שאלה

שאלה

למה אנשים שנפגעו בנפשם וכתוצאה מכך פרשו מחיי הדת מנסים למרר את חייהם של הדתיים שכן מאמינים בשאלות קנטרניות ? יש הרבה קושיות על הנצרות האיסלם ושאר הדתות מי שפרש מהדת וחי את חייו ושלם איתם אז שיניח את האחרים לנפשם אני יודע שרובכם פה סבבה אך יש מיעוט צעקני כמו השמאל הקיצוני בארץ

סליחה.

האם אני באה לפורום דתיים לשאול שאלות? או שאתם באים לפורום לחוזרים בשאלה על מנת להחזירם בתשובה. אנשים פרשו ופתחו להם פורום משלהם, אתה נכנס לביתם ומנסה להכתיב תנאים. לחוצפה אין גבול.

אני לא דתי אבל כן מאמין

"שואל בחיטין, ועונה בשעורין"

הכל לפי העניין

מי שראוי לחיטים חיטים.וכן להפך

שאלה

למה אנשים שנפגעו בנפשם וכתוצאה מכך פרשו מחיי הדת מנסים למרר את חייהם של הדתיים שכן מאמינים בשאלות קנטרניות ? יש הרבה קושיות על הנצרות האיסלם ושאר הדתות מי שפרש מהדת וחי את חייו ושלם איתם אז שיניח את האחרים לנפשם אני יודע שרובכם פה סבבה אך יש מיעוט צעקני כמו השמאל הקיצוני בארץ

זכותו של כל 1לומר את דעתו וגם לשאול

שכנוע עצמי

אני חושב שלרוב אלו שחשוב להם למצוא את החורים והחרכים במקורות היהדות אין דבר וחצי דבר נגד המאמינים בדת היהודית זהו בעיקר ניסיון בריא לשכנוע עצמי בצדקת הדרך דרך אנשים אחרים. מעטים הם אלו שרואים לעצמם שליחות במעשה ההחזרה בשאלה (ואנחנו התברכנו באחדים מהם). אודה שגם אני הייתי שם באיזשהו שלב, וזהו מקום שאולי אי אפשר לדלג עליו בתהליך החזרה. אל תיקח את זה אישית :-)

תראה איך רחל מדברת ותעשה שינויים בנוסח שלך

אל תקח את זה אישית

אני לא דתי אבל כן מאמין

במה אתה מאמין אפיקורס?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר