האם יש עלה לתביעה

לפני כחודש הועלה חשד רציני- { עדיין לא קיבלנו תוצאות הביופסיה} שלבעלי יש סרטן הערמונית. בבדיקות דם התגלה שיש לו PSA 21 שהנורמנ היא 0-4. בשנת 2010 בעלי עשה בדיקות דם שבה התברר שה-PSA שלו קרוב ל-8. רופא המשפחה לא ידע אותו ולא שלח אותו לאורולוג כדי לבדוק את הערמונית. וכך עד 2012 לא נבדק ולא היה במעקב. האם יש עילה לתביעה משפטית כנגד רופא המשפחה וכנגד קופת החולים שלא דאגו לו ולא שלחו אתו לבדיקות נוספות?

איחור באבחון סרטן הערמונית

שלום רב, על פניו יש מקום לבצע בירור מעמיק. אם אכן ישנו איחור באבחון, וכי אבחון מוקדם יכול היה למנוע את הנזק או להעלות את אחוזי ההחלמה, יש מקום לפעול משפטית לדרישת פיצוי מתאים. רן שפירא, עו"ד אלמוג - שפירא, משרד עורכי דין

רן שפירא, עו"ד

אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

התע"ש 3א' (מתחם הבורסה), רמת - גן

טל: 03-6916637  |  פקס: 03-6916635

www.rlaw.co.ilwww.LawTip.co.il

www.facebook.com/AS.LawOffices

עילה לתביעה

כמו שעו"ד שפירא אמר, צריך לבדוק את הנושא לעומק. אני מצרף לך קישור למאמר העוסק ברשלנות רפואית באבחון סרטן מקווה שזה יעזור כאן תמצאי את המאמר בנושא רשלנות רפואית באבחון סרטן כל טוב ושלא נדע מצרות

שלום, על מנת להכריע בוודאות צריך להכיר את פרטי המקרה יותר לעומק אך על פניו נדמה כי יש כאן עילה לתביעה רשלנות רפואית. האם התייעצתם עם רופאים מומחים נוספים בתחום?

גם לדעתי יש פה עילה לתביעה, אבל למי שעובר עכשיו את התהליך עבור סבא שלי אני יכול להגיד שזה לא דבר פשוט. תתכוננו להליך ארוך ומורכב, שעלול להימשך חודשים ארוכים.

ההמלצה שיש לי לכם היא לבקש כמה שיותר חוות דעת רפואיות. כמו כן, אל תוותרו על ייצוג של עורך דין שבקיא בנושא של נזקי גוף או רשלנות רפואית. 

לא אמליץ כאן על שמות, כי הכימיה שלך עורך עם הדין חשובה מאד.

בהצלחה, ורק בריאות.

רשלנות רפואית - איחור באבחון זה לא עניין של מה בכך ויש לבדוק אפשרות לתביעה בנושא.

זה נושא מורכב שאינו מתאים לפורום אינטרנטי.

מומלץ לפנות למשרד עו"ד המתמחה ומנוסה בתחום ולקבל חוו"ד משפטית מסודרת ע"פ נתוני המקרה הספציפיים.

בהצלחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רשלנות רפואית
בחר
בחר