תפרים לאחר לידה

שלום רב, לפני שנה ילדתי, מאז הלידה אני חשה כאבים בעת קיום יחסי מין, מה שגורם לי להמנע מכך. לאחרונה החלטתי לבדוק את העניין, ובבדיקה אצל גניקולוג הסתבר שבלידה תפרו אותי "חזק מדי" כדבריו, כנראה שתפר אחד עשו יותר מדי חזק. הוא המליץ לי לעשות ניתוח (קטן) ע"מ לתקן את העניין. אם לא אעשה את הניתוח אמשיך לסבול כאבים עד הלידה הבאה שבה כנראה זה יקרע מחדש. האם יש עילה לתביעה? אני אציין שההעניין גרם לי להרבה סבל ובעיות בזוגיות .כמו כן ממש לא אוהבת את הרעיון של לעשות ניתוח וכאבים של החלמה וכו. תודה

רשלנות רפואית במהלך לידה

קשה לתת תשובה חד משמעית לשאלתך לפני בחינת המסמכים הרפואיים לעומקם. ככל שביצוע התפר חורג מסטנדרט רפואי סביר, תיתכן קיומה של עילת תביעה ברשלנות רפואית. הנני ממליץ לך לפנות לעו"ד לצורך בחינת כל האמור לעיל באופן מקצועי. רן שפירא, עו"ד www.rlaw.co.il

רן שפירא, עו"ד

אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

התע"ש 3א' (מתחם הבורסה), רמת - גן

טל: 03-6916637  |  פקס: 03-6916635

www.rlaw.co.ilwww.LawTip.co.il

www.facebook.com/AS.LawOffices

ממליצה

ממליצה לך מאוד לבקר אצל אסף- הוא עו"ד מומחה לרשלנות רפואית בהריון. הוא עזר לי מאוד. בהצלחה!

לאחותי היה מקרה דומה לזה, היא סובלת כשנה לאחר הניתוח הקיסרי, והתייעצה עם עורך דין פרטי שעוסק ברשלנות רפואית וטיפל בה במסירות, ממליצה מאוד.

שלום מאיה, אני ממליצה לך לפנות אל רופא אשר יוכל לספק לך חוות דעת רפואית משפטית ותדאגי לאסוף את כל המסמכים הרפואיים מבית החולים. מקרים של רשלנות רפואית בלידה הם דבר רווח למדי לצערי. עם כל המסמכים תפני לעו"ד מומחה ותחליטו יחדיו מה יהיה הצעד הבא.

היי מאיה.

האם עשית לבסוף את הניתוח? במה זה כרוך?

אני סובלת בדיוק מאותו הדבר

מאמר על רשלנות רפואית בלידה:

http://gordonlaw.co.il/%D7%A8%D7%A9%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רשלנות רפואית
בחר
בחר