יש לי חזה קטן, וגם לא התנשקתי!

היי לכולם.. אני יודעת שבזמן האחרון הגבתם הרבה על כמה שהחיצוניות לא חשובה ושהרבה יותר חשוב זה מה שבפנים אבל יש לי בעיה לגבי החיצוניות שלי. אני לא הילדה הכי יפה שתראו אבל מצד שני אני (מקווה) גם לא הילדה הכי מכוערת שתראו, יש אומרים שאני יפה ויש כאלה שלא אוהבים במיוחד את המראה שלי. בכל מקרה הבעיה העיקרית שלי היא שיש לי חזה קטן. וכשאני אומרת קטן אני מתכוונת שהוא ממש קטן והילדה היחידה שראיתי עם חזה כמו שלי היא ילדה אחת מהבית ספר שלי שנה מעלי. אמא שלי לא מבינה את התסכול שלי כי גם לה יש חזה קטן אבל שלי אפילו יותר!! אני מרגישה שזה מפריע לזה שבנים ימשכו אלי (כי הרי בין הדברים החשובים להם במראה שלנו זה החזה), אף פעם לא היה לי חבר ואפילו לא התנשקתי ואני בת 16!!! אני לא אומרת שזו הסיבה העיקרית אבל אם בן שחושב שאני יפה רואה את זה ישר מאבד עניין בי (וזה בהתבסס על מקרה שקרה). אני ממש לא מרוצה זה וזה נורא מביך אותי והבעייה היא שאין לי מה לעשות בנוגע לניתוח להגדלה גם כי אמא שלי לא תומכת בי בעניין וגם כי אף רופא לא יתן לי לעבור את הניתוח מכיוון שאני קטנה מדי "ואולי הוא עוד יגדל" (כןןןןןןןןן בטח!!!) אני ממש צריכה את העזרה שלכם כי אני ממש ממש ממש מתוסכלת מהעניין. מקווה שתייעצו לי מה לעשות אוהבת תמיד אחת שצריכה עזרה

לא צריך להיות אכפת לך

אחת שצריכה עזרה- יש הרבה שלא אכפת להם מגודל החזה, או שלא אכפת להם מהיופי של הבחורה שהם יכירו, או שלא אכפת להם בכלל מהאופי של הבחורה שהם יכירו, מי שיירצה להיות איתך באמת, אז הוא יהיה, בלי שום תלונות ותירוצים. (אין לי בעייה עם בחורות שיש להן חזה קטן, אז בא לך להיפגש על חומוס טוב בעזריאלי? ) בהצלחה רבה, את מוזמנת להישאר איתנו ולהירשם לקהילה.

חיזוק

צודק ...

היי לכולם.. אני יודעת שבזמן האחרון הגבתם הרבה על כמה שהחיצוניות לא חשובה ושהרבה יותר חשוב זה מה שבפנים אבל יש לי בעיה לגבי החיצוניות שלי. אני לא הילדה הכי יפה שתראו אבל מצד שני אני (מקווה) גם לא הילדה הכי מכוערת שתראו, יש אומרים שאני יפה ויש כאלה שלא אוהבים במיוחד את המראה שלי. בכל מקרה הבעיה העיקרית שלי היא שיש לי חזה קטן. וכשאני אומרת קטן אני מתכוונת שהוא ממש קטן והילדה היחידה שראיתי עם חזה כמו שלי היא ילדה אחת מהבית ספר שלי שנה מעלי. אמא שלי לא מבינה את התסכול שלי כי גם לה יש חזה קטן אבל שלי אפילו יותר!! אני מרגישה שזה מפריע לזה שבנים ימשכו אלי (כי הרי בין הדברים החשובים להם במראה שלנו זה החזה), אף פעם לא היה לי חבר ואפילו לא התנשקתי ואני בת 16!!! אני לא אומרת שזו הסיבה העיקרית אבל אם בן שחושב שאני יפה רואה את זה ישר מאבד עניין בי (וזה בהתבסס על מקרה שקרה). אני ממש לא מרוצה זה וזה נורא מביך אותי והבעייה היא שאין לי מה לעשות בנוגע לניתוח להגדלה גם כי אמא שלי לא תומכת בי בעניין וגם כי אף רופא לא יתן לי לעבור את הניתוח מכיוון שאני קטנה מדי "ואולי הוא עוד יגדל" (כןןןןןןןןן בטח!!!) אני ממש צריכה את העזרה שלכם כי אני ממש ממש ממש מתוסכלת מהעניין. מקווה שתייעצו לי מה לעשות אוהבת תמיד אחת שצריכה עזרה

היי מותק

בתור שותפה לגורל האכזרי .. כן, גם לי יש חזה קטן. אבל... יש הבדל בין לרצות שיהיה לך חזה יותר גדול כדי שתרגישי יותר נשית, יתר ביטחון עצמי עם ע-צ-מ-ך לבין לרצות חזה גדול.. כדי.. שיהיה מי שיסכים לחון אותך מיסורי בתולי-השפתיים שלך או משהו כזה. קודם כל, הנשיקה הראשונה שלי היתה אחרי גיל 17,ואני לא חושבת שזה מאוחר מדי. אני לא חושבת שיש גיל שאפשר להגיד עליו שהוא מאוחר מדי. כל אחד צריך לפי המציאות שהוא חי אותה, לפי החברה שהוא מסתובב בה, לפי המוכנות הנפשית והפיזית שלו. (לפי מישהו שהוא אוהב?! איפה הימים האלה, שהיו מתנשקים אהבה?חחח) עזבי אותך מכל השאר!! תדמייני לעצמך סיטואציה הזויה שכל החברות שלך כבר התנשקו ואת לא. מה רע בזה? :) לטעמי זה הכי כיף בעולם. אל תבכי על מר גורלך כי הוא לא כזה מר, בינתיים - אם את מעוניינת בחזה יותר גדול, את תמיד מוזמנת ללכת על חזיית פוש-אפ רצינית, או פשוט להצטרף בשמחה לבנות עמך, עם החזה הקטן (העלוב בקטנותו) אבל הטבעי והמגניב. (ד"א, אין כמו הידיעה שהגבר שלך לא רוצה אותך בשביל זה אלא בגלל עצמך! זה בכלל לא רע.) יום שמח

וואלה נלך על זה.

גם אני אצטרף לקבוצה של בעלות החזה הקטן לי אישית? לא אכפתתתתתת אז כמו שהילה אמרה, למזלנו הומצא הפוש אפ (: כך שאך דאגה! את אכן מתפתחת עד גיל 21. אל תרימי ידיים. ואם זה באמת יפריע לך בעוד כמה שנים, תהיי מוזמנת לעשות ניתוח הגדלה. למרות שטיבעי זה הכי, אחי! אני מרוצה. למדתי לחיות עם זה. ולמרבה הפלא? זה לא קשה (: כי בנים שלא רוצים אותך בגלל גודל החזה שלך, הם בנים שאת לא צריכה אפילו להכיר. בהצלחה

יש לי חזה קטן,וגם לא התנשקתי!

יבוא מישהו שירצה אותך באמת והוא יאהב אותך כמו שאת....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער מקשיב לנוער
בחר
בחר