אזהרה אחרונה

נהלי הצנזורה בפורומים של וואלה הם מאוד זהירים, ואנחנו מאוד משתדלים לא לפגוע בחופש הביטוי של הגולשים. אני אישית מעדיף להתערב כמה שפחות בנעשה בפורום ולתת לשיח להתנהל מעצמו. מכיוון שלאחורנה הפורום הדרדר לדיון חסר תוכן שממוקד בעיקר במריבות וירידות אישיות, אני מכריז בזאת שכל הודעה שמכילה רק תוכן פוגע ללא התייחסות עניינית, תימחק מהפורום לאלתר. מה שאומר בהכרח שמעל הודעה זו יכולות להופיע רק הודעות ענייניות ולא פוגעניות מקווה שהצעד הזה, שהוא קיצוני יחסית לפורום, יעלה את הרמה של הפורום ויחזיר אותו לימי התהילה שלו יאיר

יאיר יקירי

תעיין ... ותראה מי התחיל ! הכל מתועד

יאיר

סליחה? אני מבין שאתה מגיע מידי פעם לבקר פה... או שאתה מביט ולא מגיב?? אין לי מושג. אבל חבל שמחקת את כל ההודעה. בסך הכל יכולת למחוק את התכנים הארסניים. מלשון ארס. של מיסס רחל. בעבר גם מחקת כל מיני דברים.. ובצדק. אך יש דברים שלא מחקת וזה בדוק. וכן היית צריך למחוק. בסך הכל זה היה משל מדומה לסבר את האוזן ואני לא רואה סיבה מוצדקת למחוק את ההודעה כל עוד שבעבר לא מחקת דברים ארסניים ביותר שנכתבו ולא מצידי. תעשה מה שבא לך! אתה הבוס. אבל הפעם אשקול את צעדיי אם לפרוש מכאן. למרות שקיבלתי מס' תגובות שלא לעשות זאת. אבל דבר אחד שיהיה ברור. אני מוכן לדבר על כל נושא שבעולם אפילו על מה שאתה/ם לא חושב/ים. ובצורה אינטלקטואלית ויש לי מגוון. אך תנאי אחד לכך זה שידברו איתי הגיונית! ולא בולשיט ושקרים. וכשאני רואה סוג של אי צדק, עם כל הכבוד זוהי תחושת אכזבה. שאין פרטנר. אקצין בביטוי לשם העניין. אך לא חלילה בפאן האישי. "ישראל מול חמאס" אני מדבר הגיונית ובמקביל עונים לי שקרים. אני מדבר שיכלית ובמקביל עונים לי ריגשית. אז אולי ככה זה בפוליטיקה??? כנראה שזה נכנס לפה גם כן. אך אני תמיד אשאר בצד הישראלי/היהודי כנראה שהשפעת המגעים המדיניים מגיעה הנה. אך כולי תקווה שגלעד יחזור בשלום וללא תמורה של אצבע של מחבל. דניאל

הי דניאל

אני בדרך כלל מעדיף לא להתערב, אבל בימים האחרונים הויכוחים ביניכם קצת עברו את הגבול, אז נאלצתי.

אזהרה אחרונה

נהלי הצנזורה בפורומים של וואלה הם מאוד זהירים, ואנחנו מאוד משתדלים לא לפגוע בחופש הביטוי של הגולשים. אני אישית מעדיף להתערב כמה שפחות בנעשה בפורום ולתת לשיח להתנהל מעצמו. מכיוון שלאחורנה הפורום הדרדר לדיון חסר תוכן שממוקד בעיקר במריבות וירידות אישיות, אני מכריז בזאת שכל הודעה שמכילה רק תוכן פוגע ללא התייחסות עניינית, תימחק מהפורום לאלתר. מה שאומר בהכרח שמעל הודעה זו יכולות להופיע רק הודעות ענייניות ולא פוגעניות מקווה שהצעד הזה, שהוא קיצוני יחסית לפורום, יעלה את הרמה של הפורום ויחזיר אותו לימי התהילה שלו יאיר

האם לדתיים אין מקום בפורום השכן?

הפאשיזם במיטבו

הי דניאל

אני בדרך כלל מעדיף לא להתערב, אבל בימים האחרונים הויכוחים ביניכם קצת עברו את הגבול, אז נאלצתי.

החשוב ביותר

הוא להביט אל התוכן של הדברים ולא להתייחס לרעשים מסביב. וחבל. כי הרבה תוכן נמחק! האם לא ניתן לחתוך מילים שאינן מתאימות בסיווג של תגובה. אשמח לשמוע תגובה בהקשר.. על ההודעה של פול מקרטני ובהמשך.. תראה את תגובתי שבעצם היתה צריכה להיתפצל.. אשמח לתגובתך על כך כאן דניאל

לדניאל

הי דניאל, אין לי בעיה עם הערות קיצוניות מבחינת תוכן, כל עוד מדובר בדיון ברמה גבוהה. התגובות האישיות המעליבות מבריחות אנשים חדשים וגולשים שרוצים לפתח כאן דיון רציני, אם יש לך טענות לגבי תגובה כלשהי שהופנתה לדבריך אני יותר מאשמח אם תפנה אלי במייל: yairbendavid1@walla.co.il, ואשמח אם כה יעשו גם שאר הגולשים יום מצוין

הפאשיזם במיטבו

צודק

פאשיזם במיטבו היה מוחק תגובה כזו, לא?

נגיעה אישית ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר