לכל תולי הודעות ההבל של המב"תים השרלטנים ו-/או לכל מי שמעונין/ת להבין כיצד אנשי הדת הטעו אותו/ה

אתם מוזמנים לרשום כאן (לא לתלות קישורים! -לרשום!) מה בידיוק אמרו לכם אותם שרלטני הדת שגרם לכם להאמין בדבריהם ואני אשמח להסביר ולהראות לכם כיצד הם הטעו אותם. שלא כמו אותם שרלטנים אינני מציב לכם שום תנאי מראש. אתם לא חייבים להפסיק להאמין במה שאתם מאמינים או לקפוץ על רגל אחת 3 פעמיים וכדומה. אשמח כמובן כשלאחר שתבינו כיצד הטעו אותכם אותם אנשים תעשו עם עצמכם חושבין ותהיו מספיק בוגרים כדי להודות באמת.

סתם רק שתדע- אי אפשר להחזיר בתשובה, בדיוק כמו שאי אפשר להחזיר בשאלה.

זה וזה לא תהליכים טובים, או רעים שכל כך מחממים למישהו כאן את האגו שלהם, חזרה בתשובה לדתיים וחזרה בשאלה לחילונים קיצוניים. בפועל אנשים חוזרים בתשובה לא כדי להטיב לרב עובדיה, או לרבי מליובויטש ז"ל ובשאלה לא כדי לגרום נחת לשונאי הדתיים, אלא בגלל שרואים, או לא רואים בטבע את השכל ואת האור הנצחי ומזהים אותו עם האלוקים, או לפחות עם חלק מאלוקים ויש כאלה שלא רואים בו כלום חוץ מכוח העיוור שעומד מולינו. בן אדם שלא מאמין באלוקים מאמין במקריות בריאת העולם, בכך שחוקי מוסר הם רק חוקים שקופים מפותחים המציאו עבור עצמם וכו', שבאנו לעולם כך סתם ונתפגר כך סתם ושבעצם אין לכך שום ערך. אני לא מסכים עם הדעה הזאת, אחרת לך תסביר מאין באו לעולם דברים כמו אותו מוסר, מצפון, שאיפה לאסטטיקה, צרכים שלפי חלק מן הדעות הם צרכים בסיסיים בשירה ובמוזיקה, הרי דברים כאלה לא קיימים לאף אחד מבעלי חיים, מצפון ישירות מנוגד להשרדות בחוקי הג'ונגל שפועלים לפי דעתו של דרווין. לאסטטיקה בעיקרון אין כמעט שום ערך והמוח זה לא כלי הכי מועיל להתמודדות עם חיות הטרף, במיוחד כשאתה נמצא בשלבים התחלתיים של אבולוציה ועדיין אין לך לא רק נשק חם אלא אפילו חץ וקשט. העולם הזה לפי דעתי כפי שהוא לא יכל להופיע, אלא רק כתוצאה מפעולתו של בורא עולם. אני לא אומר לך שהעולם נברא בדיוק כמו שכתוב בתורה בסיפור בראשית, לא אומר לך שזה היה בדיוק לפני 5769 שנים, היחס שלי עם היהדות הוא פלירט חופשי שלא מחייב אותי לשום דבר מעבר למה שאני שואף, אני לא חילוני ולא דתי, אני רק מאמין במה שמאמין ולא כל כך זקוק לכך שכולם יאמינו כמוני. אני יודע שהידע שלי על מה שמעבר לטבע הגלוי לאין קרוב לאפס ואני יודע לסנן את מה שאומרים חז"ל על תקידינו בעולם הזה ועל עוד כמה שאלות חשובות בחיינו, יודע לקחת מה שיפה מבחינתי ולשלול סופית מה שלא. אני עברתי כבר פעם דרך הבדידות למספר חודשים ודרך החרם החברתי שאירגנו לי חברי הישנים כביכול מן העולם החילוני ולא מפחד מזה מאף צד וכיוון. אני לא חושב שאני בוגד בערכי העולם החילוני לאחר שכביכול חזרתי בתשובה- כי פשוט אין במה ובמי לבגוד בעולם החילוני וספק האם יש משהו בעולם דתי? הכל מאוד חופשי, אם אני רוצה אני יכול לעבור עברות כמו חילוני, אם אני רוצה אני יכול לקיים מצוות וללמוד תורה כמו דתי, אף אחד לא יקח ממני רגליים כדי להגיע לדיסקוטק, או חנות חזיר, או כרך של גמרא. אני עושה מה שתואם אותי נכון לעכשיו בצורה המירבית ובשבילי הכניסה לבית הכנסת תמיד חופשית.

שיהיה לך לבריאות, זה חיים שלך

אני רק לא מבין מה גרם לך להגיב להודעתי ולא לשירשור אחר שכן אני לא מנסה להחזיר אף אחד/ת בשאלה אלא רק לתת לאנשים כלים שיעזרו להם לחשוף טריקים של שרלטנים שמנסים להערים עליהם.

אתה באמת מאמין שאפשר להחזיר בתשובה דרך טריקים ?

לחזור בתשובה זה תהליך ארוך ורצוף נסיונות וקשיים רק מי שמאמין באמת הוא חוזר בתשובה ויש גם אנשים משכילים שחלקם מרצים היום יש טייסים פסיכולוגים אנשי מדע רופאים שחזרו בתשובה.

אדם שחוזר בתשובה (לא משנה לאיזו דת) הוא אדם שעושה זאת רק בגלל בורות/חוסר ידע

אילו היה בידיו מספיק ידע על הדתות מעשיידי אדם הללו הוא לא היה מאמין בהם.

הכותרת שלך זאת קביעה מתנשאת...

מי שלא חושב כמוך הוא בור ?

אל תעוות את דבריי - הם ברורים מאוד

יש הבדל בין מי שחושב אחרת מימני לבין מי שחוזר בתשובה. מי שחוזר בתשובה (לכל דת) עושה זאת בעקבות הבורות/חוסר הידע שלו.

דבריך ברורים...

מי שחוזר בתשובה הוא בור ...מי אתה שתקבע מי בור ומי לא ? זה בגלל ההתנשאות שלך אתה חושב שאתה החכם היחיד פה . יש יותר חכמים ממני וממך שחזרו בתשובה .ולכן ואני טוען שאתה מתנשא..

בור הינו אדם שיש לו חוסר ידע בנושאים מסויימים

ציון בורות אצל אדם איננו קללה או מילת גנאי אלא תיאור של מציאות - בשם כל מה שקדוש לך תפתח כבר מילון עברי-עברי או לפחות תקח שיעורי עזר בלשון השפה העברית. + אתה יכול לטעון מה שאתה רוצה, כל עוד תביא ראיות לדבריך. עד כה לא עשית זאת ולפי תגובותיך הקודמות אני גם לא מצפה שתעשה. אם האדם שאתה מעריץ (אמנון השרלטן) לא נוהג ביושר למה שאתה תנהג? הרי, הוא מודל החיקוי שלך. + אני לא החכם היחיד כאן ומעולם לא טענתי כך אלא אמרתי כי מי שרוצה להבין כיצד שרלטני הדת(ות) הערימו עליו מוזמן להציג את דבריהם שיפנה אליי ואני, דרך ניסיוני והידע שברשותי אראה לו בצורה ברורה ומפורטת את הדברים הנ"ל. אבל כרגיל כל מה שאתה ודומיך יודעיפ לעשות זה לצעוק ולהעליל עלילות שווא על אנשים. אם באמת היית אדם ישר בעל כבוד ובגרות היית מתייחס לדברים שכתבתי או לפחות לא מתלהם ויוצא בהאשמות שווא

דעתי

אנשים כמוך בורחים מלהאמין וכדי להצדיק את מצפונם הם מנסים ליהיות שרלטנים . וכדי להתגונן הם תוקפים את המחזירים בתשובה למרות שאין פה אף אחד כזה (כי חזרה בתשובה וירטואלית זה בולשיט . וכן חזרה בשאלה )אז מי שטוחן פה מים זה אתה .... תמשיך לטחון ..רק תודיע לי מתי הצלחת

אתה ממש אידיוט

א') בורח מלהאמין? למה שאני אאמין לסיפורי הבל ואונות תפות רק בגלל שאתה עצלן מידי כדי ללמוד, לחקור ובדוק את מקורן וטיבעם האמיתי? אתה הוא זה שבורח מן האמת. אתה הוא ז שלא לומד ובודק וחוקר את מקור הדת שלך וההיסטוריה האמיתית של עמך. אם כפי שאתה טוען בטיפשותך אני הייי בורח מימשהו, לא הייתי לומד וחוקר אותו במשך שנים. ב') אני לא תוקף אף אחד. אני לא זה שמתפרץ לכל פורופ אפשרי ותולה הודעות זבל שתוכם מזעזע. אני הגבתי ויצאתי כנגד אותם חוזרים בתושובה טריים פאנטיים והמחזירים בתשובה בגרוש שמתפרצים לכאן על השקרים והזבל שהם מפזרים כאן. ג') שוב, כרגיל, אתה מוכיח את דבריי עליך עד לנקודה האחרונה. כל מ שאתה וחבריך יודעים לעשות זה להתלהם, לצעוק לכל עבר ולהטיח האשמות שווא. כמו חבריך אין לך כבוד ויושר עצמי שכן אילו היה לך היית קורא את דבריי ומגיב להם או לפחות שותק ולא עושה צחוק מעצמך. בינתיים אני היחיד שמגבה ומוכיח א דבריו כל מה שאתה יודע לעשות זה לצעוק באויר וכמובן לטחון מים. תמשיך בדרכיך הירודות והילדותיות ולמשיך להאכיל את עצמך בשקרים, ממש לא איכפת לי

"...סיפורי הבל ואמונות תפלות..."

אתה שרלטן בלתי נלאה

כל ספרי המחקרים שאתה לומד מהם מבוססים על קביעת יסוד שאין אמונה באלוקים ולאחר מכן דוחפים לך את כל הזבל שהם ממציאים .כמו הזבל שאתה ממציא זה עתה שאני נכנס לכל פורום להחזיר אנשים בתשובה . איזה טמטום יש בך . עכשיו אני מבין את הפסוק הנטמטם בם.חוץ מזה מתי ראית שרמזתי למשהו לחזור בתשובה ? בזמן שאתה כל הזמן מנסה להראות לנו את הקוף שלך זה בדיוק כמו אותם אלה שמביאים דרשות של מחזירים בתשובה. אז מי פה השרלטן .?

תשמע ליצן

ספרי הלימוד והמחקרים שמהם למדתי ולומד אני כיום נכתבו ע"י אנשים מאמינים ולא מאמינים כאחד. אבל אתה כל כך אטום וכל כך מפחד מן האמת וכל כך עצלן טבע אופי חלש שאתה מעדיף לטמטם אתעצמך בשטויות במקום ללמוד. אם זה היה לוי בך כל האנשים הו צריכים לנהוג כמו כבשים ופשוט לעשות ה שאומרים להם. בלי לחשוב, בלי להבין. עובדה שעד עכשיו למרות שטענת וצעקת כי אתה יכול להאות שדבריי אינם נכונים לא עשית זאת ולמעשה התחמקת מלעשותזאת ואתה גם תמשיך להתחמק. כי אתה יודע שאני צודק ואתה יודע שאין בידך שום הוכחות. אם אתה רוצה להמשיך לעשות מעצמך צחוק בבקשה אתה הוכחת שאינך שווה את הזמן שלי

אי אפשר להוכיח כלום לקוף

כי מה הוא יבין? יש לו מח של קוף וגם האמא של הקוף לא שומרת טהרת המשפחה אז הוא קוף מטומטם. שאלה :לפי תורת האבולוציה איך פתאום לאישה יש מחזור.יש לך תשובה לזה ? כנראה שבחיים לא תענה על זה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר