בקשת עזרה

בקשת עזרה

שלום. מחפשת מידע על עמותות או קבוצות שנותנים ליווי ליוצאים לשאלה עבור בחור בן 22 שמתמודד עדיין עם קשיים, למרות שעברו שש שנים. הוא מתגורר בירושלים. תודה רבה! נעמי

עמותות

הי העמותה המוכרת שמסייעת ועוזרת ליוצאים בשאלה בראשית דרכם היא עמותת הלל. ישנם עוד מספר מתנדבים המסייעים ליוצאים בשאלה באופן עצמאי, אבל אני אישית מעדיף להפנות אליהם תחילה יום מצוין

תודה ובכל זאת

שלום יאיר הבחור ביקש במיוחד שאמצע קבוצה שאיננה "אנטי" דתית או חרדית, אלא יותר פלורליסטית. מתוך מה שקראתי על הלל- שקורא לחרמות וכד' זה לא הכיוון של הבחור הספציפי הזה. הוא מתמודד גם עם הרצון למצוא דרך לקבל את משפחתו וגם להשתלב בחברה החילונית. לכן, אשמח מאוד לשמוע על מקומות אחרים. במקביל, אני יוצרת קשר עם הלל לבדוק אם הם באמת "אנטי" כפי שזה נשמע. תודה רבה! נעמי

הלל

הי נעמי התייעצתי בעניין עם ידידה שעבדה ב"הלל" וזוהי תשובתה: "הלל לא אנטי בכלל והם דווקא מעודדים את החבר'ה להיות בקשר עם המשפחות שלהם. הם פשוט עוזרים להשתלב בעולם החילוני ומציעים גם תמיכה חברתית (היוצא בעצם פוגש אנשים שנמצאים באותו מצב)" אני ממליץ לנסות איתם בכל מקרה. אם את בכל זאת מחפשת משהו אחר, אני אעשה לך בירור יום טוב

בקשת עזרה

שלום. מחפשת מידע על עמותות או קבוצות שנותנים ליווי ליוצאים לשאלה עבור בחור בן 22 שמתמודד עדיין עם קשיים, למרות שעברו שש שנים. הוא מתגורר בירושלים. תודה רבה! נעמי

הלל

אחת הבנות שלנו מתנדבת שם ומהסיפורים שאני שומעת אני מאמינה שהואימצא שם אוזן קשבת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר