מוות עקב טיפול מניעתי

שלום רב אימי בת 64 נפטרה לפני כחודש אחרי 5 חודשים שהות בבתי חולים שונים . לפני כ-4 שנים חלתה בסרטן השד, בגודל מינימאלי ,דרגתו נמוכה , הניתוח היה מוצלח,עברה מספר הקרנות והחלה לקבל תרופה מניעתית (ל-5 שנים הבאות) נגד הישנות המחלה. כעבור 3 שנים הרופא האונקולוג בקופה המליץ להחליף תרופה מניעתית לתרופה אחרת, חדשנית יותר. שבועיים לאחר שאימי התחילה לקבל את התרופה, הרגישה רע מאוד. פנתה לרופאה וזו לא מצא לנכון להחליף טיפול. כעבור חודש אימא הרגישה הרעה במצבה, צהבת בעור, חולשה נוראית, כאבי ברכיים. פנתה לרופא מספר פעמים, ביקשה בדיקות דם, אך לא קיבלה. חודשיים לאחר מכן, דרשנו מהרופא לתת הפניה לבדיקות דם והתגלה בבדיקות כשל כבדי חמור מאוד. מאז החלו האישפוזים במהלך 5 החודשים, מינואר עד מאי, כדי לייצב את תפקודי הכרבד. באישפוז האחרון חטפה אימי חיידק אלים אשר פיתח זיהום דם חמור, הלם ספטי שלא הצליחו להתמודד איתו בבית חולים ונפטרה. השאלה שלי - האם עלי לדרוש בירור מהנהלת הקופא לגבי התנהגותו המקצועית של הרופא המטפל , או שאין קשר בין התנהגות הרופא בקופה לבין מותה של אימי ? בתודה, טטיאנה

שלום טטיאנה,

קשה להסיק מדבריך האם יש קשר בין התנהלות הרופא לבין מותה המצער של אמך. 

על מנת ליתן תשובה אמיתית ומקצועית לכך, עליך לאסוף את כל התיעוד הרפואי הרלבנטי מבתי החולים השונים, ולהעבירם לעיון אצל עורך דין הבקי בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יוועץ עם מומחים מטעמו ויוכל להעניק לך תשובה מוסמכת ונכונה.

רן שפירא, עו"ד

אלמוג - שפירא משרד עורכי דין

רן שפירא, עו"ד

אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

התע"ש 3א' (מתחם הבורסה), רמת - גן

טל: 03-6916637  |  פקס: 03-6916635

www.rlaw.co.ilwww.LawTip.co.il

www.facebook.com/AS.LawOffices

מצטערת לשמוע על המקרה, תוכלי לבדוק באתר רשלנות רפואית ולמצא לך עורך דין שיתן לך מענה לכל השאלות ויהיה איתך בהליך התביעה. 

שלום טטיאנה, אני שולחת תנחומי הכנים.

קשה לקבוע האם אכן מדובר במקרה של רשלנות, והאם תביעת רשלנות רפואית יכולה לצאת לפועל כאן, אבל אני ממליצה לך לוודא שאת שומרת את כל החומר הרפואי אשר ניתן לכם ויחד איתו לפנות לפגישת ייעוץ אצל עו"ד מומחה בתחום על מנת שיוכל לספק חוות דעת מקצועית.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רשלנות רפואית
בחר
בחר