בוקר טוב פורום

לאחר שנים של כתיבה בפורומים שונים בוואלה ,הגיעו מים עד נפש אתמול ב12:30 בלילה קיבלתי הודעה לנייד שלי בו הואשמתי ממש כך שאני כותב בשם של דמות כזו או אחרת=ההודעה נשלחה ע"י כותבת בפורומים שמפאת כבודי כאדם אמיתי לא אציין מה ומי לאחר שיחה בטלפון אמש החלטתי שממש אין תועלת בכתיבה כאן בוואלה כאשר כל פורום כמעט הפך להיות במה להתחשבנויות ניבולי פה והוצאות דיבה נעמתם לי מאוד המשיכו להנות מהמקום באם טוב לכם אני פרשתי לאתרים אחרים בהם מכבדים את הדמות הכותבת

בהצלחה יוס ואם כבר,אז כבר!

יש בך כשרונות, חשוב שתנצלם לצד המסורת השורשית ממנה הגיעו אבותיך ואבות אבותיך. אתה יודע שהזמן קצר והפועלים עצלים ובעל הבית דוחק. לכן,עיצה מלב אל לב שוב יום אחד קודם... ואל תאמר מחר פן יהיה מאוחר. גש לגורם תורני מוסמך ושטח בפניו את כל תהיותיך ומחשבותיך האמיתיות. גש בפאן חיובי ע"מ להבין שאולי אין זה פשוט כ"כ לעזוב מקור מים חיים. ולעבור לרוח אחרת שאינה נותנת תועלת/ותוחלת חיים! אתה מצטייר כאמיתי. אם כך? מדוע שלא תנסה לבדוק בעידן הטכנולוגי המתקדם מסתבר שגם תקבל תשובות הרבה יותר מוצקות. כי יש בך ראש טוב. אך הלב פונה לכיון אחר, ואומר לך ווארטלאך קטן. אך מראש אדגיש שאין כוונתי לכנותך כך. אלא הבן את המשמעות שבמסר שאני רוצה להעביר לך מלב ללב כידוע עשיו הרשע זכה וראשו נקבר במערת המכפלה. עם האבות הקדושים. ועכשיו לא נכנס לעומק העניין של כן זכות או לא זכות. אלא ממש כפיניש דיווארט. אז מדוע זכה שראשו נקבר שם? שמעתי דבר יפה. מכיון שעשיו היה לו ראש מבריק ורוחני מאוד איך שמעתי ממישהו. גם לעשיו קראו ר' עשיו והוא היה לובש שטריימל וקפטן. ועורך שולחן טיש.. אך ליבו ליבו משכו לדברי הבל ורעות רוח. אך מכיון שראש היה לו אז זכה שראשו נקבר בין צדיקים. אך ליבו היה סורר ולכן לא נקבר כל שאר גופו. שהוליכו לכל העבירות. יוס קבל זאת ברוח טובה. ואחרי הכל אני מתנצל בשמי ואם אפשר גם בשם חברי הפורום אם פגענו/העלבנו/ הקנטנו/ביזינו, או כל דבר אחר שנגרם כתוצאה מהתלקחויות האש שבערו פה. אני באופן אישי מתנצל. ומאחל לך הרבה בריאות ונחת. ומי יתן ותיזכה לפריילאך פורים. ותיזכה לחגוג את חג החירות כהילכתו. וחסל. דניאל האוהבך כמו את כל אחי היהודים. בהצלחה רבה! ו=שלום חבר

אבות אבותיך היו פרמיטיבים שעבדו עבודה זרה

רחל ערב טוב מה שלומך

ואבותיךך מה עבדו ?

בוקר טוב פורום

לאחר שנים של כתיבה בפורומים שונים בוואלה ,הגיעו מים עד נפש אתמול ב12:30 בלילה קיבלתי הודעה לנייד שלי בו הואשמתי ממש כך שאני כותב בשם של דמות כזו או אחרת=ההודעה נשלחה ע"י כותבת בפורומים שמפאת כבודי כאדם אמיתי לא אציין מה ומי לאחר שיחה בטלפון אמש החלטתי שממש אין תועלת בכתיבה כאן בוואלה כאשר כל פורום כמעט הפך להיות במה להתחשבנויות ניבולי פה והוצאות דיבה נעמתם לי מאוד המשיכו להנות מהמקום באם טוב לכם אני פרשתי לאתרים אחרים בהם מכבדים את הדמות הכותבת

פרחח טוב שאתה פורש, טוב ששוב לא תתחזה לפינוקיו ועוד. טוב שזוגתך לא תתחזה. אתה וזוגתך חוליםומנצלים מצוקת אנשים

בוקר טוב פורום

חבל שעזבת,היית גורם מאזן פה,פורים שמח

רחל ערב טוב מה שלומך

ואבותיךך מה עבדו ?

פתח את התנ"ך

ולמד כיצד אבותינו עבדו לבעל פעור, יצרו עגל מזהב וקראו לו "אלה אלוהיך ישראל", בנו במות לעבודה זרה, רוב תקופת התנ"ך אבותינו עבדו עבודה זרה.

חבל שעזבת,היית גורם מאזן פה,פורים שמח

פרישה ופישרה + פורים שמח

מסכים לגמרי יוס בהחלט היה דמות מובילה בפורום. אני חושב שההחלטה שלו לפרוש אינה נכונה, אבל מכבד את רצונו ומקווה שמישהו יוכל להכנס לנעליים הגדולות שהשאיר

פתח את התנ"ך

ולמד כיצד אבותינו עבדו לבעל פעור, יצרו עגל מזהב וקראו לו "אלה אלוהיך ישראל", בנו במות לעבודה זרה, רוב תקופת התנ"ך אבותינו עבדו עבודה זרה.

נכון אבל זה לא כל העם אלה קבוצות מסוימות כמו בימנו שיש כל מיני קטות מוזרות

היה כדאי שתקרא קצת את התנ"ך

לפני שתענה, היית רואה שאתה טועה.

בשום מקום לא כתוב כל העם באופן גורף

שלוימל'ה בשבילך

לכו דרשו את-יהוה בעדי ובעד-העם, ובעד כל-יהודה, על-דברי הספר הנמצא הזה; כי-גדולה חמת יהוה, אשר-היא נצתה בנו, על אשר לא-שמעו אבתינו, על-דברי הספר הזה, לעשות ככל-הכתוב עלינו. (מלכים ב פרק כב) ויעשו בנ"י את הרע בעיני ה', ויעבדו את הבעלים. (שופטים ב יא) "ויעשו בנ"י את הרע בעיני ה', וישכחו את ה', ויעבדו את הבעלים ואת האשרות" " (שופטים ג ז) ויוסיפו בני ישראל לעשות הרע בעיני ה’" (שופטים ג יב) ויהי, כי-חטאו בני-ישראל ליהוה אלוהיהם, המעלה אותם מארץ מצריים, מתחת יד פרעה מלך-מצריים; וייראו, אלוהים אחרים. ח וילכו, בחוקות הגויים, אשר הוריש יהוה, מפני בני ישראל; ומלכי ישראל, אשר עשו. ט ויחפאו בני-ישראל, דברים אשר לא-כן, על-יהוה, אלוהיהם; ויבנו להם במות בכל-עריהם, ממגדל נוצרים עד-עיר מבצר. י ויציבו להם מצבות, ואשרים, על כל-גבעה גבוהה, ותחת כל-עץ רענן. יא ויקטרו-שם, בכל-במות, כגויים, אשר-הגלה יהוה מפניהם; ויעשו דברים רעים, להכעיס את-יהוה. יב ויעבדו, הגילולים, אשר אמר יהוה להם, לא תעשו את-הדבר הזה. יג ויעד יהוה בישראל וביהודה ביד כל-נביאי כל-חוזה לאמור, שובו מדרכיכם הרעים ושמרו מצוותיי חוקותיי, ככל-התורה, אשר ציוויתי את-אבותיכם--ואשר שלחתי אליכם, ביד עבדיי הנביאים. יד ולא, שמעו; ויקשו את-עורפם, כעורף אבותם, אשר לא האמינו, ביהוה אלוהיהם. טו וימאסו את-חוקיו, ואת-בריתו אשר כרת את-אבותם, ואת עדוותיו, אשר העיד בם; וילכו אחרי ההבל, ויהבלו, ואחרי הגויים אשר סביבותם, אשר ציווה יהוה אותם לבלתי עשות כהם. טז ויעזבו, את-כל-מצוות יהוה אלוהיהם, ויעשו להם מסכה, שני עגלים; ויעשו אשרה, וישתחוו לכל-צבא השמיים, ויעבדו, את-הבעל. יז ויעבירו את-בניהם ואת-בנותיהם, באש, ויקסמו קסמים, וינחשו; ויתמכרו, לעשות הרע בעיני יהוה--להכעיסו. יח ויתאנף יהוה מאוד בישראל, ויסירם מעל פניו: לא נשאר, רק שבט יהודה לבדו. יט גם-יהודה--לא שמר, את-מצוות יהוה אלוהיהם; וילכו, בחוקות ישראל אשר עשו. כ וימאס יהוה בכל-זרע ישראל, ויענם, וייתנם, ביד-שוסים--עד אשר השליכם, מפניו. כא כי-קרע ישראל, מעל בית דויד, וימליכו, את-ירובעם בן-נבט; וידח ירובעם את-ישראל מאחרי יהוה, והחטיאם חטאה גדולה. כב וילכו בני ישראל, בכל-חטאות ירובעם אשר עשה: לא-סרו, ממנה. כג עד אשר-הסיר יהוה את-ישראל, מעל פניו, כאשר דיבר, ביד כל-עבדיו הנביאים; וייגל ישראל מעל אדמתו, אשורה, עד, היום הזה. (מלכים ב פרק יז)

פרישה ופישרה + פורים שמח

מסכים לגמרי יוס בהחלט היה דמות מובילה בפורום. אני חושב שההחלטה שלו לפרוש אינה נכונה, אבל מכבד את רצונו ומקווה שמישהו יוכל להכנס לנעליים הגדולות שהשאיר

שכר על הדרישה הוא לא קיבל! אולי על הפרישה.

לפעמים הגדר הזה הוא נכון. בחינת שב ואל תעשה. פורים שמח!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר