כרגע חזרתי בשאלה.במה להתחיל?

לשאלתך

הי יפתח לא מובן משאלתך מה זאת אומרת במה להתחיל: מה להחיל ללמוד? לעשות? נשמח אם תחדד שיהיה יום טוב

תחזור בתשובה חזרה -אין להם מה למכור פה

לשאלתך

הי יפתח לא מובן משאלתך מה זאת אומרת במה להתחיל: מה להחיל ללמוד? לעשות? נשמח אם תחדד שיהיה יום טוב

בעיקר איך משלימים השכלה

כרגע חזרתי בשאלה.במה להתחיל?

איפה היתה עד עכשיו

תיבדוק איפה הייתה ולאן חזרתה כנראה שהיה נדמה לך שאתה דתי אז אני אומר שלא חזרתה לשום מקום פשוט נישארתה איפה שהיתה אז תת חיל מבראשית ואלוהים גדול

בעיקר איך משלימים השכלה

שואל כעניין

שאלה יפה שאלת על פי רוב, גם בציבור החילוני וגם בציבור הדתי השכלה אינה דבר נחוץ. תלמד איך עושים כסף, ואיך מרצים את החברה, ותסתדר מצוין בשני העולמות. אם חשקה נפשך בהעמקה ובגיבוש השקפה משלך, זה כבר עניין אחר. כאן הייתי ממליץ לך ללמוד את הקאנון הפילוסופי של העת החדשה, בימילים אחרות:"קיצור תולדות הליברליזם החילוני". אני הייתי מתחיל בספר "התועלתיות" של הפילוסוף האנגלי ג'ון סטיוארט מיל, ספר פשוט יחסית, וקריא, שיכול לתת לך מושג כיצד מתפתחת לה השקפה חילונית מגובשת עם הנחות ייסוד משלה, מבנה מסודר משלה ושיטה מוסרית שאינה מרדדת את ההתנהגות האנושית אלא להיפך. אם יש איזהו נושא ספציפי שאתה רוצה ללמוד, אשמח לסייע. ואל תירתע מן המלעיגים - יש רבים כאלו בפורום הזה. שיהיה יום מצוין

ליאיר .

הייתי רוצה להעשיר את האוצר מילים .כמו מילים לועזיות .מה אתה ממליץ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר