מקרה של רשלנות רפואית?

אני מטופל אצל רופא שיניים פרטי אשר מושך אותי בטיפול כ 4 שנים.הוא קיבל ממני תשלום מראש,כך שאני חווה התמודדות עם סחבת ומשיכת הטיפול לאורך זמן רב.היעדרויות רבות של הרופא וכן, אי זמינות שלו מבחינת תורים או מענה טלפוני במרפאה.אני רוצה לציין כי לכל אורך התקופה הזאת אני סובל מכאבים רבים ,ופתרונות זמניים שניתנו לי ע"י אותו הרופא. ברצוני לדעת מהן האפשרויות העומדות לרשותי? האם אני יכול להחליט שאני רוצה לעזוב ובכך לדרוש את כספי בחזרה? האם אני יכול לתבוע אותו,או אפילו להאלץ אותו לטפל בי כראוי. למרות שאני מעדיף לעבור רופא.

טיפול שיניים מתמשך

שלום רב, לא ברור מהו המקור לעיכוב, והאם העיכוב גרם לנזק של ממש או רק למפח נפש שהוא אינו נגמר. עם קבלת תשובה ניתן יהיה להגיב עניינית. רן שפירא, עו"ד אלמוג - שפירא, משרד עורכי דין

רן שפירא, עו"ד

אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

התע"ש 3א' (מתחם הבורסה), רמת - גן

טל: 03-6916637  |  פקס: 03-6916635

www.rlaw.co.ilwww.LawTip.co.il

www.facebook.com/AS.LawOffices

עצה כללית

לשלם תמיד בתשלומים, שלא יווצר מצב שהוא יוכל לגרור אותך ככה. ואם אין בררה, אז שיהיה כתוב בחוזה ההתקשרות עד איזה תאריך הוא צריך לסיים את כל הטיפולים.

בכל מקרה שהטיפול לא נראה לך ובלי קשר לתביעה של רשלנות רפואית אתה צריך לדרוש את כספך חזרה. נשמע כי הרופא מתנהג בחוצפה רבה!

אפשר לתבוע לרשלנות רפואית רק אם נגרם נזק. אם תוכל להוכיח את הנזק שנגרם לך בבית המשפט אזי יש מה לחשוב על תביעה. בכל אופן אני ממליץ לך בחום להחליף רופא

כדאי לך לפנות אל עורך דין מומחה בתחום ולקבל ייעוף פרטני, לאחר שתפרט בפניו את כל נסיבות המקרה, במיוחד הסיבה לעיכובים וכו'.

בהצלחה.

משרד עורכי דין בראשון לציון

היי לירון, נשמע כמו סיוט. האם כשאתה מתעמת עם הרופא הוא מסביר לך מה גורם לעיכוב? ייתכן שהטיפול הרפואי מטבעו ארוך ודורש החלמה מלאה של החניכיים לפני שממשיכים בטיפול וכו'?

לפני שתחליט להגיש תביעת רשלנות רפואית חשוב שתנסה להבין מה גרם לעיכוב והאם זה נובע מהתרשלנות הרופא.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רשלנות רפואית
בחר
בחר