שלום

שלום

אני לא יודעת אם אני במקום הנכון. אבל אני כל הזמן יוצאת עם הגברים הלא נכונים. אני לא יודעת מה לעשות בקשר לזה ואיך לשנות את המציאות. אני די מיואשת. תודה

מוריה יקרה

מוריה יקרה, כשאת אומרת גברים לא נכונים למה את מתכוונת? הטיפ שלי אלייך עם ובלי קשר לשאלתך הוא: על מנת לשנות את המציאות שלך חשוב שתלכי בעקבות ליבך, שתקשיבי לאינטואיציה והקול הפנימי שלך. אהבה חני בונה haniemf@walla.com

שלום לך

מוריה יקרה, ראשית אני מודה לך על פנייתך. את נמצאת בהחלט במקום הנכון. אני מבינה שעד היום יצאת עם גברים שמסיבה מסויימת לא התאימו לך. דבר זה גרם לך לתסכול בלבול וייאוש. אך בכדי למצוא את הגבר הנכון עלייך לדעת במדוייק מה את מחפשת. רק בעת שתדעי בוודאות ובבהירות מי גבר חלומותייך, רק אז היקום יקבל את המסר הנכון ממך ויפגיש אותך איתו. ראשית, אני מציעה לך לחשוב היטב מי הוא הגבר ש"נכון" עבורך. מי הוא אותו גבר, כיצד הוא נראה, מה תכונות האופי שלו, מה באמת חשוב לך באישיות שלו וביחסו כלפייך. תקחי דף ועט ותרשמי לפנייך. מעבר לכך תכתבי איך את רוצה שתראה הזוגיות שלכם. מה צריך להיות ולקרות בכדי שהזוגיות הזאת תהיה מלאה בתוכן ואושר. תהי כנה עם עצמך ותרשמי הכל, מבלי לחשוש שאולי הגבר ה"דמיוני" שעליו כתבת הוא רק פנטזיה שלא תתממש. תעצמי עיניים ותחשבי עליו. תפנימי את התחושה. תנשמי ותרגישי איך זה יהיה לחיות בזוגיות כזאת. תאמיני בלב שלם שהוא יגיע. ברגע שתציירי אותו במדוייק מול עינייך, ובעת שתתרכזי בחשיבה יומיומית לגבי האחד שמיועד לך, הוא יגיע. לחשיבה ממוקדת יש היכולת לשלוח מסר ברור ליקום. כשתשלחי עוד ועוד מסרים ממוקדים (ולא סותרים), את תקבלי את מבוקשך. בהצלחה

תודה על הכל

אני אעשה את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר