קריירה וזוגיות

שלום שמי דורית כהן,23,12,1961 בשנה שעברה עברתי השפלות קשות עד מאוד במקום העבודה,החלטתי לעזוב ועדיין לא מצאתי עבודה,אני מאוד מתוסכלת ושואלת מתי אמצא עבודה{עסקתי בניהול }.שאלה שנייה מתי תהיה לי מערכת זוגית שנייה? תודה

שלום לך דורית

אני מודה לך על פנייתך. אך ברצוני להבהיר שפורום זה לא עוסק בתחזית אסטרולוגית, ניבוי העתיד וכדומה. על אף שאני מתעסקת גם בתיקשור אני נמנעת מ"לחרוץ גורלות" ולנבא את העתיד להיות. אני מאמינה שהעתיד בידיים שלנו בלבד ולא בידי מזל עיוור, "יד הגורל", מצב הכוכבים בשמיים וכו'. על אף שמבחינה אנרגטית יש השפעה קוסמית על העתיד להתרחש, אך אם בפועל תהיה לך זוגיות, משפחה או קריירה- זה כבר תלוי בך. לכל אדם יש היכולת והכוח להשפיע על עתידו ולכוון את גורלו. אם את מעוניינת בזוגיות אך יושבת בחיבוק ידיים ואינך עושה צעד בכיוון, הזוגיות לא תגיע מעצמה.כנ"ל לגבי עבודה וקריירה. ראשית, עלייך לשאול את עצמך באיזה עבודה את מעוניינת? האם בעבודה ניהולית? האם חשת שתחום זה עניין אותך? האם מאתגר אותך? האם את רואה את עצמך שוב באותו תפקיד? תשבי ותחשבי עם עצמך. תרשמי במה את חולמת לעבוד. איך נראית קריירת החלומות שלך. תרשמי ותפרטי. מעבר לזה, תכתבי לעצמך מה את לא רוצה שיקרה, תחשבי מה היה בעבודה הקודמת ובמקומות עבודה אחרים שעזבת במשך השנים. מה היה שם? מה הפריע לך? תתמקדי בעבודה ספציפית שכן מתאימה לך. תחשבי עליה יום יום, תעבירי מסר ליקום שזו בדיוק העבודה הרצויה לך, שזה הייעוד שלך ומה שבאת לתת לעולם. במקביל, תתכנני תוכנית פעולה לגבי מציאת אותה עבודה. תחשבי היכן ניתן להשיג עבודה כזאת. תשלחי קו"ח, תבררי עם חברים, אולי מישרה מתאימה התפנתה במקום העבודה שלהם. יש צורך ב"תוכנית עבודה" למציאת עבודה. רק כשתעבירי את המסר הנכון ליקום, שאת ממוקדת, יודעת מה ברצונך להשיג ועושה את הצעד בכדי להשיג, את תשיגי בקלות את מה שחיפשת.. ממש מתחת לאף.. כנ"ל לגבי זוגיות. להתמקד במטרה. לדעת בדיוק איזה בן זוג את מחפשת ולעשות צעד בכדי למצוא אותו. כל שתבקשי מהיקום והבריאה את תקבלי. את רק צריכה לדעת מה בדיוק את רוצה, לחשוב באור חיובי על רצונך, להאמין שהבקשה תתגשם, להפנים את הידיעה ולתכנן פעולה. הכל בהישג ידך. כל האפשרויות פתוחות בפנייך. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר