בא לי למות

בא לי למות

אולי זה הרגש המזרחי שבי אולי משהו אחר אבל גם אחרי 12 שנה בשאלה בהם לא הגעתי לכלום וחייתי בסדר עכשיו אחרי שהתחלתי בלימודים התחילו קשיים כלכליים שכבר אין לי כח להתמודדות נוספת בחיים

תפרט יותר..

ייעוד

הי חסוי אם בא לך, אשמח מאוד אם תיצור איתי קשר במייל (שם המשתמש שלי ב-(walla.co.il) ובכל מקרה כשאתה אומר: "לא הגעתי לכלום בחיים", לאן צריך להגיע להגיע בחיים שאליו לא הגעת? שיהיה שבוע טוב יאיר

חביבי, אם תמות- בטוח לא תשיג כלום.

אנחנו צריכים לחיות. לא צריך לפחד מן החיים. דרך אגב מה אתה לומד ואם אפשר לדעת איפה? סתם תגיד, באוניברסיטה, במכללה. יש בעיות כספיות? נכון, לימודים עולים כסף, העיקר שתדע שאחר כך הלימודים שאתה לומד יתנו לך תפוקה. אם אתה סתם לומד בשביל הכיף, סליחה אבל לא תאבד הרבה אם תעזוב הכל. אפשר לפרוס את הלימודים לקצת יותר זמן, כך אולי העומס הכלכלי קצת ירד, יש פרויקטים כמו פר"ח ששם תמורת 4 שעות בשבוע יממנו לך עד 50% משכר לימוד שנתי. יש הלואות למיניהן, אם כי הלואות זה הדבר האחרון שהיתי מציע לך להסתבך איתן, לא תהיה לך בעיה להחזיר אחר כך הלואה בתנאים סבירים, במקרה אם תמצא עבודה ואם לא תמצא? דרך אגב האם יש לך מקצוע כל שהוא? וכמי אתה עובד? אני לא יכול כמובן לעזור לך מעשית, כי בעצמי קצת בבעיות, אבל אולי יכול לתת לך מספר עצות.

אתה נשמה טובה,שישקין

ולא רק בגלל מה שכתבת כאן אני קוראת אותך המון סתם בא לי לומר לך זאת שיהיה לך חג שמייח

גם לך, מותק.

בא לי למות

אולי זה הרגש המזרחי שבי אולי משהו אחר אבל גם אחרי 12 שנה בשאלה בהם לא הגעתי לכלום וחייתי בסדר עכשיו אחרי שהתחלתי בלימודים התחילו קשיים כלכליים שכבר אין לי כח להתמודדות נוספת בחיים

מציעה לך לקרוא את הקישור "מסר אישי אליך"-בתיקון קישור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר