שלום לך וברוכה הבאה לעולמי

בס"ד אני לא יודעת על הסוד,אבל אני מכירה שניים שאמרו משפט גדול: הבעל שם טוב אומר-תחשוב טוב, יהיה טוב. ורבי נחמן מברסלב אומר שלמחשבה יש כוח לקבל תוקף ממשי. אשמח שתצרפי עוד משפטים של אישים גדולים מישראל,אם את מכירה עוד כאלה.

שיבה חיובית בוראת מציאות..........

ברוכה הבאה

בפורום זה נלמד להכיר את סודו של ה"סוד". בעזרת חשיבה חיובית וכוונת לב אמיתית ניתן לשנות את החיים לטובה. אני מסכימה עם מה שכתבת ומסכימה לדברי נחמן מברסלב. החשיבה נתפסת בעינינו כחסרת תוקף מעשי, כל עוד היא לא מתורגמת לפעולה, אין אנו יכולים לדעת ולהכיר מחשבות הזולת כל עוד לא נאמרו בקול. גם החוק אינו מכיר במחשבות בלבד כתנאי לעונש או שכר. על כן אנו נוטים להקל ראש בכוחה ותוקפה של החשיבה. אך מסתבר שלחשיבה יש אנרגיה עצומה והשפעה ממשית על המתרחש במציאות, הרבה מעבר למה שנדמה לנו. באשר לבקשתך, אני אשתדל לפרסם כאן בהמשך משפטים חיוביים נוספים ברוח היהדות. תודה לך

שיבה חיובית בוראת מציאות..........

חשיבה חיובית

אכן בוראת את המציאות. יעידו על כך אנשים רבים ששינו את חייהם מהקצה לקצה, בזכות חשיבה חיובית, אופטימית ובזכות אמונה ביקום שיעניק להם את מבוקשם. ברוכה הבאה תפארת

ברוכה הבאה

בפורום זה נלמד להכיר את סודו של ה"סוד". בעזרת חשיבה חיובית וכוונת לב אמיתית ניתן לשנות את החיים לטובה. אני מסכימה עם מה שכתבת ומסכימה לדברי נחמן מברסלב. החשיבה נתפסת בעינינו כחסרת תוקף מעשי, כל עוד היא לא מתורגמת לפעולה, אין אנו יכולים לדעת ולהכיר מחשבות הזולת כל עוד לא נאמרו בקול. גם החוק אינו מכיר במחשבות בלבד כתנאי לעונש או שכר. על כן אנו נוטים להקל ראש בכוחה ותוקפה של החשיבה. אך מסתבר שלחשיבה יש אנרגיה עצומה והשפעה ממשית על המתרחש במציאות, הרבה מעבר למה שנדמה לנו. באשר לבקשתך, אני אשתדל לפרסם כאן בהמשך משפטים חיוביים נוספים ברוח היהדות. תודה לך

אורלי

בס"ד האם מחשבה מקורה בנשמה? חשיבה זה משהו מופשט מאוד,אם כי מאוד ברור,אבל הוא לא שייך לפיזי,אין שום תזוזה פיזית בראש בזמן המחשבה,מה המקור שלה בעצם? מה זה מחשבה?

חשיבה חיובית

אכן בוראת את המציאות. יעידו על כך אנשים רבים ששינו את חייהם מהקצה לקצה, בזכות חשיבה חיובית, אופטימית ובזכות אמונה ביקום שיעניק להם את מבוקשם. ברוכה הבאה תפארת

לאורלי

בס"ד אני רוצה לדייק את דברייך. מי שמקשיב למחשבותינו ולתפילותינו הוא האור אין סוף-בורא הכול-אלוקים הייקום הוא הוויה של רצון האלוקים לקיים אותו בכול רגע. תודה לך על פתיחת הפורום,הוא מאוד מוצא חן בעיני.

אורלי

בס"ד האם מחשבה מקורה בנשמה? חשיבה זה משהו מופשט מאוד,אם כי מאוד ברור,אבל הוא לא שייך לפיזי,אין שום תזוזה פיזית בראש בזמן המחשבה,מה המקור שלה בעצם? מה זה מחשבה?

עוד מחשבה שעלתה בי..

בס"ד אני יודעת שחשיבה שלילית גורמת לחוסר רצון לפעול, ואני יודעת שחשיבה חיובית גורמת לרצון לפעול. וכשאנו פועלים אנו יוצרים מציאות החשיבה לכשעצמה אינה עושה את השינוי ממש אלא מדרבנת אותנו לפעול על מנת לממש אותו. וזו תמצית החשיבה. לא? אני כאן כדי ללמוד,לכן אני שואלת שאלות ,לליבון העניינים. תודה.

לאורלי

בס"ד אני רוצה לדייק את דברייך. מי שמקשיב למחשבותינו ולתפילותינו הוא האור אין סוף-בורא הכול-אלוקים הייקום הוא הוויה של רצון האלוקים לקיים אותו בכול רגע. תודה לך על פתיחת הפורום,הוא מאוד מוצא חן בעיני.

תודה לך

עוד מחשבה שעלתה בי..

בס"ד אני יודעת שחשיבה שלילית גורמת לחוסר רצון לפעול, ואני יודעת שחשיבה חיובית גורמת לרצון לפעול. וכשאנו פועלים אנו יוצרים מציאות החשיבה לכשעצמה אינה עושה את השינוי ממש אלא מדרבנת אותנו לפעול על מנת לממש אותו. וזו תמצית החשיבה. לא? אני כאן כדי ללמוד,לכן אני שואלת שאלות ,לליבון העניינים. תודה.

חשיבה

קודם כל עלייך לבדוק בינך לבין עצמך מה את רוצה. רק לחשוב ש"יהיה טוב" מבלי לחשוב מה בדיוק יעשה לך טוב ואיך הטוב הזה נראה, יעניק לך אמנם שלווה ואופטימיות אך בכדי להשיג דבר מה עלייך להיות ממוקדת. לחשוב על פרטי הפרטים של המציאות שאת רוצה, לחוש את התחושה שתהיה לך ברגע שתגשימי אותה, "לנשום" אותה ולהפנים אותה. במקביל, יש לבצע גם פעולה, לפחות צעד ראשון בדרך להגשמה ותראי שההגשמה תתחיל לקרות. במקביל.אני אתן לך דוג'. אני מכירה באופן אישי בחור שבמשך שנים רצה זוגיות. הוא יצא לעשרות דייטים לא מוצלחים, סבל מבדידות, לא מצא אישה ולא הצליח להבין מדוע הוא לא מוצא.בשלב מסוים הוא החליט לרשום על דף איזו בחורה הוא באמת רוצה. ישב וכתב במפורט, ממש פרטי פרטים. תכונות אופי, משפחה, מראה חיצוני ועוד. גם פרטים שנראים לכאורה שוליים. הוא המשיך לצאת לדייטים, המשיך לפעול בכיוון כמו מקודם. ודווקא עכשיו כשהיה ממוקד, ידע מה הוא בדיוק רוצה, חשב על אותה בחורה יום יום, ושלח הלאה את המסר הנכון, תוך מספר חודשים הוא פגש אותה.ודי מהר הם נישאו. מה שמדהים שהוא פגש בחורה שהתאימה ב-ד-י-ו-ק לתיאור. כולל כל הפרטים, גם אלו שנראו לכאורה שוליים. פשוט מדהים. מצד אחד, הוא עשה פעולה ויצא לדייטים. לא ישב בבית וחיכה שהיא במקרה תדפוק על דלת ביתו, אך מהצד השני מה שהביא דווקא אותה אליו היה כוח המחשבה. אורלי גולד.

המרכז ההוליסטי=אורלי גולד

גם כשמופיע "המרכז ההוליסטי"- זו ההודעה שלי. לא להיבהל

אורלי

תכלת

חשוב להיות חזקים כי זה יוצר בעיתייות גם ב עבודה וגם ב דיאטה

תודה,אבל תחומי העיסוק המוצעים אינם מתאימים לי.

שלום לך וברוכה הבאה לעולמי

בס"ד אני לא יודעת על הסוד,אבל אני מכירה שניים שאמרו משפט גדול: הבעל שם טוב אומר-תחשוב טוב, יהיה טוב. ורבי נחמן מברסלב אומר שלמחשבה יש כוח לקבל תוקף ממשי. אשמח שתצרפי עוד משפטים של אישים גדולים מישראל,אם את מכירה עוד כאלה.

שלום אורלי

בס"ד מה לדעתך הדבר החשוב ביותר עלי אדמות? ועוד דבר-תבחרי סמל (הכול מכול כול-טבע,חפצים,בעלי חיים,וכול דבר שעולה על דעתך) ותני לו צבע זו מתנה

תודה לך

תודה לכולם

תודה לכולכם כל הכבוד! עשו יוגה ותרגישו את השינוי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר