שאלה

שאלה

מה אפשר לעשות נגד מפעל שמסרב להעסיק נכים שמוסגלים לעשות את העבודה בדיוק כמו בריאים, האם יש איזה דרך לתבוע אותם או לגרום להם לשנות את דעתם.

היי רחל , פשוט לפרסם את שם המפעל ועוולתו בכל מקום אפשרי באינטרנט .

אפשר לכתוב מייל ולהפיצו , לדאוג שעותק יגיע גם למפעל .

בית המקדש

שם המפעל הוא בית המקדש ובעל הבית הוא אלוהים, בבית המקדש אסרו על נכים ומכוערים לעבוד, אפילו אם היה חסר לכהן אשך אחד היה אסור עליו לעבוד, תארי לך שהיום מפעל מסוים היה מכריז שאינו מקבל לעבודה, מכוערים, נכים ונשים.

את באמת מאמינה שהיה בית מקדש ?

עזבי שטויות לא היה ולא נברא הכל מיתולוגיה יפה . לא ?

ממש חכמה .

מאיפה השנאה הזאת ? אפשר להשתגע

את היית מעסיקה דוסים ?

ממש חכמה .

מאיפה השנאה הזאת ? אפשר להשתגע

גם אני לא מבינה

מהיכן השנאה כלפי הנכים ומכוערים.

שאלה

מה אפשר לעשות נגד מפעל שמסרב להעסיק נכים שמוסגלים לעשות את העבודה בדיוק כמו בריאים, האם יש איזה דרך לתבוע אותם או לגרום להם לשנות את דעתם.

יום אחד יהיה לך פגישה איתו

ותשאלי אותו יהיה לך הרבה שאלות ותקבלי את כל התשובות .אחר כך ישאלו אותך שאלות היא יהיה לך שום תשובה ...אני מרחם עליך

רחל היקרה,קבלי חיבוק!!!

שמת ליבך לאשר כתבת!!!בהינף ידיך,הודית -ישנו אלוקים! נשמה יקרה.ניצוץ האמונה,עדיין לוהט בנשמתך. זכית שיתקיים בך:בא לקלל,נמצא מברך!...בזכותך,הבנתי ביתר בהירות,משמעות: משיח מתחיל בסדום.כלומר: האור מוכרח לעבור דרך החושך,כשם שבנותיו של לוט זכו,שדווקא ע''י מעשיהן,יצא מהן, דוד המלך!(פרק תהילים שלו,נאמר על הירח...ע"י המדע!) זכית להיות ה'שופר' של האמונה(אם הייתי כותבת את המובאות שציטטת,אף אחד לא היה טורח לקרוא...כי אני דתיה...) קבלי אחותי היקרה,חיבוק נוסף.באהבה! צליל....ד.נ. למענך,אקדיש לך שיר שכתבתיו לפני מס' שנים. מקוה בהמשך היום,או בהזדמנות הקרובה. יום מקסים ונפלא,שיהיה לך! את יהלום יקר ואמיתי!...צליל....

זה הפורום? את רצינית?

בית המקדש

שם המפעל הוא בית המקדש ובעל הבית הוא אלוהים, בבית המקדש אסרו על נכים ומכוערים לעבוד, אפילו אם היה חסר לכהן אשך אחד היה אסור עליו לעבוד, תארי לך שהיום מפעל מסוים היה מכריז שאינו מקבל לעבודה, מכוערים, נכים ונשים.

קטן עלינו.המצב היה הרבה יותר גרוע.הרגו מכשפות

רחל היקרה,קבלי חיבוק!!!

שמת ליבך לאשר כתבת!!!בהינף ידיך,הודית -ישנו אלוקים! נשמה יקרה.ניצוץ האמונה,עדיין לוהט בנשמתך. זכית שיתקיים בך:בא לקלל,נמצא מברך!...בזכותך,הבנתי ביתר בהירות,משמעות: משיח מתחיל בסדום.כלומר: האור מוכרח לעבור דרך החושך,כשם שבנותיו של לוט זכו,שדווקא ע''י מעשיהן,יצא מהן, דוד המלך!(פרק תהילים שלו,נאמר על הירח...ע"י המדע!) זכית להיות ה'שופר' של האמונה(אם הייתי כותבת את המובאות שציטטת,אף אחד לא היה טורח לקרוא...כי אני דתיה...) קבלי אחותי היקרה,חיבוק נוסף.באהבה! צליל....ד.נ. למענך,אקדיש לך שיר שכתבתיו לפני מס' שנים. מקוה בהמשך היום,או בהזדמנות הקרובה. יום מקסים ונפלא,שיהיה לך! את יהלום יקר ואמיתי!...צליל....

חיבוק ממני אלייך

שאלה

מהלך מבריק

זה אכן היה מהלך רטורי מבריק שהפתיע גם אותי ונעבור לשאלה אישית: מה מניע אותך לנסות לשכנע אנשים בצדקת דרכך, ובטעותו של הצד המאמין? (שאלה שנובעת מתוך עניין גרידא)

רחל היקרה,קבלי חיבוק!!!

אכן כן !

רחל היא היהלום הכי גדול פה בפורום ואם היא תשכיל .היא תאיר את כולנו מחוכמתה

אין ספק!

תודה לך אח יקר,שהיית למעני..... יום קסום לך,אחי!צליל...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר