עישון

עישון

אני בן 13 ואני מתפתה לעשן כאשר אני נמצא בחברת בני נוער בני גילי שמעשנים העם כדי לי להתחיל לעשן ועם לא אך אוכל להישאר מקובל בחברה שמעשנת

וואו

דברים כאלה בהחלט נפוצים. עצה שלי- אל תתחיל עם זה. אני מציעה לחקור קצת, אולי אז תבין כמה זה נורא. עישון פוגע בכושר הגופני, בסובבים אותך,ובבריאותך הכללית. סיגריה אחת יכולה לדפוק לך חיים שלמים. אז כן, אני גם ניסיתי פעם. לא בגלל השפעה של חברים, סתם בגלל הסקרנות. ואני בהחלט מתביישת בזה. זה חונק, מגעיל ומסריח. תן לי סיבה אחת טובה לעשן. ואגב, אל תהיה כמו כולם. אם תעשה את זה רק בגלל החברים שלך, אתה פשוט תחשב למושפל רישמית! ובמיוחד לא בגילך הצעיר! בקיצור, בהצלחה. תעשה את הדבר הנכון.

עישון

אני חושב שכדאי שלא תתחיל עם זה בגלל שאחרי זה אתה לא תצליח להיגמל מזה וזה סתם יהרוס לך הבריאות, חבל. אתה ממש לא צריך להתחיל לעשן רק כדי להישאר מקובל בחברה שמעשנת. פשוט תיהיה עצמך, ואני בטוח שאתה תהיה מקובל(: בהצלחה וסופ"ש נפלא!!

אסור לאנשים מתחת לגיל 18 לשתות או לעשן! אתה יודע מה קורה שעוברים על החוק, נכון? אם זה לא מספיק, עישון גורם למוות- את זה כולם יודעים. אבל אתה יודע שאם מישהו שואף עשן סיגריה, הסיכויים שלו לחלות בסרטן גדולים ב-25%? וגם- בעשן הסיגריה יש 500 כימיקלים! מסוכנים ביותר! הילדים האלה כבר הושפעו מהפסיכולוגיה, אתה לא רוצה להיות קורבן, תאמין לי..

אל תתחיל...

באמת שעדיף שלא תתחיל עם זה... אולי עכשיו זה נראה לך מגניב וסקסי, ואולי בגילאים מאוחרים יותר זה יראה לך עוד יותר מגניב וסקסי, וברגעים מסויימים לא תחשוב על הנזקים אלא פשוט תרצה לעשן... אבל אין לך מושג כמה זה מזיק וכמה אתה תתגאה בעצמך בעתיד על כך שלא עישנת...

תעשן תעשן ואל תשמע לכל המחנכים והמחנכות למיניהם

וואו

דברים כאלה בהחלט נפוצים. עצה שלי- אל תתחיל עם זה. אני מציעה לחקור קצת, אולי אז תבין כמה זה נורא. עישון פוגע בכושר הגופני, בסובבים אותך,ובבריאותך הכללית. סיגריה אחת יכולה לדפוק לך חיים שלמים. אז כן, אני גם ניסיתי פעם. לא בגלל השפעה של חברים, סתם בגלל הסקרנות. ואני בהחלט מתביישת בזה. זה חונק, מגעיל ומסריח. תן לי סיבה אחת טובה לעשן. ואגב, אל תהיה כמו כולם. אם תעשה את זה רק בגלל החברים שלך, אתה פשוט תחשב למושפל רישמית! ובמיוחד לא בגילך הצעיר! בקיצור, בהצלחה. תעשה את הדבר הנכון.

אולי כדאי לך פשוט לחפש חברה אחרת של לא מעשנים?

יפה מאוד שאתה חושב ומתייעץ בטרם שתעשה מעשה פזיז.

עישון

אני בן 13 ואני מתפתה לעשן כאשר אני נמצא בחברת בני נוער בני גילי שמעשנים העם כדי לי להתחיל לעשן ועם לא אך אוכל להישאר מקובל בחברה שמעשנת

אם באמת הייתה לך בעיית עישון ובאמת היית בן 13.

הייתי אומר לך- חבל שכל כך מוקדם. אני אישית מעשן אבל לא מגיל כזה צעיר. תנסה להתעלות על עצמך. אבל זה לא באמת הודעה מבן 13 עם בעיית עישון. לחיצה על הכינוי שלך מראה שיש עוד הודעה אחת שנשלחה מהמשתמש הזה לגבי קרנות פנסיה. תחבולה של וואלה!פורומים להעיר אנשי פורום ולגרום להם להגיב ולהיות חלק מפורומים... או משהו אחר. יום טוב לכולנו.

דעה שלי! אני גם בת 13

תשמע, אני בת 13, שנה שעברה עישנתי סיגריה וחצי, משהו כזה. לא בגלל לחץ חברתי, סתם כדי לנסות להבין למה אנשים כ"כ מתמכרים לזה. ואתה יודע מה? אין לי מושג מה כ"כ ממכר בזה, אני עישנתי סיגריה וחצי וכבר מה שקרה לי זה שהרגשתי חרא עם עצמי, הרגשתי מסריחה, וממש לא התמכרתי! עכשיו אני יודעת שאין מצב בחיים שלי שאני אעשן, אז עצה שלי, אל תתחיל עם זה, זה סתם חרא מגעיל!!!

אז ככה

אל תתחיל לעשן רק בשביל להיות מקובל... אצלנו (אני בי''א יש אפילו מגמה של לנסות לגמול את אלו שמעשנים. פשוט תגיד שאתה לא מעשן ובדרך כלל יבינו אותך..

אתה נורמלי ?! תתרחק מהם!!! אל תדפוק ת'חיים שלך בגלל סיגריה מסריחה.. [ סלחו לי על המילים]

אתה תסבול כל החיים בגלל זה, עישון גורם נזק -שאי אפשר לתקן!!!!!!!!!!!!!- זה מסוכן, עשן מציף את הריאות וכל סיגריה הורסת לך את הבריאות והכושר..... בסוף תמצא את עצמך בבית חולים מאושפז!!!!!! תיזהר, ברצינות! זה קטע מפחיד..... מקווה שתפנים את מה שאמרתי כי הייתי עדה למקרה כזה... בהצלחה תמיד פה כדי לעזור ולשמוע, אתה לא לבד ואני ממש סקרנית לדעת מה קורה איתך. אוהבת ומאחלת מלא מלא הצלחה... שחר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער מקשיב לנוער
בחר
בחר