאת יום יום ותשדרי ליקום שאת רוצה להיות מוקפת אהבה, קירבה, הקשבה ואכפתיות, את תקבלי את שרצית. גם אם לא מחברייך הותיקים, זה יקרה עם אנשים טובים אחרים. בהצלחה

מטפלת בפרחי באך

היי פז קראתי בעיון רב את הקושי שאת נמצאת בו כרגע, אני מטפלת הוליסטית בפרחי באך, רייקי, הילינג ואשמח אם תיצרי אתי קשר ואוכל לעזור לך למצוא את הדרך לאור. לאה 077-3322192, 054-4308791

פז יקרה

אני מבינה את מצוקתך ואכזבתך מחברייך. אני מבינה מדברייך שכבר שוחחת איתם על כך והם התעלמו מבקשתך. בכדי לגרום לאדם להשתנות, עליו לרצות בכך, לקבל אחריות ולבצע שינוי. אך אם הם עסוקים בחייהם ומתעלמים במודע מבקשתך לעזרה ותמיכה, לא ניתן לכפות עליהם שינוי. מה שעלייך לעשות, במקום לבזבז את האנרגיות שלך בנסיון למשוך מהם תשומת לב ואכפתיות, תשתמשי באנרגיות היקרות שלך למטרות אחרות. קחי לתשומת ליבך שאנשים משתנים ואותם חברי ילדות שהיו לצידנו בעבר, לא בהכרח ילוו אותנו כל החיים. לפעמים יש צורך בשלב מסוים בחיים להיכנס למעגלים חברתיים חדשים, עם אנשים במצב דומה, בעלי רקע דומה. אני מציעה לך להניח לחבורה שאכזבה אותך. אל תפתחי ציפיות ואל תשקיעי את האנרגיה שאין לך בכדי לתקן ולשנות אותם אם אין הם מעונינים בכך. כנראה שהגיעה העת למצוא אוזן קשבת במקומות אחרים. לא ברור לי אם את רווקה או נשואה, מה הרקע הכללי שלך. האם את עובדת / לומדת. מעניין אותי לדעת את יש לך ידידים נוספים מלבד אותה חבורה מאכזבת. אשמח לשמוע פרטים נוספים אודותייך בכדי לראות את התמונה כולה

אורלי

קראתי רק כעת את הודעתך.היתה לי תקלה במכשיר ולא יכולתי להכנס.אני מאוד מודה לך על ההתייחסות המעמיקה.את בהחלט צודקת אבל זה לא פשוט לוותר.יש לי עוד מעט חברים נוספים,העיניין הוא שדוקא באלו המאכזבים והפוגעים ראיתי את חבריי הטובים ובהם השקעתי המון. כמובן שגם באחרים אך מרגישה שאת הכל נתתי לאלו שאיכזבו ככ.הבעיה הכי קשה היא שלמרות מעשיהים,אני עדיין אוהבת אותם ולכן מתקשה לוותר על קשר כולשהו איתם.איך משתחררים מתחושת האיכפתיות והאהבה? לגביי התמציות-באך אני חושבת שאנסה,זה נשמע דבר טוב.אך לא יודעת היכן למצוא מטפל מוסמך?א

אני אשמח לסייע לך

אני מטפלת גם בפרחי באך ואשמח להתאים לך את התמציות הנכונות שיסייעו לך להתגבר ולהשתחרר מתחושותייך הקשות.. כמו כן, אשמח להכיר אותך ולשוחח גם מעבר לכך. תוכלי ליצור איתי קשר דרך המייל / הטל' שמופיע באתר שלי. הקישור לאתר מופיע בעמוד זה. בהצלחה

אורלי

אני מודה לך על ההצעה והנכונות.אני כותבת כרגע מהפלאפון ולכן לא מצליחה לראות את הקישור או להכנס לאתר. תוכלי בבקשה לכתוב את כתובת האתר שלך ואת מס הטלפון?אשמח לדבר איתך ולהעזר.תודה..

היי

כתובת האתר: www.holisti-coach.com טל'- 054-2116933

אורלי שלום

הי פז

ברשותך רציתי לתת לך נקודה למחשבה. אני מאמינה שמה שאתה מביא לחיים חוזר אליך חזרה...אני מאמינה שאנשים הם מורכבים מאוד מאוד...ומה שהם בוחרים להביא אלייך הוא השתקפות של פן אחד או כמה בודדים מכלל המורכבות. בנוסף,אני מאמינה שחומר ורוח - אחד הם. כמו שאם תשליכי חפץ כלשהו למעלה הוא יפול אלייך חזרה..כך גם מעשים.... את בעיקר מדגישה את המילים "אכזבה" "בגידה" ו"חוסר חברות". אני מציעה לך לנסות לחשוב איפה את מייצגת התנהגות זו. ואם תגלי שאת בתור חברה נתת ועשית והקדשת ....ולא נהגת בבגידה כלפיהם...אז אולי בגדת בעצמך.... אולי נתת יותר מדי(שזה פחות מדי לעצמך) אולי עשית דברים שלא היו נעימים לך או מתאימים לך...אולי וויתרת על עצמך, אולי פגעת בעצמך... אנחנו מלמדים אנשים איך להתנהג אלינו... זה שיעור כואב...כולנו עוברים אותו...אני מאחלת לך בהצלחה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר