"חזרה בשאלה", היא "החזרה בתשובה" ל"תורת ישראל" .

לקוראי היקרים.

המילים "חוזר בתשובה" לקוחות מתורת ישראל". אך נעשה במילים אלו שימוש ציני ושיקרי ע"י רבנים ה"מחזירים בתשובה" יהודים להלכה היהודית ולא ל"תורת ישראל" .

רבני ישראל משדרים צביעות בכל מעשיהם. אף מילה הנאמרת על ידם, "לא נכתבה בתורה". זו עובדה .

על פי "תורת ישראל" ,  מי שמייצג את העם ומכוון אותו לחיים , הם הכהנים והלויים . ככתוב בספר  דברים יז,ח כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט, בֵּין-דָּם לְדָם בֵּין-דִּין לְדִין וּבֵין נֶגַע לָנֶגַע--דִּבְרֵי רִיבֹת, בִּשְׁעָרֶיךָ:  וְקַמְתָּ וְעָלִיתָ--אֶל-הַמָּקוֹם, אֲשֶׁר יִבְחַר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ בּוֹ.  יז,ט וּבָאתָ, אֶל-הַכֹּהֲנִים הַלְוִיִּם, וְאֶל-הַשֹּׁפֵט, אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם; וְדָרַשְׁתָּ וְהִגִּידוּ לְךָ, אֵת דְּבַר הַמִּשְׁפָּט.  יז,י וְעָשִׂיתָ, עַל-פִּי הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ, מִן-הַמָּקוֹם הַהוּא, אֲשֶׁר יִבְחַר יְהוָה; וְשָׁמַרְתָּ לַעֲשׂוֹת, כְּכֹל אֲשֶׁר יוֹרוּךָ.  יז,יא עַל-פִּי הַתּוֹרָה אֲשֶׁר יוֹרוּךָ, וְעַל-הַמִּשְׁפָּט אֲשֶׁר-יֹאמְרוּ לְךָ--תַּעֲשֶׂה:  לֹא תָסוּר, מִן-הַדָּבָר אֲשֶׁר-יַגִּידוּ לְךָ--יָמִין וּשְׂמֹאל.  יז,יב וְהָאִישׁ אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה בְזָדוֹן, לְבִלְתִּי שְׁמֹעַ אֶל-הַכֹּהֵן הָעֹמֵד לְשָׁרֶת שָׁם אֶת-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אוֹ, אֶל-הַשֹּׁפֵט--וּמֵת הָאִישׁ הַהוּא, וּבִעַרְתָּ הָרָע מִיִּשְׂרָאֵל. 

אם תקראו את הקטע לאט, תבינו שמי בורר ושופט בעם ישראל, הינם הכהנים בני שבט לוי בלבד.

וכל שאלה שתישאל על ידי "בן ישראל", או "גר" , התשובה שתינתן מפי הכהן הלוי או הלויים, חייבת להיות כתובה ב"תורת ישראל"  . הכהן חייב גם להראות לשואל היכן כתובה התשובה בחומש.

כל תשובה שאינה כתובה בתורת ישראל, הינה "הולכת שולל" . וכל "רב" המתיימר להחליף את הכהן, ושאינו מראה את התשובה לקושיות בתורת ישראל, הוא רמאי המאחז עיניים. "מספר סיפורים".

בהמשך נכתב בדברים כא,ה וְנִגְּשׁוּ הַכֹּהֲנִים, בְּנֵי לֵוִי--כִּי בָם בָּחַר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ לְשָׁרְתוֹ, וּלְבָרֵךְ בְּשֵׁם יְהוָה; וְעַל-פִּיהֶם יִהְיֶה, כָּל-רִיב וְכָל-נָגַע. 

כל מה שיודעים החרדים והדתיים למיניהם על "יהדות", הוא מפי הרבנים והמסורת היהודית.

אבל.... הרבנים הגיעו למעמד על רק כאשר כבשו את בית המקדש ורצחו את הכהנים והלויים כ-800 נפש בדם קר. ועוד כ-50.000 נפש מעם ישראל. כל זה אירע בתקופת המלך ינאי. ע"י שמעון בן שטח ראש הסנהדרין גיסו של המלך.

עד היום אסור לזכור ולהזכיר ברחוב החרדי את המילים "צדוקי" או "בייתוסי" . והצדוקים כיהנו בקודש מימי דוד המלך. וחזרו לכהן לאחר הקמת בית שני . מאז נמכר תפקיד הכהן הגדול ע"י הסנהדרין למרבה במחיר אפילו ל"גר אדומי" .

אלא הם אבותיהם הקדמונים של הרבנים עד היום. הם אלו שכתבו את ההלכה היהודית שריכזה את כל "עבודת האלילים" וה"עבודה הזרה" של העמים שעברו במזרח התיכון החל מהמצרים הקדמונים וכלה ברומאים. כשאת הטון נתנה בעיקר "דת זרטוסטרא" הפרסית ששלטה בארץ כ-300 שנים.

דברי אלו מוכיחים שאין כל קשר בין "תורת ישראל" להלכה היהודית , המכונה בתורה "עבודה זרה". כי אסור להוסיף על חוקי התורה ואסור להחסיר ממנה . ואילו כל הפולחן היהודי הוא אינו מן התורה .

 

ראשית, תורת ישראל היא "תורת החיים" המאמינה בחיים העכשויים שאנו חיים ולא מוזכר כלום על "העולם הבא" .

תורת ישראל היא "תורת האהבה" לאזרח ולגר ליתום ולאלמנה. זאת כי כל בני האדם בעולם ללא הבדל דת, לאום , גזע ומין , כולם נבראו בצלם אלוהים ובדמותו.

לעומת ההלכה היהודית שמפלה בין אדם לאדם, בין יהודי לגר, בין יהודי לגוי שהוא נחות מבהמה . על פי ההלכה.

הלכה המפלה בין יהודים שומרי מצוות ההלכה והפניית שינאה ליהודים השומרים על "תורת ישראל".

ומה על ההפליה של הרבנים האשכנזים את הרבנים הספרדיים, ואפליית הרבנים הספרדים את הרבנים של יהדות אטיופיה ?

מסתבר שכולם שונאים את כולם ביהדות. השנאה קיימת גם בין חצרות החסידים למיניהם ביניהם. בין חסידים למתנגדים וכו'.

אז בקיצור, כולם אולי יתאגדו בעת צרה, אך בעיתות של שלום יאכלו אחד את השני.

 

כמו שאמרתי תמיד, תורת ישראל היא פשוטה וברורה. ומי שלא מבין משהו הכתוב בתורה, זה מפני שהרבנים אסרו על הבנת התורה שלא על פי ההלכה היהודית. שנכתבה לאחר שתורגמה מ"תרגום השבעים". מייונית לארמית ע"י "אונקלוס הגר", דבר המצביע על חוסר ידעתם את השפה העברית . ואילו התנ"ך כמו הכתב העברי כיום הוא בעצם "כתב אשורי" .

ב"תורת ישראל" כאמור אין כל סממנים של "פולחן יהודי" .

אין חוק או מצווה המחייבים תפילות אישיות או בבית כנסת . על פי תורת ישראל, אלוהים נמצא בלב וכל אחד יכול לדבר איתו אישית בשפתו ועל פי הרגשותיו בשעת קריאה לעזרה או בשעת התעלות ושמחה . 

אסור להשתמש בתפילין, מזוזות ושאר קמעות ולחשים . את יהוה אלוהי ישראל צריך לזכור תמיד בלב. ולא ע"י פסל או תמונה אסורים. הרבנים אומרים שהמילה "תפילין" היא המילה "לטוטפות" . אך על פי התורה, משמעות המילה "לטוטפות", הוא "לזיכרון". עוד שקר רבני.

אין כל חוק או מצווה להדליק נרות . לא בשבת ולא במועדי ישראל. זה מנהג שאינו מן התורה. אלא משל העמים.

אין כל חוק או מצווה בדבר קדושת "קברות צדיקים" , כי המתים טמאים בטומאה חמורה בנוסף לכתוב "מעפר באת ולעפר תשוב"  . הרבנים המקדשים קברים הינם נוכלים שדינם מוות על פי "תורת ישראל" , מאחר והם עושים "עבודת אלילים" ומלמדים את העם להשתחוות לקברים אלו הנחשבים לדבר הטמא ביותר על פי תורת ישראל. "טומאת מתים" . לכן, אסור לבקר בבתי קברות שלא לצרכי קבורת בן משפחה בלבד. וכן אסור לשאת תפילות במקום כי זה מהווה חילול שם אלוהי ישראל.

חובה לקרוא בשם יהוה אלוהי ישראל ולא לשוא. חובה לעבוד אותו באמצעות שמירה על חוקי התורה בלבד. ולא על ידי פולחנים שאינם כתובים בתורה .

המילה "משיח" כדמות שתבוא באחרית הימים, אינה כתובה ואינה מוזכרת אפילו ברמז בתורה. גאולת עם ישראל תבוא אך ורק לאחר שהעם כולו יחזור בתשובה על פי הכתוב בתורה ולא על פי ההלכה השיקרית של הרבנים. השואה אירעה בגלל הרבנים כמו גם הגלות הארוכה . יש לזכור שב-3500 השנים  מאז מתן תטרה, עם ישראל לא קיים את הכתוב ב"תורת ישראל" .לכן איבד עצמאותו   . אם עם יישראל יצא לגלות בבל בגלל עבודה זרה, הוא יצא ל-70 שנים בלבד. אך מאחר ולא חזר בתשובה על פי התורה, הוא איבד את הארץ מאז גלות בבל עד היום, פרט לתקופת החשמונאים בת כ-100 השנים . עד היום ארץ ישראל הייתה תחת שלטון זר. מה שמצביע על האמת שבפרשת "בחוקותי". אלוהים מתנקם בנו על שהחלפנו אותו באל אחר בשם "אדוני" שהוא אל פלישתי-כנעני .

לרבים מהרבנים אין כל מושג על הסיבות שניתנו חוקים כאלו או אחרים בתורה . גם לאבותיהם "חכמי ההלכה" לא הייתה כל תשובה. מאחר והם למדו תורה מתרגום לתרגום ולא מהמקור. לכן נוצר נתק בין הכתוב להגיון הרבני.

תורת ישראל היא ספר חילוני. לא דתי. התורה לא מלמדת לבטל את הזמן היקר הנועד לעבודה ופרנסה לביטולה עקב לימוד התורה. כאמור אין כל פולחן בתורה פרט לקורבנות ועבודת הכהנים באוהל מועד. מאחר ואין כהנים או יותר נכון יש בהם ספק . מאחר ואין "בית מקדש" ואפילו אין "אוהל מועד", בטלים בזה החוקים הקשורים לקורבנות, מעשרות ופדיונות עד שעם ישראל יהיה מוכן לקדש את עצמו לקבלה מחדש של "תורת ישראל" כתורתו הבלעדית . אז יקים מחדש את אוהל מועד לתפארת עולם ומלואו. ולתפרת יהוה אלוהי ישראל.

למי שיש ספקות בגישה ההלכתית לכל בעיה שהיא הקשורה ביהדותו , יכול למצוא אצלי תשובה משכנעת מן הכתוב ב"תורת יהוה למשה ובני ישראל" בלבד.

יהי יהוה אלוהי ישראל בעזרכם תמיד.

שבת שלום ומבורכת.

בכבוד רב

שלום הלוי.

"בית הלויים" . "תורת ישראל חוזרת לעם ישראל"

bet_halevyim@walla.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה