סקר השבוע: יחסים פתוחים, כן או לא?

השבוע אנחנו רוצים לשאול אתכם מה דעתכם על יחסים פתוחים. יש כאלה שיגידו שהם מסכימים ליחסים פתוחים ויש כאלה שיגידו שהם בכלל לא מסכימים ליחסים פתוחים או שזה תלוי בכל מיני דברים שונים, אז באיזה צד אתם נמצאים, הייתם מוכנים לקשר כזה ומה עושים כשרק צד אחד מהזוג רוצה, והשני בכלל לא? תודה ולילה מקסים

אני לא כ"כ (:

מנסיון שלי.. שאקס שלי בא אלי..והתחננן שנחזור.. הוא כבר הגיע לנקודת היאוש.. של.."בואי תיהיה חברה שלי..אבל ביחסים פותחים תעשי המ שאת רוצה עם מי שאת רוצה ואני אשמור לך אמונים." הסכמתי..לא שנצלתי את זה או משהו.. אבל אם יש חבר..אז חבר רציני..יחסים פתוחים זה לאישיות הבוגדנית שקיימת אצל אנשים.. שקשה להתחייב לבן אדם אחד בלבד.. אני אישית? מעדיפ שלא..אני רואה בזה כמו משחק של ילדים...

אין מה להוסיף.

סקר השבוע: יחסים פתוחים, כן או לא?

השבוע אנחנו רוצים לשאול אתכם מה דעתכם על יחסים פתוחים. יש כאלה שיגידו שהם מסכימים ליחסים פתוחים ויש כאלה שיגידו שהם בכלל לא מסכימים ליחסים פתוחים או שזה תלוי בכל מיני דברים שונים, אז באיזה צד אתם נמצאים, הייתם מוכנים לקשר כזה ומה עושים כשרק צד אחד מהזוג רוצה, והשני בכלל לא? תודה ולילה מקסים

ממש לא עובד, מניסיון..

ניסינו את זה תקופה קצרה וזה רק יצא ששנינו נפגענו ונפרדנו.

יחסים פתוחים?

אני חושבת שיחסים פתוחים גורמים לאי אהבה שיקום משהו שבאת אוהב ויגיד שהוא מוכן קשר פתוח אז אל תנסו להיות נאורים במה שלא צודק

פתוחים ואמיתיים

ככה צריך להיות. לא צריך להיות אחד בתחת של השני

מזתומרת יחסים פתוחים. לא הבנתיייייי

לא הבנתי.. כאילו יחסים פתוחים שאמדבירם על הכל וזה..או נו לא יודעת><" שמישו יהיה נדיב נחמד ועוזר ושיסביר לילדה מוגבלת שכמותי

פתוחים כלומר

לא קשור לזה שמדברים על הכל...זה אומר שאת יכולה ללכת עם מי שבא לך...ואתם עדיין חברים והכל..וביחד..אבל יש לך עוד חברים כביכול..עוד חבר.. אני אישית ממש נגד זה..לא יעבוד בשום מצב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער מקשיב לנוער
בחר
בחר