מעבר קופת חולים וביטוח סיעוד

שלום, עברתי קופת חולים לפני 4 שנים ועל מנת להתקבל לביטוח הסיעודי של הקופה אליה עברתי הגשתי בקשה כפי שהם ביקשו עם הצהרת בריאות כנדרש.

לתדהמתי הגיעה לי תשובה מהביטוח הסיעודי של קופת החולים החדשה שעברתי אליה כי הם דוחים את קבלתי לביטוח הסיעוד שלהם (דקלה של כללית) .

בבירור עמם הם מסרו לי כי דחו אותי בשל כך שבתקופה מסויימת בחיי ,בשנת 2007 , רופא המשפחה נתן לי טיפול תרופתי נוגד דיכאון(ציפרלקס) לתקופה קצרה  בשל משבר משפחתי ולהערכתם יש לי בעיה נפשית ואביא מכתב מפסיכיאטר.

חזרתי אלהם במכתב והבהרתי כי לא מדובר בבעיה נפשית וגם לא הייתי אצל פסיכיאטר כפי שהם מבקשים ממנו חוו"ד.

שלחתי להם את כל התיק הרפואי שלי מקופת חולים הקודמת ביוזמתי על מנת להוכיח להם על תפקודי התקין כולל אישורים מהרופא שלי בעבר והרופא הנוכחי ובעצם כל האישורים שהם מבקשים ומטרטרים אותי כבר 3 שנים .

לציין כי אני אשה צעירה בריאה נפשית ופיזית ומתפקדת כך שלא ברור לי מדוע הם עושים זאת.

מה עליי עוד לעשות ?למי אני יכולה לפנות על מנת שיעזרו לי מולם כי חשוב לי להיות מבוטחת בביטוח סיעודי ....

שבועות שמח אנשים!

הבנתי שיש באתר קוואסקי  הישראלי חנות של מלא חלפים מקוריים לקטנועים, אופנועים וגם טרקטורונים . השאלה שלי האם כדאי להשקיע עוד כמה שקלים במשהו מקורי? או שגם חלפים לא מקוריים אלא חלקי של קטנוע יד 2 שלא נמכר... הם טובים באותה המידה?

לא בהכרח חלקי מנוע, אני מדבר על כל מני אביזרים נלווים וכאלה.. והאם עלולה להיות התייקרות בביטוח לאופנוע?

תודה מראש!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ביטוח,נזקי גוף ורכוש
בחר
בחר