האם יש מקום לתביעה ?

לפני כ 4 שנים סבלתי מכאבי גב והלכתי לרופא שהפנה אותי לאורטופד וכמה פעמים עשיתי צילומים בגב, לעמוד השידרה התלוננתי על כאב שמשודר לרגליים ומונע ממני פעילות מידיי פעם, הרופא כל הזמן שלח אותי לפיזוטרפיה ולנתן לי תרופות משכחות כאבים כאשר בנוסף ביקרתי כמה פעמים בבית חולים. אחרי תקופה של כמעט 3 חודשים שאני מבלה כל שבועים אצל מומחים אורטופדים חקרתי את הכאב והבנתי שאם זאת פריצת דיסק אפשר לדעת רק בבדיקת CT בנוסף הבנתי שאם זאת עדיין לא פריצת דיסק וזה עדיין בגדר של בלט אז הנזק עדיין הפיך ואפשר להחזיר את המצב לקודמתו, לעומת זאת המומחים העדיפו לחסוך בהוצאות של בדיקת CT שבסוף אחרי 6 חודשים עשיתי והתברר שיש לי דיסק בחולה אחת ובנוסף עוד בלט בחולייה מעל. טכנית מבחינה רפואית דיסק גורר לדיסק נוסף כי חולייה מתחילה להעמיס על חולייה נוספת. האם יש מקום לתביעה ?

נשמע כמו סיפור צבאי קלאסי

ואם אתה מבין למה אני רומז - הסיכוי לתביעה הוא טוב. אבל בכל מקרה, מומלץ שתיוועץ בעורך דין.

אכן, עורך דין הוא הכתובת...

תראה, מדובר באמת במקרה שנשמע כמו עילה לתביעה, אבל אתה לעולם לא יכול לדעת. אם אתה שואל אותי, הרופאים כאן לא אשמים ולא התרשלו כי אלו ההנחיות שקיבלו. את מי שכן תוכל לתבוע זה את המקום שבו טופלת, משרד הבריאות וכדומה, ובמילים אחרות - מקבלי ההחלטות. אני ממש ממליץ לך לא לעשות את זה לבד, במיוחד בנתבעים בכזה קליבר. קח, כמו שהמליץ כאן הגולש לפניי, עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית (זה אחד המומלצים, מבחינתי לפחות, וגם כדי שיהיה לך יותר מושג, כי יש שם חומר מאוד נרחב: http://www.rofs.co.il/) וצא איתו לדרך. אם מדובר בעו"ד תותח, אתה תקבל את כל הפיצויים שמגיעים לך, עד השקל האחרון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רשלנות רפואית
בחר
בחר