שאלה

אין ספק!

תודה לך אח יקר,שהיית למעני..... יום קסום לך,אחי!צליל...

שאלה

מה אפשר לעשות נגד מפעל שמסרב להעסיק נכים שמוסגלים לעשות את העבודה בדיוק כמו בריאים, האם יש איזה דרך לתבוע אותם או לגרום להם לשנות את דעתם.

מגי יקרה!

חן חן לך. שולחת לך חיבוק חם חוזר. באהבה מכוחו של הנ'חל נ'ובע מ'קור ח'כמה._ -צליל...

מהלך מבריק

זה אכן היה מהלך רטורי מבריק שהפתיע גם אותי ונעבור לשאלה אישית: מה מניע אותך לנסות לשכנע אנשים בצדקת דרכך, ובטעותו של הצד המאמין? (שאלה שנובעת מתוך עניין גרידא)

פורום: חוזרים בשאלה

הפורום נפתח עבור יוצאים בשאלה אם אני לא טועה ולא עבור מחבתי"ם המנסים להחזיר אנשים בתשובה, אני לא נכנסת לפורומים דתיים ומנסה להחזיר אנשים בשאלה, אלא עונה למחבתי"ם הבאים לפה ומנסים להחזיר אנשים בתשובה. נ.ב. מדוע נמחקה הודעתי על ר' נחמן מברסלב? אם אני סבורה ש ר' נחמן סבל משגעון גדלות ומביאה ראיות לדברי, אסור לי לכתוב על כך?

לרחל

הי רחל זה אכן פורום של דתל"שים, ואם אכן, את לא חושבת שדברייך יש בהם מבחינת "לשכנע את המשוכנעים"? לגבי רבי נחמן מברסלב: דברייך נכתבו בתקופה שבה רוח התלהמות אפפה את הפורום, ונקטתי בגישה קשה יחסית לגבי הודעות קשות יחסית, או כאלו שיכולות להתפרש באופן פוגע, כולל חסימה של אחד החברים בשל הסתה גלויה, ועריכה מחודשת של כותרות שמכילות קללות כלפי עוברי הפורום (נכנה זאת - תקופת הטיהורים) האם טעיתי? עליות השערים המתונות ברמת הדיונים מראות לי שלא בהכרח. אין מה לעשות, דמוקרטיה אין פרושה אנרכיה, והכבוד ההדדי הוא חלק בסיסי ממנה. אני מצטער אם המחיקות פגעו גם בך, כמי שבדרך כלל תורמת לדיון בפורום מגוון של דעות ורעיונות מקוריים, אבל המצב פה באמת היה בלתי נסבל, כפי שאת וודאי זוכרת שבת שלום יאיר

מצטערת

זאת לא סיבה למחוק את מה שכתבתי על ר' נחמן, מחר תמחוק אם אכתוב שדוד המלך חטא ולא כמו התלמוד הטוען כל האומר דוד חטא אינו אלא טועה, כדי לא להרגיז חס ושלום את המחבתי"ם הנחמדים יותר ונחמדים פחות.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר