בריאת מציאות מחיתוך אותיות של המשיח

דברי הרב כדורי על המשיח
לא יישב בשום לישכה

יכולת הנהגתו של המשיח נובעת מכושר דיבורו, מחיתוך האותיות בפיו, ודבריו, המתיישבים בקלות בדעתם של רבים, יהיו דבר דבור על אופניו. מילותיו תהיינה מדודות, ואינן ניתנות להטייה. אמירותיו תתגשמנה מעצם דיבורו. המציאות תיברא מעצמה אחר דיבורו.
לכבוד חג הפורים אנו מביאים כאן צירופי משפטים או חיתוכי אותיות שיהייו שגורות בפיו של המשיח, והמה כוחותיו של משיח בעזרתם תיברא המציאות.

מול השפעת כח הדיבור על המציאות=מלך המשיח הוא בעל דעת היוצרת=
=מתוך לב המשיח הוא יוצר פו דעת על=כח דתי היא בעצם פו שלום התורה=
=מכח לבי שלום תורה היא ו עץ הדעת=לי חכם מושל בתורה היא פו עץ הדעת =לבי חכם מושל תורה היא פו עץ הדעת=אוהב תורה פו כח מילים של עץ הדעת=יהוה בעל עולם אמת יוצר כח דת שפה=כח יהוה מעולה בעל אמת יוצר דת שפה=כח הפועל במציאות ידע תורה שלמה=ידע תורה למשה כח המציאות בפועל=מפתחת יהוה בי עצם שכל על האור ודת=אור שכל העל ודתי בעצם מפתח יהוה=מלך על ציוה העברית שפת אדם וחוה=דת יהוה מצוה פעולת כח בעם ישראל=מצוות יהוה פה כח על בעם ישראל=בכל הדעת שלמות האור פו עץ החיים=כל הבורא שלמות הדעת פו עץ החיים=הצלחות אל פו ידיעות מעשה מרכבה=אל והצלחות פו ידיעת מעשה מרכבה=חוכמה לי פה מולו בראשית עץ הדעת=חוכמה לו פה ליום בראשית עץ הדעת=כל לב דת יהוה פה שער מציאות עולם=כח לב יהוה מצאתי פו שער העולם=יהוה מעולה מצאתי פו שער כח לב דת=בלדת כח יהוה מצאתי פו שער העולם=לדת כח יהוה פה מציאות בעולם= 
=כח המציאות בפועל ידע תורה שלמה=כח תורה שלמה ידע המציאות בפועל=
=כח פועל מציאות הידע השלם בתורה=שלם הכח הפועל במציאות ידע תורה=
=ידע תורה למשה כח הפועל במציאות=עץ החיים פו מלך אוהב של דעת תורה=אור בשכל לו פו עץ הדעת החיה מתים=אוהב תורה פו מלך של עץ החיים=מלך של דעת תורה אוהב עץ החיים=יהוה בעל כח שפת עולם יוצרת אדם=לי מח ושכל אלהים תורה פו עץ הדעת=בעל כח שפת יהוה יוצרת עולם האדם=עצמי שכל על ואור דת במפתח יהוה=עץ הדעת בורא לו שכל פו החיה מתים=הלב חכם על יוצר מדע אותיות השפה=במפתח יהוה עצמי שכל על ואור דת.
במפתח=בית מם פה תיו חית=בי פו תחית המתים

http://hashem1.net/index.php…

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה